13чудоСВЕТА• 24 июля в 09:14

Детские неврологи и психиатры. СДВГ

Дочке 13 лет. С 4 наблюдалась у невролога из спец больницы неврологической ( врач стационара) с кучей хороших отзывов и записью на 2 мес вперед. Но мы у нее наблюдались в частной клинике, чтобы не сидеть в очередях в больнице. У ребенка были энурезы. Потом тики. И тики постоянно переодически вылазят различные. Невролог писала что уиребенка сдвг. Ну по симптомам и поведению я думаю у дочки оно с рождения.....и импкльсивность зашкаливает. Она сначала делает, потом думает, или вообще не думает. Бывают истерики. Такие что ужас. Они длятся по 5-6 часов! Ребенок швыряется вещами, бьет мебель, разбивает технику, зеркала, бьет меня если я к ней подойду и попытаюсь обнять успокоить. Это очень страшно, ребенок выглядит как будто в фильме и над ним проводят обряд экзорцизма((( во 2 классе такие истери и были каждый день после прихода из школы. Врач назначил нейролеп тик. Он очень помог. Ежедневные истерики прекратились. Я так радовалась. Ребенок был в очень хорошем состоянии и с выполнением дз лучше все ствло и ппотестное поведение поугасло. Потом война. Мы дили 2 года в селе без врачей... Я щвонила нашему неврологу. Она назначала по телефону лечение. Когда вернулись домой я решила что надо показать ребенка психиатру. Ребенок прдросток. Гиперактивность уже поугасла. А невнимательность, импульсивность это все есть. И истерики бывают длительные и такие де страшные. Правда не часто. Но мне и одной такой хватает. Так же бывают зацикленности и на их фоне возникает истерика. Ну например ребенок осенью хотел фоткать закаты. И делать это надо было в определенное время и еще и в определенном месте, там где вид лучше. А если вдруг не удавалось сфоткать то страшно психовал истерил. Или ребенко начинал задавать вопрос на который не важно что ответишь, все равно задавал. например: почему му девочки красятся? Я отвечаю что им так нравится, что они так самовыражаются, подчеркивают красоту. Но ребенок продолжает т спрашивать почему, почему и т п.... ( У ребенка есть куча косметики и она тоже красится, правда не сильно, ей никто не запрещает).
или к примеру мы пошли на пляж. Туда далеко идти и при входе ребенок начинает истерить что одел не ту футболку. Психует и требует пойти домой переодеться и прийти сеова.....это при том что мы уже на пляже и футболку вообще снять надо..... И такого много бывает разного....
Показала ребенка психиатру в больнице. Псизиатр сказала что ничего такого не видит. Поведенчесуие нарушения. И что это работа психолога......ппедложила в их больнице амбулаторно посещать психолога, сказала к кааому неврологу подойти чтобы нас на лечение оформили. Мы пошли к неврологу. Она назначила нам реабилитолога и психолога. В лень когда мы должны были идти на занятия, позвонили и сказали что в больнице карантин на 3 недели. Через 3 недели мы с ребенком приезали. Нас щаново записали к реабилитологу и псизологу. Также мы пришли с результатами ээг. Невролог сказала что у них в больнице ээг только через стационар делают. Договорились что мы сами слелаем в другом месте. Я сделала ээг в другой гос больнице и еще нам там сделали РЭГ ( посмотрели наполняемость сосудов кровью). Ну и у ребенка нарушеео кповоснабжение в мозге. Также нарушения на ээг. У нее всегда были нарушения на ээг. Мы ээг с 4х лет по 1-2 раза в год делали. В общем реабилитолог скзала что скорее всего ВЧД при таком кровоснабжении повышено и нужно походить на занятия физкультурой (10 занятий). В больницу нам езать 1.5 часа ( тоесть 3 часа дороги в день и провести в больнице надо часа 3). Ребенок приезжает вымотанный уставший, раздражительный....
