Ms. Iphone• 26 июля 2025

Жахлива пігментація, що робити?

Що я тільки не робила: спф, лазер, кислоти, гідрохінон, ахромін, ахроактив, ніацинамід, ретинол, дорогі, дешеві, всякі… за пʼять років все стало тільки гірше і усугубляється. Що робити? Підозрюю, що то гормони, оскільки приймаю КОК вже 9 років і злізти з них не можу (одразу ростуть здоровенні кісти яєчників і мене забирають на операцію, а операцій і так уже було три).
автор Ms. Iphone • 26 июля 2025
Ответ дляКоржик
Рекомендують, але з обов’язковим СПФ
Та зрозуміло, куди ж без нього. Але цього літа вже плюнула і хожу без спф, бо дістало. І що з спф, що без нього - ефект однаковий.
Янгол в камуфляжі• 26 июля 2025
Никаких кислот ! Горе косметологи делают проблему, что бы потом лечить и зарабатывать на этом
Чупа-чупс• 26 июля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Автор, у меня тоже сильная пигментация, особенно лоб , появилось после кислотного пилинга , убрать пигментацию не получается никакими средствами ((
А с какими кислотами был пиллинг?
МадамОхмури• 26 июля 2025
У подруги мелазма уменьшилась после инъекций полимолочки. И да, спф круглый год, без исключений.
Чупа-чупс• 26 июля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Сейчас во всех почти средствах они есть, нет? Умывалки, тоники. Или вы имеете ввиду сыворотки более сильные средства?
Залізна пані• 26 июля 2025
6 лет назад у меня были ещё хуже пятна, особенно черные усы.
За два года использовала все что только может быть, хвасталась за все средства, лазер, кислоты в том числе. Ничего не помогало.
От безысходности купила на АлиЭкспресс( вроде там, уже не помню) какой-то копеечные крем, который тут и советовали. Я была в отчаянии, хваталась за все средства. И знаете, мне помог этот крем. Прошло более четырех лет и пятен нет. Спф 50.
автор Ms. Iphone • 26 июля 2025
Ответ дляЗалізна пані
«Імʼя, сестра! Імʼя!» в сенсі, що за дивовижний крем?
Залізна пані• 26 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Я не помню, поищите старые темы на кидстафе. Советовала девочка на личном опыте и я рискнула.
Было стрёмно мазать китайский дешёвый крем. Но мне помогло.
Хитрушка-чекушка• 26 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Ага, ним і видаляла. 6 процедур, пофіг.
Лікуйте печінку. лів-52,чи щось таке.
Залізна пані• 26 июля 2025
Если не ошибаюсь, то этот крем.
Может меня поправят.
Памяти нет совсем, к сожалению:(

посоветовали тут, на Кидстафе из личного опыта.
Мне помог, убрала ужасные черные усы, которые не убирались
Броніки для Моніки• 26 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Автор , мне кажется я его нашла
Но не уверена
Просто это хвалят, себе тоже закажу
автор Ms. Iphone • 26 июля 2025
Ответ дляЗалізна пані
Если не ошибаюсь, то этот крем.
Может меня поправят.
Памяти нет совсем, к сожалению:(

Дяк!))))
автор Ms. Iphone • 26 июля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Автор , мне кажется я его нашла
Но не уверена
Просто это хвалят, себе тоже закажу
О, дяка-дяка) пішла шукати!
Янгол в камуфляжі• 26 июля 2025
Ответ дляЧупа-чупс
Да, я про сильные
У всех ставала ситуация хуже, не знаю ни одного позитивного результата
Или временно, а потом ещё хуже
Прагматик флегма• 26 июля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Автор , мне кажется я его нашла
Но не уверена
Просто это хвалят, себе тоже закажу
У меня такой. Месяц пользовалась, немножко стали светлее, но не так чтоб все прошло. Состав хороший
Гигиенишвили• 26 июля 2025
Я зараз на лазер і ін´єкції хожу, лікар каже що пігментація це часто гормональна проблема, потрібно до ендокринолога.
Теж робила Люмекку, у різних клініках, результату не було. Як виявилося при мелазмі ipl не працює.
Кукарикуууууу• 26 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
А як ви виходите з дому? Особливо в спеку? Чим маскуєте?
Тільки спф .
Але для мене це крем 3в1 . Він супер класно зволожує і немає ефекту маски як від інших спф.
Ходжу в кепці / шляпі .
Кукарикуууууу• 26 июля 2025
Останні пів року без ніяких кислот . Тільки цей спф . Стало в рази краще ніж було .
Наношу його зранку .
Денний флюїд проти пігментації NIVEA Luminous 630 Потрійний захист SPF 50 40 мл
Кукарикуууууу• 26 июля 2025
Ответ дляSo_so
Мне косметолог советовал ipl терапия, но я ещё не дошла.
У меня стало хуже после этого . И у большинства - хуже .
Карма хамелеона• 26 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
То у вас швидко пройшли, бо свіжі… а ці не піддаються
В мене вони постійно і я борюсь))
Гарантую неперелевки• 26 июля 2025
La Roche-Posay Mela B3 порбували?
мене він врятував
плями пішли після гормонального збою
автор Ms. Iphone • 26 июля 2025
Ответ дляКукарикуууууу
От і у мене навпаки ще гірше стало
автор Ms. Iphone • 26 июля 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
La Roche-Posay Mela B3 порбували?
мене він врятував
плями пішли після гормонального збою
Іншу їхню лінійку з ніацинамідом пробувала, не встигла оцінити, як впливають на плями, мене обсипало страшне просто
Кудрі кручу сама• 20 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Если не ошибаюсь, то этот крем.
Может меня поправят.
Памяти нет совсем, к сожалению:(

Купила такой крем , летом можно им мазаться?