Луноходик_Ик• 31 июля в 09:09
Закінчується термін дії тимчасового водійського посвідчення на 2 роки
Яку причину вибрати для оформлення посвідчення?
Не гоню• 31 июля в 09:11
у вас когда оно закончится, тогда появится обмен посвідчення. а еще лучше сходите в МРЕО 608 грн стоит
Весела пiсенька• 31 июля в 09:12
У вас повинна з´явится причина ’закінчення терміну дії’, тоді і зможете замовити.
Ромашкинная• 31 июля в 09:20
Можна міняти лише коли строк дії скінчиться, тоді там з´явиться опція заміна тимчасового на постійне
Ромашкинная• 31 июля в 09:22
Ответ дляНе гоню
В дії так само коштує, а без фізичного дешевше.
Не гоню• 31 июля в 09:27
Ответ дляРомашкинная
так там доставка видели сколько стоит?
Ромашкинная• 31 июля в 09:35
Ответ дляНе гоню
так там доставка видели сколько стоит?
В тсц безкоштовно. Я поближче до себе замовила.
Зліпок ступні• 31 июля в 13:15
Ответ дляРомашкинная
а коли дія вчергове впаде штраф скільки за керування авто без посвідчення?
Ромашкинная• 31 июля в 13:21
Ответ дляЗліпок ступні
А коли вона падала? І у мене є фізичне, не хвилюйтеся ви так.
Зліпок ступні• 31 июля в 13:24
Ответ дляРомашкинная
в 24 впала коли голосували там за кандидатів на Євробачення,
в 22 хакерська атака
в 21 коли реєструвались на 1000 грн за вакцинацію від ковід
це самі більші падіння, були ще невеликі тимчасові
в 22 хакерська атака