В общем пошли к психологу. Психолог сказал что жалобы есть только у меня. А при беседе с ребенком, дочка ему сказала что все у нее хорошо.... Интересно
О а что она должна была сказать? Что она ни с того ни с сего начинает как неадекватка бить мебель, двери и швыряться предметами? В общем психолог сказал что не видит с чем ему работать и что судя по обследованиям и по тому ято я описала то ребенку должны назначить препараты невролог и психиатр, а психолог вторичен. Психолог позвонил псизиатру и неврологу. Они чтото там обсудили. В итоге подошла психиатр. Мы у не были 1.5 мес назад. Нас уже и не помнят. Я ей вкратце напомнила ситуацию. Она сказала что нам назначат другого психолога. Я хотела показать ээг. Но псизиатр скзала что это ээг не годится и сделано не так. Надо переделать у них в больнице. Потом мы остались с неврологом и я говорю что я не поняла какой у ребенка вообще лиагноз и кто его лечить должен? И что с ээг. Его надо же переделать чтобы лечение назначить. Невролог сказала что потом как о переделаем....на следующей неделе нас запишут к другому психологу. Так де предложила перенести эту амбулаторную реабилитацию на сентябрь ( тоесть когда у ребенка школа, тоесть не ходить в школу....и ездить по 6 часов проводить в брльнице из-за психолога и фищкультуры). Я сказала что летом мы были согласны. А в сентябре у ребенка учеба.....
Я в шоке вобщем... Один врач говорит что нам к тому врачу, другой что к тому.... Есть нарушения на ээг, ээг негодное, есть проблемы с сосудами в мозгах.... Начнется школа. Ребенок будет очень переутомляться и стощатбся будут жуткие истерики, ппотестное поведение и т.. так всегда бывает кажды йгод. Я за лето хотела както привести ребенка впорядок, както помоч. Обратилась в специалищированную больницу. В итоге сиду и плачу. Диагнощов нет, лечения толком нет, психологической помощи от психолога тоже нет. Я не пойму что мне сделать чтобы помочь ребенку. Ну явно не все впорядке....у малой еще в глазах часто темнеет....и плохой аппетит и утомляемость ужасная...
сладкий_ноябрь• 24 июля в 10:07
Ответ для13чудоСВЕТА
Та жесть. Я вже нещнаю до кого йти ... Я повела доньку до кащого псизіатра в місті.... І ось....
Перший раз за 13 років
Не має слів
Замрійлива• 24 июля в 10:07
Ответ для13чудоСВЕТА
Та ну незнаю. Чи іншого шукати. Чи ще звернутись раз до того ж психіатра. Тільки в приватну клініку. Може там прийом довший. Бо в гос 30 хвилин. Просто цього психіатра до кого я звернулась всі хвалять. Вона вважається найкращою. Це ж не просто так. Можливо просто на довшому прийомі більш детально подивитбся на дитину і може хай еег в своїй кліниці прероблять як треба, щоб влаштовувало..... Чи все таки іншого шукати.....
Я вам написала хороших державних спеціалістів. Пошукайте в групі РДУГ рекомендації по психіатрам в вашому місті. Тільки дивіться сучасних і доказових (це не про вік як що що)
Замрійлива• 24 июля в 10:08
Ответ для13чудоСВЕТА
Я ходила з дитиною до 3х психіатрів
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 10:10
Ответ дляЗамрійлива
Значіт або у вашої дитини не рдуг (у неї, нагадую, і не було ніколи діагноза). Або найкращий не найкращий
Я знаю що невролог не ставить такі діагнози..... Але як зовні тл це було рдгу.... Я багато книжок читала про це. І от все що пишуть це прямо про доньку мою було і прийоми псизодогічні щодо діток з таким діагнозом мені теж допомогали.... Тому я чомусь думаю що рдгу булг точно ( і є, бо донька не зосереджується, не дослухує ніколи що їй кажуть і її думки несуться з шаленою швидкістю, а ще вона мене питає чи я вмію думати про щось одне, бо вона одночаснл думає про багато речей, а їй треба думати про одге, а вона не може, бо в голові весь час багато думок). Але. Мене лякає поведвнка дитини в плані істерик і щацикленостей ( вона інколи так щациклювалась, що була на аутиста якогось схожа....). Зараз зацикленосте йнемвє. Але це все періодично вилазить.
