Електрохарчування• 01 июля в 06:50
Я не умею принимать помощь?
Свекровь предлагает помощь финансово (у них приличные доходы). Но это как-то немного странно происходит.
То есть говорит. Вам же нужна помощь, давайте мы дадим сколько нужно. Ну мне в принципе неудобно просить, стараюсь справиться сама и мужу посылки только я собираю на фронт, от них ни конфетки не было. Но тут действительно уже смотрю не хватит нам с детьми до зп. Соглашаюсь. И вот такой вопрос, сколько нужно? Говорю помогите столько, сколько можете. Мне просто неудобно называть суммы...
И в ответ. Я же не знаю ваши запросы.
После такого вообще не хочется никакой помощи.
Или я придираюсь и это нормально?
И в ответ. Я же не знаю ваши запросы.
Или я придираюсь и это нормально?
Love_Love_Love_• 01 июля в 06:52
По моєму ви з тих людей кому всі винні. В плані - дають бери. Скажи: мені потрібно 5 тисяч, але ні, вам треба, вам дають, але ще в дупу мають поцілувати.
Електрохарчування
• 01 июля в 06:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Спасибо за Ваше мнение. Возможно.
Просто, вдруг они рассчитывают на 2 тысячи. Поэтому мне понятнее, когда дают сколько могут/хотят.
Я так старшему ребенку помогали всегда, молча кидаю на карту сколько могу.
Електрохарчування
• 01 июля в 06:55
Ответ дляГейСюда
скажите сколько нужно и не накручивайте себя
Да у меня нервы конечно расшатаны в сложившейся ситуации ((
Амелі на мілені• 01 июля в 06:56
Ответ дляЕлектрохарчування
В какой ситуации? Вам зарплати не хватает?
Електрохарчування
• 01 июля в 06:56
Ответ дляАмелі на мілені
Муж воюет. Поэтому уже каждая мелочь выбивает из колеи.
Амелі на мілені• 01 июля в 06:56
Ответ дляЕлектрохарчування
И мой воюет. Так что теперь
Електрохарчування
• 01 июля в 06:57
Ответ дляАмелі на мілені
И мой воюет. Так что теперь
Вы не волнуетесь? Завидую.
Я плохо справляюсь 🙁
ГейСюда• 01 июля в 06:57
Ответ дляЕлектрохарчування
обнимаю! держимся
Love_Love_Love_• 01 июля в 06:58
Ответ дляЕлектрохарчування
Спасибо за Ваше мнение. Возможно.
Тоді вони вам скажуть, не можемо 5, можемо дві і дадуть 2, або напряжуться, дадуть 5 і більше питати не будуть, а те що ви робите дуже не гарно.
Електрохарчування
• 01 июля в 06:59
Ответ дляLove_Love_Love_
Что именно некрасиво?
Все буде Україна• 01 июля в 07:01
Я думаю Ви праві, і не придираєтеся. Я б так само реагувала. Коли людина бачить, що дійсно треба допомога, тим паче коли Ви вже погодилися - просто допомагає, особливо якщо це свекруха, мама чи хтось інший дуже близький. Як на мене навіть питати суму не дуже коректно. Якщо в них дійсно гарні статки, і дадуть лишнє як на Вашу думку - думаю Ви б самі їм потім сказали, що типу не треба так багато, мені стільки -то вистачить. І навіть би може повернули лишні кошти (хоча в наш час вони лишніми не бувають). Якщо мало - ну значить так вони вирішили, і на тому дякуємо. А взагалі було б нормально, якби мама теж складала якусь посилку на фронт сину, або як мінімум приймала участь у тому, що Ви йому складаєте, питала би що вона може купити, щоб теж відправити. Якось так
Роздратована шкіра• 01 июля в 07:03
Скажите я буду рада любой помощи.А вот её слова типа я не знаю сколько вам надо,говорит о том что вы мало общаетесь,а она хочет более доверительное и близко,вы связь с её сыном.
