Хата на мати• 24 июля в 07:14

Дівчата,а скільки у вас автоматів в електро щитку?

Роблю електрику,здається електрик хоче на мені наживитись,пропонує ну дуже багато
Квартира 52 м2
Майжк все хоче винести на окремий автомат
Некомильфо• 24 июля в 07:16
16, 61 метр
Весотехник• 24 июля в 07:19
На отдельном бойлер, духовка, экофлоу, стиралка с сушкой. То есть то, что самое мощное. И отдельные автоматы по комнатам.
Тётушка Лошадь• 24 июля в 07:20
А яка у вас квартира і вимоги?Скільки точок,яке навантаження?
В Смарті 2,в трикімнатній старій 4,в сучасній 12.
Це все залежить від ваших потреб.Можна і 1,а можна і 50
Флюорография гуся• 24 июля в 07:20
16, 56 кв
Organic• 24 июля в 07:20
100 м.кв- 20 +.
Экспертиза• 24 июля в 07:21
У мене тато енергетик, тому робив опттмально -штук 8, напевно
Тётушка Лошадь• 24 июля в 07:23
Електрики просто заробляють гроші.Колись ми робили ремонт,і був такий сайт,де були схеми готові.Ми це все скачали,запросили електрика,і сказали робити так.Він почав розповідати що то мало і т.д.Попросили обгрунтувати,щось там намагався,але толком не зміг.Зробили так як і думали.17 років жодних проблем,на все вистачає.
Julieta78• 24 июля в 07:28
У нас 1 автомат общий, по 2 автомата на комнату - 1 освещение, 2- розетки. Отдельный автомат на теплый пол и отдельный на плиту. Всё.
Кудесница_с_пургеном• 24 июля в 07:31
У нас отдельные автоматы на каждый крупный кухонный прибор, стиралка, бойлер, автомат на кондиционеры, так же отдельно розетки в каждой комнате и отдельно освещение
Кудесница_с_пургеном• 24 июля в 07:32
Так а что вам предлагает электрик?
В гости звали?• 24 июля в 07:40
Багато. На все окремо
Alisa.Alisa• 24 июля в 07:44
14 штук, 50 квадратів
осень харашо• 24 июля в 07:57
Дуже багато , в мене навіть два щитки - в коридорі й в кухні окремо. На холодильник , посудомийку, пралку, плиту з духовкою, бойлер, кондиціонер окремо + на всі зони в квартирі окремі.Це дуже зручно
Апель-синка• 24 июля в 07:57
Понятия не имею, как при постройке дома 20 лет назад сделали электрики, так и стоят. И вообще, этим муж занимается, я не касаюсь. Максимум могу показания счетчиков посмотреть )))
Проработник• 24 июля в 07:57
Если куда-то уезжаем, всегда выключаю все, кроме холодильника, так вот мечта сделать 1 доп на все сразу, кроме холодильника, а то задалбывает каждый раз включать/выключать
осень харашо• 24 июля в 07:57
Ответ дляВ гости звали?
Багато. На все окремо
Ось в мене так , але два окремих щитки.
осень харашо• 24 июля в 07:58
Ответ дляВесотехник
На одном ?
Закуйовджена життям• 24 июля в 09:00
Було 4 (однокімнатна хрущовка) 2 світло, 2 розетки. Додавали окремі для пральної машини і бойлера. Я б ще холодильник на окремий поставила
Вилами по воде• 24 июля в 09:26
На потужні прилади типу бойлер, електроплита ... окремо кожному.
Розетки ванна кімната окремо.
Освітлення - все на один.
Розетки кімнати/коридор - за необхідності сегметується, але не більше 3.
Розетки кухня 1-2 (половина на 1, інша половина - до суміжної кімнати).

В цілому, 5-8 штук. В любому випадку, більше 10 - це повний маразм. Особливо враховуючи, що лише на освітлення йде виключатель, в решта дифавтомати, що ширші, ніж виключатель, вдвоє.
Заліковий троль• 24 июля в 09:33
На каждую комнату, помещение - отдельный блок: на свет один, на розетки другой. Учитываем мощность - но это лишнее, больше чем на входе, не будет, да и бытовые приборы, как правило, работают норм.
Ну и входной. И это правильно.
Живём в съёмном домике. Там вообще один на всё. Ни разу не выбивало.
мегамоСГ• 24 июля в 09:47
16 на першому поверсі і 12 на другому.
Сало не люблю• 24 июля в 09:57
У нас небагато, приблизно по 5 на фазу, фази три, тобто 15 автоматів. Але по правильному ставити автомат на кожен окремий контур. Тому можливо, автор, у вас як раз хороший електрик, який хоче зробити так, як дійсно повинно бути.
Аноним ФЕЯ• 24 июля в 11:20
В мене багато і це дуже зручно. На все окремо.
Mystery -ing• 24 июля в 11:29
Вводный автомат двухполюсный, потом реле напряжения. После этого разводка по линиям УЗО с автоматом или диф реле (5 линий, то-есть 5 руппп). Но это минимум, еслиб было все с нуля- было бы побольше линий и, соответственно, защит для них.

Для примера.
Линия медь 2.5 мм КВ на ванную: на ней висит бойлер,стиралка и розетка (в которую фоне подключается). Стоит УЗО и автомат на 16А. Ни разу ничего не выбивало, медь такого сечения долго держит такую нагрузку. Нет смысла делить линии.

На кухне так: 2 линии. Холодильник на отдельной.
Вилами по воде• 24 июля в 12:05
Ответ дляАноним ФЕЯ
Їх багато і всі виключателі. Жодного дифавтомату, що не дозволяє убезпечити користувача при використанні бойлера, пралки, ПММ, холодильника і т.п. (у випадку пробоїв тенів чи на корпус обладнання).
Повна безграмотність електрика.
Вилами по воде• 24 июля в 12:14
Ответ дляВ гости звали?
Багато. На все окремо

Зато виключателі на освітлення в кожне приміщення. Нібито звичайного вимикача на стіні не достатньо щоб виключити світло в туалеті))))

Повна безграмотність електрика.
В гости звали?• 24 июля в 12:15
Ответ дляВилами по воде

Повна безграмотність електрика.
Автомати на все, стабілізатор напруги теж. Смішні висновки про вимикачі )
Вилами по воде• 24 июля в 13:24
Ответ дляВ гости звали?
До чого тут стабілізатор?
Думаєте стабілізує дурість електрика (ні) )))
Ржу пацталом)))
В гости звали?• 24 июля в 13:33
Ответ дляВилами по воде
До чого тут стабілізатор?
Ржу пацталом)))
Я вам пишу, що автомати на все, ржіть )
Вилами по воде• 24 июля в 13:39
Ответ дляВ гости звали?
Я вам пишу, що автомати на все, ржіть )
Автомати ваші - то пародія. Мають бути дифавтомати (вони чотирьохполюсні і вдвічі ширші). Тому тупий саме ваш електрик і той, хто цього не розуміє))//