Пліснявілий сир• 27 июля в 20:43
Укусив кліщ
Прийшла до вас, дівчата жалітися і за порадою. Мене півтора місяці назад вкусив кліщ на дачі. Через 3 тижні після укусу мені почав боліти плечовий суглоб. Через три дні коли біль не пройшла пішла здала аналіз на лайму, підтвердився, пью антибіотик. .. Знову приїхали на дачу і сьогодні я найшла кліща у свого сина якому 2 місяці, кліщ був дуже маленький, голова залишилася всередині при викручюванні. Ми з´їздили в травмпункт , там сказали, що сама має вийти через пару днів. А через три тижні будемо напевно робити імуноблот. Підемо на наступному тижні до педіатра, в нього будемо просити направлення до інфекціоніста. Просто хочу підтримки і порад 😭
Весела моль• 27 июля в 20:56
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор, все буде добре.
Хай у вас все буде добре!
Але обовʼязково гарно обстежте дитину.
Мого чоловіка вкусив і в нього був бореліоз
Але обовʼязково гарно обстежте дитину.
Фима Собак• 27 июля в 22:19
Ответ дляНесу пургу
Може щеплення зробити, якщо так часто кусають кліщі
а от борелиоза разве есть?
Фима Собак• 27 июля в 22:20
ой автор, в этом году у нас во дворе какая-то дичь с клещами, невозможно выйти погулять нормально, вечно на стреме что по тебе ползет, меня 2 раза кусали, малую вобще 4 (1,5 года ей)
Творческий типаж• 27 июля в 23:06
Ответ дляНесу пургу
Прививка есть только от клещевого энцефалита, от борелиоза прививки нет.