Роздратована шкіра• 01 августа в 09:29

Подушка для сна, Мемори, бабочка

У кого есть оригинал, удобна ли для сна?
вре_Динка• 01 августа в 09:39
Я в ортопедичній аптеці купила якусь баттерфляй подушку. Вона мені тверда. На боку норм, а на спині високо і твердо(
У мене не така як на фото
Яичница с беконом• 01 августа в 09:54
я на таких не могу спать, хотя люди привыкают. мне твердая, жесткая и неудобная она
Я не в теме• 01 августа в 10:22
У мене така. Для чоловіка супер, а для мене великувата, довжини шиї трохи не вистачає. Але я 165, якщо ви вища, думаю буде норм. Якщо любите спати на боку і підкладати руку під голову, взагалі супер.
автор Роздратована шкіра • 01 августа в 10:43
Ответ дляЯ не в теме
Не намного. 167)
ПоЗиТиВнАя• 01 августа в 21:10
https://epicentrk.ua/ua/shop/podushka-orto-falter-... у меня вот такая бабочка, уже 2й год. очень довольна.