Вірю, я повірив• 26 июля в 14:40

нетфлікс: фантастика, детектив

порадьте гарне кіно на нетфлікс.
раніше дуже сподобався серіал Dark.
Цікавить фантастичні нотки: паралельні реальності, антиутопії і т.п.
З елементами детективу буде плюсом.
Щось цікаве і добротне.
Lauraqwerty• 26 июля в 18:52
Цегла
ПуГоФФка• 26 июля в 21:53
Вісім до срібла / Прокляті (фільм 2021)
Папина дочка• 27 июля в 00:57
Travelers, Locke & Key, 3 Body Problem, Sandman, The Umbrella Academy, Bodies, Manifest
Леся Українка• 27 июля в 13:21
Таємниці райських схилів, Іспанія,2019 фентезі - трилер з Мілой Йовович
мимозка• 28 июля в 07:36
Ответ дляLauraqwerty
Цегла
Дякую за пораду! Вчора з задоволенням подивилась. 👍
Від себе пораджу серіал Аліса в пограниччі. Я не люблю корейські фільми, але цей дуже класний. По жанру схожий на гру в кальмара, але мені кривавий. Усі актори підібрані так, що не виникає проблем з їх ідентифікацією. І остання серія просто шикарна. Дуже класно продумана кінцівка. А не так як зазвичай просто зливають.
мимозка• 28 июля в 07:41
мені кривавий = менш кривавий