МеняАЖтрусит• 01 июля в 07:04
Ответ дляЕлектрохарчування
Спасибо за Ваше мнение. Возможно.
Я бы в вашем случае сказала что нужно ребенку, например и если есть делание-пусть оплатят. Лагерь, новые кроссовки-придумайте сами на что у вас не хватает.
Love_Love_Love_• 01 июля в 07:04
Ответ дляЕлектрохарчування
Что именно некрасиво?
Те що ви пишете що вони навіть цукерки не передали, хоча вони пропонують допомогу, все ж не чужі люди, чому нормально не сказати. Так, потрібно стільки то, можете - буду вдячна.
Редисочка• 01 июля в 07:05
Не беріть собі. Нехай сину все купляють по списку. То ж ви не будете їм винні.
Бабо-лебідка• 01 июля в 07:06
Оо, как знакомо, я тоже мастер этих реверансов, в результате которых я лучше совсем откажусь.
Попробуйте сыграть другого человека и просто сказать сумму. Мне иногда помогает)
Сіґеле-міґеле• 01 июля в 07:06
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну, судя по написаному, то муж на передовой. Он что, вам денег не даёт? Зарплата там нормальная и регулярно.
Пс по количеству синемордых видно у кого родня с дивана воюет
...аяприкольная• 01 июля в 07:07
Ответ дляСіґеле-міґеле
І витрати там теж величезні. Хлопці багато купляють за свої кошти.
Кому там смішно, то у вас нікого на фронті нема чи не знаєте
Love_Love_Love_• 01 июля в 07:11
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ви хоч знаєте які там витрати ?
Свезло так свезло• 01 июля в 07:15
Ну Вы ж понимаете, какой суммы вам не хватает до зпл? Вот и озвучьте её.
Скажите, нужно 5 тыс., но будем рады любой помощи.
Сіґеле-міґеле• 01 июля в 07:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви хоч знаєте які там витрати ?
Нет конечно же. Это только в Америке известно. От нас держат это в строжайшем секрете.
Все буде Україна• 01 июля в 07:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Пропонують допомогу, а тоді кажуть :’ну я же не знаю ваши запросы?’ Ну така собі спроба допомогти. Наче якийсь під...б, якщо чесно. Наче тицяння, що невістка якась транжира. Я б після такої фрази теж би допомоги не хотіла від цих людей
Ответ дляВсе буде Україна
Они словом сколько, обозначают, что дадут столько, сколько нужно автору.
Ответ дляВсе буде Україна
Это как в долг просить не конкретную сумму, а фразой ’ сколько не жалкл’. Если б свекруха хотела зажать денег, дала бы 1000 пафосно и привет
Голубец• 01 июля в 07:46
Ответ дляРоздратована шкіра
Свекруха просто боїться переплатити зайве)
Якщо є бажання і можливість допомогти - просто перекидають суму і все.
Все буде Україна• 01 июля в 07:47
Ответ дляМerida
От якраз якби позичала автор, тоді б спокійно можна було назвати суму. Бо ти що береш, те і повернеш. А тут допомога, зазвичай дають скільки вважають за необхідне, скільки можуть. Чи вони бояться дати занадто багато? Ну на крайняк якщо і питати суму, то точно не казати при цьому ’я ж не знаю, які у вас запроси’, ну блііін
Голубец• 01 июля в 07:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Тому що у такому випадку автор в невигідній для себе ситуації: назве реальну потребу - ’їй тільки гроші й треба’, назве символічну суму - сенс в такій допомозі? Щоб родичі галочку поставили ’допомогли’?
Хто хоче допомогти - допомагає без озвучування сум, а тут явне бажання мінімізувати витрати, в розрахунку, що невістці незручно буде просити.
Зараз все скажу• 01 июля в 07:49
Правильно вам там вище написали - нехай купують сину по списку в посилку...там певно сума непогана назбирується і вам тоді не треба просити...так і скажіть грошей не вистачає у мене діти... купіть для відправки це і це