Пригощаю кашею• 23 июля 2025

Сегодня я огонь!

Что сегодня огненного вы сделали? Выгуляли платье? Наконец-то купили то, что по душе? Удалили бывшего из списка контактов? Хвастайтесь!
УбилаКеннеди• 23 июля 2025
сама поменяла водяной счетчик так как старый 2004 года отпахал свое
неДоЖиру• 23 июля 2025
Рибні котлети посмажила, дістала валізу у відпустку збиратися)
Щаслива Я• 23 июля 2025
полдня на пляже провела
а думала на часик заскочу и назад
Щаслива Я• 23 июля 2025
а, и еще помирилась
вчера решила поругаться, сегодня соскучилась
Мамина корзиночка• 23 июля 2025
Сьогодні? Огнєно НАбурчала на чоловіка після його слів: який не простий сьогодні день... Ну набридло, все життя в нього непрості робочі дні....мирний час, ковід, війна а а нього одне і те саме: не простий день, не простий тиждень, не
просте відрядження ...куди стільки.песимізму...
Людочек_Р• 23 июля 2025
Помила ванну кімнату, лишилось тільки помити вікно і поставити новий ролет
Не кую, не мелю• 23 июля 2025
Розібрала частину завалу після переїзду. Помила шафу та підлогу. Приготувала смачний обід. Ще наполягла, щоб дитина написала рядок цифр)).
Сиреневенькая• 23 июля 2025
съела удин, приготовленный мужем, запила вино и сказала спасибо
Техпаспорт на медузу• 23 июля 2025
Самое сильное, что я сегодня сделала - не заржала, когда сын обнаружил редиску.
Шальная коклетка• 23 июля 2025
Выгуляла платье ,пошла с сыном на его тренировку
Деліка Преціоза• 23 июля 2025
Приготувала обід. Почала в´язати шкарпетки .Нарешті завершила плетіння бісерної прикраси.
Готова до другої• 23 июля 2025
Купила каблучку золоту. А ще сережки які і не планувала
nutty• 23 июля 2025
Выгуляла собаку
Срочнокпсихологу• 23 июля 2025
Напилась пива з чіпсами, вже три роки на здоровому харчуванні, а сьогодні ось стратила
Сосиска_Втесте• 23 июля 2025
Я просапала півсотки гарбузів!
Сама з себе дивуюсь))