Я Головна• 29 июля в 11:38
класти кошти на свою картку Приват фізлице не маючи оф. доходу для оплати комуна
чи можуть заблокувати картку? нещодавно продала машину за доллари
тепер з цієї суми поповнюю
НичеНипанимаю• 29 июля в 11:46
до 100 чи 150 тисяч в місяць. Подивіться який у вас ліміт. Ви ж не мільйоніюи класти будете, щоб виникли питання.
маринабаранова• 29 июля в 11:48
Так вы ж её продали, все сборы заплатили. Теперь - это ваш официальный доход!
котопёс• 29 июля в 11:52
В мне доречі теж подібне питання. Офіційний дохід невеликий. Щомісяця поповнюю картку через банкомат на сплату комунальних послуг на 5 тис грн, але з особистих накопичень(((. Чи може банк заблокувати картку, мотивуючи тим що ця сума вже вище офіційного доходу що поступає з зп? Накопичення я ж ніяк підтвердити не зможу...
Я Головна
• 29 июля в 11:54
Ответ длямаринабаранова
спасибо
Я Головна
• 29 июля в 11:55
Ответ длякотопёс
я 20 тис поповнюю
Патриоточка• 29 июля в 11:59
Ответ длякотопёс
Не могут.
Мне когда открывали давно карту и когда хожу её перевыпускать задают вопросы что есть из имущества, машина, ЗП.
Я говорю есть машина, не работаю, не замужем, на карту может поступать в месяц 10тыс грн , я думаю это важно какую сумму вы укажите в месяц то вас и трогать не будут если вы не превышаете
Привіт з ботойбіччя• 29 июля в 12:06
Ничего не будет. В банке сказала есть пасдоход и все по 15 тыс.заходит на карту уже много лет. И на другой карте тоже другого банка там 10. Пару раз актуализировала данные указывала алименты и сдача квартиры. И все. Никаких вопросов не возникало. Поверьте, мы такая мелочь для них. Если бы там по 200 тыс было, то тогда бы возникли вопросы.
котопёс• 29 июля в 12:07
Ответ дляПатриоточка
Не могут.
Тобто це все нахрюки в тік-тоці, коли кажуть що з 01 серпня збільшується контроль за надходженнями на картки фіз осіб з метою виявити невідповідність доходів та офіційної зарплати? Бо вже налякалася, що тиї грошей і так критично мало, а тут ще й комуналку не сплатишь((
Патриоточка• 29 июля в 12:08
Ответ длякотопёс
Конечно, я всегда оплачиваю коммунальные, никогда не работала, ещё и не замужем
ДеньгиНеСдаю• 29 июля в 12:09
Купа людей здає квартири, займається репетиторством, щось продає - і нікого не чіпають. А саме вас перевірять
Нікого не цікавлять ваші маленькі надходження на картку
Коко Шанель• 29 июля в 12:09
Я теж кожен місяць кладу на свою карту гроші для оплати комунальних від батьків з двух сторін ( це виходить більше 5 тис в місяць). А як їм платити, якщо не можуть дійти до пошти вже? Я то працюю, але офіційно зп приходить на інший банк. А ці кошти ложу на універсальну приват
Мальчун-задирун• 29 июля в 12:10
если есть доказательства купля -продажа то не боялась бы. а так стоит опасаться.... знакомый закрыл счёт когда ему стали намекать
Мальчун-задирун• 29 июля в 12:10
Ответ дляКоко Шанель
ну вы всегда можете предоставить справку о доходах. а автор ент
Санта Барбара• 29 июля в 12:11
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Хорошая попытка, налоговая
ДеньгиНеСдаю• 29 июля в 12:12
Ответ дляСанта Барбара
Хорошая попытка, налоговая
У вас як не тріль, то податкова
Ті хто виїхали і хати здають, куди гроші за них отримують? І хто їх чіпає?
котопёс• 29 июля в 12:32
Ответ дляМальчун-задирун
Так в тому то и питання моє було. Офіційна зп приходить на ту ж саму картку. Я ії витрачаю і ще поповнюю на 5 тис власними заощадженими коштами на комуналку.
Чи поповнювати просто іншу картку?
Я Головна
• 29 июля в 13:32
Ответ длякотопёс
Чи поповнювати просто іншу картку?
з 1 серпня всі кошти на ваш індифікаційний номер сумуються і доступні з любої картки вашої
Аноним НаВсеГда• 29 июля в 14:27
Ответ дляЯ Головна
Що ви мелете? Не ганьбіться.
Будь-якої, ідентифікаційний!) Навіть т9 з вами не справляється))