Привіт. Ой дівчатка потрібна порада... Гарно народила я своїх дівчаток)) А тепер ламаю голову коли нам іти в школу... ДН в нас 3 жовтня в старшою (в цьому році буде 5років) і 19вересня в меншої (буде 3роки). Ми зараз ходимо відповідно в середню і яслі... От думаю на наступний рік старша і без місяця 6років в школу... зарано напевно.... Тоді треба буде лишати ще раз на рів в старшій... але відповідно це треба продумати зараз ... тоді і меншій краще притормозити зі школою... і ще раз в яслях краще залишитись щоб двічі в старшій небути... Як думаєте? Я знаю що треба по дитині дивитись... але думаю буде старша за всіх буде розумніша, зможе відстояти свою думку.... бо соціум зараз ще й який... А з другої сторони дівчатка... раніше школу закінчать... молодші в класі будуть... а то майже у 18років школу закінчать і якщо ще ВУЗ, то взагалі в 23 майже.... Що робити? Чи стикались з таким?
І чи водили діток в маленьку школу... чи вистачило садка..? Бо в нас треба зараз записуватись в маленьку школу якщо планую у вересні водити відповідно якщо все ж думаю в неповну 6років віддавати у школу через півтора року.
У меня самой ДР в сентябре. родители отдали в школу на год позже. мне было очень неприятно, что я самая старшая в классе)))
у моей дочки ДР тоже в сентябре (в начале месяца). я смотрю по развитию, что она не отстает от сверстников, поэтому буду отдавать сразу в школу - лишний год пропускать не будем
Віддавати у повні 6 років. Я за фахом вчитель початкової школи, за покликанням - мама, вже багато років займаюсь підготовкою дітей до школи. Свою власну дитину віддала до школи у 6 років і 10 днів. Зараз навчається у 10 класі, якби віддавала сьогодні до школи, то віддала б у 7 років.
zshkoba@mail.ru• 16 марта 2014
У меня детки августовские,тоже думала когда отдать и пошли мы в школу в 7 полных лет,дочь возмущалась переодически,что самая старшая,но я не пожалела.Сына тоже буду отдавать в 7
Iryna Bondar• 16 марта 2014
Ответ длясофьюшка
Я тоже не против бы отдать позже в школу, но останавливает 2-й год в старшей группе, дети будут младше, воспитатели - новые. Еще то развитие. Чем занять ребенка еще один год до школы?
А у нас прекрасная заведующая детским садом. В первую же встречу со мной она мне лично посоветовала оставить ребёнка два года в младшей группе, а не два года в старшей. Так и сказала - малышня больше играет, а старшая группа - занимается, ей будет не интересно два раза одну и ту же программу проходить. Кстати, у малой ДР 4 сентября, и она пойдёт в школу в 7 лет (без 4 дней). У ребёнка до 7-ми лет формируется способность коры головного мозга к концентрации и удержанию внимания. Нет смысла раньше в школу отдавать - природу не обманешь!
MarishulaB• 16 марта 2014
Очень зависит от ребенка. У меня сентябрьский, пошли в неполные шесть, но ребёнок очень подготовлен был. А есть детки и в 7 не могут 35 минут урока высидеть.
anna_karanova• 16 марта 2014
моему в этом году в июле 6 лет, записала в школу, готовились, а потом решила с психологом обговорить этот момент. Переговорила с учителями. воспитателями, директорами, психологами и сделала вывод,что подарю ребенку еще 1 год детства.
Складне питання. Психологічно краще йти раніше, з точки зору фізичного навантаження краще пізніше. Ми народились 22 листопада, пішли в 6 років 9 міс. У класі 34 чол, тільки 10 учнів пішли в 6 років, 24 чоловіки з попереднього року. Однак шкільна адміністрація намагається формувати дітей відповідно знань і віку. Але все це нам не допомогло. В 2 класі одягли окуляри, сутулиться. Багато хто з батьків приносив довідку, що в дитини поганий зір, садять тоді ближче до дошки.
Ответ дляzshkoba@mail.ru
вот и у меня августовские оба. Ломаю голову, но склоняюсь к 7 годам все-таки