месяцкие• 22 июля в 23:41

Як замовити тур онлайн щоб не кинули

Хочу забронювати тур онлайн через booking com. Може хтось замовляв собі так? Боюсь щоб не кинули. Порадьте будьласка.
АнтиТроль• 23 июля в 00:05
Який саме?
Бідося• 23 июля в 00:10
Тур? Через Букинг? Может, отель?
Хачапууури• 23 июля в 00:11
Мы заказывали через Мистотревел. Не кинули) Поищите свой тур там.
tori35• 23 июля в 01:16
Почему вас Букинг должен кинуть? Наоборот ему можно верить.
Турагенція Tourdream• 23 июля в 06:51
Автор, Ви спочатку розберіться що хочете замовляти на booking. Цей агрегатор тури точно не пропонує, лише проживання (готелі, апартаменти).