tapotulya• 29 июля 2025

Потрібні лікарі і не тільки у Дніпрі

Дівчата, планую переїзд у Дніпро, шукаю лікарів та буду дуже вдячна вам за поради
1. Грамотний терапевт
2. Гінеколог, бажано, щоб на місці можна було провести узі органів малого тазу
3. Де краще робити узі, бо потребую ще узі черевної порожнини
4. Ревматолог ( можливо у когось є перевірений)
5. Імунолог (це взагалі скарб)
6. Стоматологія або стоматолог( скарб 2) цікавить терапія та чистка, можливо хірургія)
7. Косметолог (ботокс і губи)
Красуні, заздалегідь дякую за ваші поради, яких дуже потребую, бо у місті нікого не знаю та буду сама.
Sunrise23• 29 июля 2025
Я из ЗП, по ревматологии хорошая клиника Рекалова у них филиал в Днепре и Запорожье. Они там все должны быть толковые
Leanna• 29 июля 2025
Автор вы же не будете бегать по всем врачам и клиникам.Заключите декларацию с каким то мед центром, там же и с семейным врачом,где всё это есть
автор tapotulya • 29 июля 2025
Ответ для Leanna
Зазвичай це так не працює) Порада слушна, але не для тих, хто дійсно турбується про своє здоровʼя.
автор tapotulya • 29 июля 2025
Ответ дляSunrise23
Спасибо!
SnowMaiden• 29 июля 2025
С подобными запросами только в Гелиос и Гарвис, если бабла хватит кошелек лечить
автор tapotulya • 30 июля 2025
Ответ дляSnowMaiden
чего так токсично?