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 10:11
Ответ дляЗамрійлива
Шукаєте сайт київського охмадит. Там є психіатри Марцинковські Ігор і Інна і Тетяна Скрипник. Записуєтесь (до Марцинковських важко,треба через реєстратуру наче, до Скрипник я без проблем записалась через додаток Health 24). Берете квитки на потяг туди і назад. До поліклініки Охмадиту ходить автобус і маршрутка з вокзалу, їхати хвилин 15. І отримаєте нарешті нормальну діагностику і рекомендації. Дозвіл від чоловіка не забудьте.
Ми в Харкові
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 10:13
Ответ дляЗамрійлива
Той психіатр єдиний в світі?
Ні. Але за відгуками найкращий ... І щараз така ситуація що з Харкова багато лікарів виїхали нажаль(((( Просто немає гарантій де ми опинимось щавтра. І якщо щнову в маленькому містечку чиселі як 2 роки дили то там взагалі не буде від лікарів допомоги( тому зочу щоб дитину добое обстежили і діагностували все що є
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 10:25
Ответ длясладкий_ноябрь
Сорі, але ви не займалися проблемою, ви 9 років просто прибирали симптоми. Не має ні діагнозу, ні терапії потрібної.
Ви все валите на лікарів, в інки і купа інфо по сдвг, і там написано, що це лікує лише психіатр. За 9 років ви не пішли до психіатра, ну бо знову винен лікар, який не направив. Та ви повинні були вивчити все, что стосується діагнозу. Знайти лікаря, який призначить дитині терапію. А ви весь цей час прибирали лише симтооматику. Як на мене, то це халатне відношення з вашого боку. Вибірковість в їжі. Ок. Причина? Її теж не має. Вірно?
Посинна бути причина вибірковості в їжі? Це порушенгя харчової поведвнки. Читала що у багатьох дітей з сдвг є таке порушенгя як супутнє, як нервові тіки і т п
Я питала у невролога чи потрібен нам псизіатр. Вона казада що поки ні. Дитина соціально адаптована. Вона добре веде себе в школі з 1 класу. Бо щ 4 років до 7 я її водила на підготовку до викладача який спеціалізувався на підготовці проблемних діток, в неї якась авторська методика була. Дитина вела активний спосіб життя, зодила на гуртки, навчилася взаємодіяти з друзями. Періодично я її водила до психологів приватних коли виникали деякі загострення. Я читала купу літератури на цю тему.... Ну як би в багатьох з таким діагнозом в школі жах і зі школи виганяють і т.п. а моя донька норм і всі викладачі її хвалили.
Ще до школи 1.5 років вона щаймалась щ логопедом, який спеціалізувався на дітях з неврологією і ще вона була корекційним педагогом, тому трошки і в цьому напрямку працювала щ малою. Так що я б не сказала що я нічим з дитиною не займалась.
Але я вважаю що я описую симптоми і лікар має скащати що мені робити і до якого ще спеціаліста звернутись. І які обстеження ппойти? Чи що я сама може і ліки дитині повинна була призначити.
От і зараз є порушення мозкового кровообігу і реабілітолог скащала скоріш за все вчд відвищений і в такому стані дитину може і світло і щвуки дратувати! Але я кажу неврологу може вчд поміряти ... Кажуть не треба..... Це жесть!!!! Що я повинна робити???
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 10:26
Ответ дляЗамрійлива
Гу я до того психіатра і ходила, якого в групі рекомендують))) Вона в нас вважається найкращою))
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 10:29
Ответ длясладкий_ноябрь
Перший раз за 13 років
Не має слів
Неврологи. 3 неврологи ніколи не кащали що литину треба показати психіатрії.....А мабуть повинні були порадтти це .. гу винна звісно я! Винна в тому що робила все що кажуть лікарі))) І ефект це давало. До того ж дитина відмінниця. І в школі викладачі їю задоволені...... Гу тому якось я себе щаспокоювала що в нас все не на стільки погано що прямо псизіатр треба.
сладкий_ноябрь• 24 июля в 10:33
Ответ для13чудоСВЕТА
Так коли ви ходили? В 13 років?
Потрібно було йти ще в 4, отримати терапію. А не оце все витрачені купу часу.
