Фокус-Покус• 27 июля в 16:55

Чи потрібен паспорт?

Дівчата, хто подорожує Україною, чи потрібен фізично паспорт та свідоцтво на дитину?
Дії достатньо буде чи брати паперовий варіант?
Простецкая• 27 июля в 16:57
Достатньо дії
Вот Она Я• 27 июля в 17:06
Документи в застосунку Дія — це цифрові аналоги паперових документів. Вони мають таку саму юридичну силу, як і паперові документи, тому й називаються цифровими. Відповідно, копії цифрових документів — це підписані та зашифровані файли у форматі pdf з даними користувача, які формуються з даних державних реєстрів та надсилаються через застосунок Дія. Окрім pdf-файлів, передаються також метадані у форматі JSON з відповідними полями з документа.
автор Фокус-Покус • 27 июля в 17:10
Ответ дляВот Она Я
Так, це я знаю. Але іноді реальність може відрізнятись) Тому вирішила уточнити, бо подорожую рідко.
Домовенок Кузя• 27 июля в 17:34
А ви впевнені, що не буде збою у дії, що буде інтернет, що не глюкне чи сяде телефон? Так важко взяти паспорт та свідоцтво про народження та не паритись? Це коштує додаткових нервів, чи займає купу місця?
Вот Она Я• 27 июля в 17:52
Ответ дляФокус-Покус
Ну от візьмете паперовий паспорт, а реальність може відрізнятись
автор Фокус-Покус • 27 июля в 18:10
Ответ дляДомовенок Кузя
Дякую. Точно.
Дайте подуться• 27 июля в 18:27
Я завжди беру партерові документи з собою на випадок, якщо не буде інтернету або у Дії збій