Вірю, я повірив• 26 июля в 14:40
нетфлікс: фантастика, детектив
порадьте гарне кіно на нетфлікс.
раніше дуже сподобався серіал Dark.
Цікавить фантастичні нотки: паралельні реальності, антиутопії і т.п.
З елементами детективу буде плюсом.
Щось цікаве і добротне.
раніше дуже сподобався серіал Dark.
З елементами детективу буде плюсом.
Щось цікаве і добротне.
Папина дочка• 27 июля в 00:57
Travelers, Locke & Key, 3 Body Problem, Sandman, The Umbrella Academy, Bodies, Manifest
Леся Українка• 27 июля в 13:21
Таємниці райських схилів, Іспанія,2019 фентезі - трилер з Мілой Йовович
Ответ дляLauraqwerty
Цегла
Дякую за пораду! Вчора з задоволенням подивилась. 👍
Від себе пораджу серіал Аліса в пограниччі. Я не люблю корейські фільми, але цей дуже класний. По жанру схожий на гру в кальмара, але мені кривавий. Усі актори підібрані так, що не виникає проблем з їх ідентифікацією. І остання серія просто шикарна. Дуже класно продумана кінцівка. А не так як зазвичай просто зливають.