З вами дитина просто отримає депресію, яка переросте з оцього всього. А вона буде обовʼязково, так як дитина без терапії знаходиться 13 років
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 10:34
Ответ дляЗамрійлива
Я ходила з дитиною до 3х психіатрів
Ну мабуть мт ще до когось підемо..... Але також ж і по неврології ппоблеми. З кровотоком в мізку щось , рорушенгя на еег. Це до псизіатра теж? Чи все таки невролог? Я так вщагалі рощумію що в дитини і там і там ппоблеми і вони взажмоповязані і лікарі повинні якост в тандемі працюваьи..... А нас перекидують туди сюди..... І ще і на психологів. Мала щадовбалась все літо по лікарям зодити. Вже каже більше нікуди не піду. В мене нічого не болитб. Навіщо ми туди зодимо. Я здорова!!!!! Вже і не каже що в очах в неї темніє, бо знає що прийдеться цілий день в лікарні сидіти влітку а може і не один раз....
сладкий_ноябрь• 24 июля в 10:34
Ответ для13чудоСВЕТА
Так ви ж цікавились інформацією. Якщо в дитини рдуг, з ваших слів, то це лікує психіатр
А ви така, ну я не знала, слухала лікарів.
сладкий_ноябрь• 24 июля в 10:37
Ответ дляЗамрійлива
Я ходила з дитиною до 3х психіатрів
Та там глухо
Людина 9 років була зацікавлена виключно в тому, щоб прибрати симптоматику, а не займатися з вагоном дитини.
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 10:37
Ответ длясладкий_ноябрь
Так коли ви ходили? В 13 років?
Не один лікар. Не порадив звернутися до псизіатра. А їх ми відвідували багато....депресії в дитини немає, і її охнак теж. Ви так діагнощи пишете..... Ви психіатр?
Дитина має купу друзів, весело спілкужться з однокласникамт і з подружками на танцях. Раніше мвла купу зоббі. Весь час робила якіст поробки. Зараз вже доросла і коли не в шеолі або не гуляє тільки дивиться в телефон. Яка депресія? З чого ви її нам приліпили?
сладкий_ноябрь• 24 июля в 10:44
Ответ для13чудоСВЕТА
Депресія зʼявиться пізніше, коли рдуг переросте в неї, бо він нікуди не дівається.
Та не лікарі повинні вам радити, 9 років дитині погано, а ви не вникли в проблему, яку лікує саме психіатр. Не звернулися самостійно, не почали терапію, не долбстежили дитину.
Якщо в дитини сдвг, чому не робите мрт а лише еег? Теж не радили? Знову винні лікарі?
Замрійлива• 24 июля в 10:55
Ответ для13чудоСВЕТА
Ми в Харкові
Я знаю. Ви про потяг не дочитали? Не думаю, що він коштує шалені гроші. Ночувати не треба. Маршрутка 15 грн, автобус 8. Лікар безкоштовно. І без направлення
Замрійлива• 24 июля в 10:57
Ответ для13чудоСВЕТА
Діти з рдуг мають підвищену схильність до депресії
Замрійлива• 24 июля в 11:06
Ответ для13чудоСВЕТА
Я розумію. Мій теж не хоче ходити. Знайдіть притомного психіатра, щоб точно був спец. Відгуки треба фільтрувати теж, нажаль. В нашій ситуації найкращим варіантом стала Анастасія Бабляк. Вона дуже хороший спец з рдуг і рас і просто суперова в комунікації. Але це довго, дорого (хоча цілком в рамках вартості інших приватних) і онлайн. Зате точно буде результат
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 12:01
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, лікарі винні! Я у неврологів неодноразово питала чи треба зробити ще якісь обстеження і мрт теж. Я про це напряму питала. І всі відповідали що в нашому випадку для мрт немає показань! А що всім у кого сдвг роблять мрт? Ви лікар? Яка Ваша спеціалізація? Якщо лікарі кащали що показань для мрт немає, може дійсно немає. Я консультувалась не аби в кого. Обирала найкращих неврологів. Одна невролог постійно вела дитину у інших кількох інколи теж консультувались. Я сама повинна придумати які треба обстеження? Мрт це якраз неврологи призначають, бо це виявлення органічних порушень! Неврологи кащали що в нас функ іональні порушення. І мрт не трнба! З чогось вони це казали ж.... Чи Вам видніше?
