Кондуктор трамвая• 31 июля в 10:33
Одноразова матеріальна допомога для мобілізованих киян 50 тис. грн
Доброго дня, підкажіть будь ласка як отримати ці кошти, чоловіка призвали до лав ЗСУ, каже що можна отримати ці кошти, так йому сказав командир. На сайті КМДА я про це прочла, але ж там має в ТЦК йти сам подавати документи мобілізований чи як? Куди звертатись, можливо є такі жінки хто в курсі та отримали ці гроші як довірені особи?
Оце потужно• 31 июля в 10:35
Дуже цікаво 🤔 і яким чином мобілізований потрапить туди? Хто його відпустить.
Це як в анекдоті:
Заходьте
Так зачинено
Так отож
Це як в анекдоті:
Заходьте
Так зачинено
Так отож
Копирайторша• 31 июля в 10:37
Не Киев, но тоже была такая помощь. Я подавала документы. Там заявление от его имени, паспорт, ИНН, справка форма 5, справка из банка с реквизитами счета
Кондуктор трамвая
• 31 июля в 10:38
Ответ дляКопирайторша
Дякую
Кондуктор трамвая
• 31 июля в 10:38
Ответ дляКопирайторша
А ці всі документи копій завірені чи оригінали?
Помеха справа• 31 июля в 10:39
1. нужна бумага по зачислении его в воинску часть или приказ
2. заявление от жены
3. свид о браке, паспорт ИНН
4. реквизиты карты для соц. выплат
все это подают у Упправление соц защиты.
Подавала от своего имени.
2. заявление от жены
3. свид о браке, паспорт ИНН
4. реквизиты карты для соц. выплат
Подавала от своего имени.
Копирайторша• 31 июля в 10:41
Ответ дляКондуктор трамвая
Копии конечно. Форму 5 ему выдали в части, он мне фотку переслал, я распечатала. Ну и справку из банка с реквизитами он онлайн заказал в банке и мне переслал на почту, тоже распечатала. Заявление от жены не надо было и свидетельство о браке тоже. Но это у нас так. Может в каждом городе свои порядки
Помеха справа• 31 июля в 10:43
Ответ дляКопирайторша
у нас в городе: или сразу в ТЦК оформляют
если не оформили, то оформляет сама на себя жена
Ксерокопия ночи• 31 июля в 10:52
Автор, Київ?
Пакет документів: копія його паспорта, інн, виписка з номером рахунку (нехай замовить в банку через додаток), форма 5. І все це несете в ТЦК, в якому його оформляли. Вам там підкажуть в який кабінет це все нести. Всі документи подає ТЦК до департаменту КМДА. Не сподівайтесь на швидку виплату.
Тел. Департаменту соц. політики КМДА 290-44-37, 290-42-01. Додзвонитися важко, але там також підкажуть, які документи потрібні
Кондуктор трамвая
• 31 июля в 11:01
Ответ дляЦирк на дроті
Автор, сходите узнайте в ЦНАП
Дякую, спробую, бо на горячу лінію , яка вказана на сайті, глухий номер дозвонится
Кондуктор трамвая
• 31 июля в 11:02
Ответ дляКсерокопия ночи
Автор, Київ?
Дякую, так Київ
Одна_на_всей_планете• 31 июля в 11:21
Привіт дівчата. Це для всіх чи для мобілізованих у цьому році? Чоловік ще у 2022 пішов
Курочка• 31 июля в 11:22
Я в Одессе за сына получала. Одесская администрация выплачивает тем, кто мобилизован. Сходила в цнап, они дали перечень документов. Через месяц пришли деньги.
Курочка• 31 июля в 11:22
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Какой город?
Копирайторша• 31 июля в 12:36
Ответ дляГарні диньки
А добровольцев эти выплаты касаются?
Касается всех, кому положена форма 5