Mrs.Sexuality• 27 июля в 12:42
Кому зберігали вагітність
на ранніх термінах, як усе закінчилось? Чи вижив ваш малюк чи потім протягом вагітності нічого не турбувало?
Вот Она Я• 27 июля в 12:46
Троє дітей, всі вагітності ’зберігали’, на препаратах до пологів. Все ок! Інші вагітності - викидні.
Малявка ще та• 27 июля в 12:50
Мені зберігали, майже з перших днів вагітності. Навіть не уявляю, як би було, як би я була десь в європах.
П.с. довго не могла завагітніти, і навіть на прогестероні почалися місячні. Але я так хотіла дитину, що все одно зробила тест - було дві смужки. На наступний же день моя гінекологиня на УЗД підтвердила вагітність, поміняла прогесторон і прописала постільний режим (дала лікарняний). Далі, з розвитком плаценти, проблеми повністю пішли, і вже з 16 тижня я нічого не приймала і не було ніяких загроз. Народила сама на 38 тижні.
Будьте так ласкаві• 27 июля в 12:54
Мне. Месяц лежала на сохранении с 12-й недели. Малюку 21 годик)
Попа как у Кардашьян• 27 июля в 12:57
Сохраняли с 7 недель, было кровотечение. Почти всю беременность лежала в больнице. Сейчас сыну 21 год.
Добрая свекровь• 27 июля в 12:57
9 недель, угроза, лежала в больнице 2 недели , все было хорошо, у вас все будет хорошо, больше лежать, не нервничать
Сніжок Сніжанівна• 27 июля в 13:59
12 тижнів, сильна кровотеча через гематому. Зберегли донечку, зараз їй 10-й рік йде. Розумниця-красуня.
Всіх підсаджую• 27 июля в 14:01
Со старшим я дня не помню спокойного с беременностью. Еще и 16 часов рожался. То усидеть не мог, то вылезти 🤦♀️
С младшим тоже на старте угроза, а потом полный штиль до родов. И родился за пару часов, я сериал досмотреть не успела.
Зато видимо старший все нервы тогда в животе вытрепал и уже 20 лет, а он все лапочка. Зато младший это мой страх и ужас. Куда еще вляпается… я от звонка классу хи уже вздрагиваю.
Червона калина• 28 июля в 15:23
Ответ дляМалявка ще та
Дуже подібна історія: з самого початку двох полосок почало мазати - рванули до лікарні, на УЗД не було нічого такого, призначили багато таблеток та уколи (прогестерон + все спрямоване на розслаблення мʼязів), і лежачий режим. До 2.5 місяців поступово все відмінили. А, ще у нас з чоловіком несумісність генетична - то три рази лежала під крапельницями, аби мій організм не відторгав плід. З другого триместру вже займалася спортом та вела дуже активний спосіб життя.
Моя мама зі мною майже всю вагістніть провалялася на збереженні з третього місяця, відслойки та тонуси були.
Все буде добре! Відпочивайте якомога більше. Я, як лежала вдома на початку, то дивилася гарні добрі фільми та мультики. Дуже заспокоювало.