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 12:06
Ответ дляЗамрійлива
Та це зрозуміло. Але дитина весело гуляє зараз з друзями десь по 7 годин. І вони активно гуляють. В активні ігри грають, на ткрниках висять, їздять в парк, зоопарк, по кафешках ходять. Тобто не в мобілках сидять. Дитина 3 ращи на тиддень з радістю сама біжить на тренування по танцям. Це сзоже на депресію?
автор 13чудоСВЕТА • 24 июля в 12:13
Ответ длясладкий_ноябрь
Так коли ви ходили? В 13 років?
А ще я Вам скажу що не в 13 років хотіла звернутись до психіатра а в 9!!!!! От я раз влітку в 9 років зотіла серйозно щайнятися проблемою. Тоді і грошей було більше.... Може б приватним чином якісь щаняття відвідували б. Але ми опинились в місті де нічого немає і з міркувань безп ки жили ткм 2 роки. Грршей теж в нас було обмаль. Але я дитині ліки купувала які невролог по телефону прищначав. І визодячи щ того які жахи дитина пережила, що вимушена була вс життя покинути і там дити ьез дозвілля і без дітей.... То в неї стан там був задовільний, думаю щавлдяки лікам вона зовсім з катушок не злетіла. Потім в минулому році знову хотіла влітку до державного псизіатра звернутись. Але в травні в За почався такий треш. Вдень вибухи, всюди дим.. дітм гуляють а над головами в них каби постійно пполітають. То я дитину на 3.5 місяці на літо щнову вивезла в село. Бо якби загроза життю важливіше ніж псизічні та неврологічні проблеми. Ось з травня цього року поки ми в Ха скитажмось по лікарях. Намагаюсь по безкоштовних. Бо зараз грошей обмаль.....ну як я намагаюсь я оптсала вище.... Це треш.... Отака безкоштовна медицина
Гомосноб• 24 июля в 13:52
Ответ для13чудоСВЕТА
Яке ще рас??? Щвідки ви вщяли що у доньки моєї рас?
Футболка на пляжі, фотографування закатів - те, що ви описали, це типово для аутичних розладів. Не рдуг.
Гомосноб• 24 июля в 13:54
Ответ дляЗамрійлива
Зараз вже без дозволу можна, бо багато чоловіків на передку.
Гомосноб• 24 июля в 13:57
Ответ для13чудоСВЕТА
Напишіть прізвища вашого невролога і психіатра і в яку лікарню профільну ви зверталися
сладкий_ноябрь• 24 июля в 14:09
Ответ для13чудоСВЕТА
А ви думаєте, що люди з депресією сидять в дома і не виходять?
Замрійлива• 24 июля в 14:15
Ответ дляГомосноб
Не знаю, я в червні була в Охмадит, дуже ретельно перевіряли на предмет дозволів. Ну і у автора чоловік вдома, наскільки я пам´ятаю
Замрійлива• 24 июля в 14:23
Ответ для13чудоСВЕТА
Ви не про те думаєте. Вам треба знайти нормального лікаря психіатра. Потім нормального психолога кпт (якщо рдуг то вам кпт призначать). І налаштуватись на те що треба довга робота а не ’за літо до норми’. А ви замість цього витрачаєте купу часу і енергії на ’відгавкатись від всіх’. Я вам запропонувала хороших державних, дійсно хороших (ну соррі за вартість 2х поїздок на поїзді). І просто шикарного приватного, яка до того ж чудово спілкується з різного віку дітьми. А вас там знов по мрт носить. Вам треба розібратись що у дитини, поділити на психіатрію і неврологію (якщо є). З іншими лікарями, не з тими, що зараз.
Гомосноб• 24 июля в 15:31
Ответ дляЗамрійлива
Цікаво. Якщо чоловік боржник по аліментах, зник і не з´являється. То що з цим робити? А дитина страждає і, грубо кажучи, гімно по стінах маже.
сладкий_ноябрь• 24 июля в 15:43
Ответ дляГомосноб
Я теж так думаю.
І це б побачив психіатр, якби обстежив дитину
Замрійлива• 24 июля в 16:24
Ответ дляГомосноб
От така фігня. Думаю тоді через опікунський комітет якось можна отримати. Хз