Дюйм оф о4ка• 28 июля в 20:36
Дівчатка, порадьте дешевий пральний порошок,який непогано пере.
Може щось з Аврори і тд. Пробувала грюнвальд-нічого не відіправ. Гала так нічого пере. Але він зараз теж не дешевий. Всім дякую.
Vita_Nikolaeva• 28 июля в 20:42
якщо є плями з якими порошок не справляється - купіть кисневий Ms Helen у Аврорі
і додавайте прямо у барабан (я так роблю)
але це працює лише при температурі 60 С
для білих рушників чи чогось подібного - гарно
але це працює лише при температурі 60 С
Кукусикиииииии• 28 июля в 20:48
Ответ дляБешене сарі
Зараз такий у мене 8 кг, вистачає надовго.
И мне савекс вроде неплохой
Дюйм оф о4ка
• 28 июля в 20:48
Ответ дляВишневий цвіт
Шо у Вас такие брудне?
Підліткові джинси бачили внизу затоптані,світлі шкарпетки,рушники. Як в будь якій родині,є брудні речі
АяВсёЗнаю• 28 июля в 20:50
Мне ещё нравится Персолька голубая, розовая, производитель Харьков.
В тазике в горячей воде замочить полотенца, белые футболки и в стирку.
Хвець-тець• 28 июля в 21:00
Ответ дляДюйм оф о4ка
О, світлі шкарпетки тільки намилюю пральним милом і замочую на ніч. Не знаю чому,але інакше не відіпрати. І підлога числа і кросівки нормальні і шкарпеток дуже багато, але ось таке
Вишневий цвіт• 28 июля в 21:07
Ответ дляДюйм оф о4ка
У нас нет грязной одежды и полотенец
Чумачечая_• 28 июля в 21:12
Хані бані в єві дитячий. 2.4кг за 130грн десь по акції. Я ним перу все дитяче і не замилюю і ванішем не заливаю. Відпирає і болото і траву, і кетчуп.