Шальная коклетка• 01 августа 2025

Вагон 0?

Тільки що автовикуп УЗ викупив 2 місця до Трускавця . Вагон 0. Це помилка? Хто знає?
Кондуктор троллейбуса• 01 августа 2025
Ні, є такий вагон.
автор Шальная коклетка • 01 августа 2025
Я вже купила через Льівів. Поки здавати не хочу.а раатом помилка
Медсестричка• 01 августа 2025
Не раз видела нулевой вагон, его могут прицепить как перед первым, так и за последним вагоном
Ответ дляМедсестричка
Дякую
Копуша• 01 августа 2025
Буквально щойно читала
Ответ дляКопуша
Буквально щойно читала
Дякую.бо я думаю мало чого. Здам до львова і взагалі нікуди не поїду)))бо нема вагону 0
Ну значить до Львова здам))) прямим простіше їхати