Щебетуха• 01 августа 2025
Спитаю і я. Ремонт, оплата робочим
Ви даєте робочим аванс?
Чи після виконання роботи всю суму?
А якщо людина зникне з авансом?
Я зараз про окремих робочих,не про фірми де договір заключається
Чи після виконання роботи всю суму?
А якщо людина зникне з авансом?
ГонУрова дівка• 01 августа 2025
Знаете, здесь 50/50
Вы точно так же можете «кинуть» мастера с оплатой после работы.
барабанщица• 01 августа 2025
В нас з майстрами була домовленість оплачувати кожен етап роботи. Зробили електрику - оплатили, пошпаклювали стіни - оплатили і т. д.
Сизоока бестія• 01 августа 2025
Краще брати перевірених майстрів, щоб не було сюрпризів по виконанню робіт
В рот не ложи• 01 августа 2025
Если надо материалы купить, только сумма на материалы, сделали и оплата
Щебетуха
• 01 августа 2025
Ответ длябарабанщица
В вас бригпла працювала,яка все вміла робити?
Щебетуха
• 01 августа 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Матеріали я сама куплю
Реанимация• 01 августа 2025
Да, платили аванс, перед войной ремонт делали.
Я их нашла по объявлению в местной группе.
Платили за работы, мастер подсчитывал. Но было такое, что делать долго, работа идет, а впереди праздники. Я сама предлагала аванс. Все Ок было, потом посчитались
барабанщица• 01 августа 2025
Ответ дляЩебетуха
Так, робили все і сантехніку, і електрику. Тільки шпалери не клеїли, але мали номер хорошого майстра по шпалерам
Зілля до весілля• 01 августа 2025
Чоловік робив ремонти. Оплата за етапи робіт. Матеріали купляли з ним або він і чеки давав. Працював сам, окремо був перевірений сантехник і електрик. Тому і попит був на роботу. Телефон не міняв 20 років.
Щебетуха
• 01 августа 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Працював?
Зараз не працює вже?
Зілля до весілля• 01 августа 2025
Ответ дляЩебетуха
Працював?
Зараз не працює вже?
Працює. Тепер чистить землю від нечисті. А інші хто поїхав, хто теж служить.
Покорительная• 01 августа 2025
Я даю аванс, але це і не зовсім аванс. Людина зробила якусь частину роботи, але повністю не закінчила. Мені, слава Богу, щастить з людьми. Подруга дала горе майстру гроші на матеріали, він привіз частину, пару днів попрацював і зник. Десь баксів 800 втратила. Він так ошукав і інших людей в їх будинку, назбирав грошей з декілька квартир.
Ласковая_львица• 01 августа 2025
Ніякого авансу не давати. Вже дві знайомі аванс забрати не могли, а робочі зникають та кажуть ’завтра’ кожного дня. Виконав роботу, перевірили, заплатили. А ще прайс лист потрібно просити перед початком робіт, щоб потім цифри не видумувались зі стелі. Мій майстер на листочку писав після кожного виконаного етапу, скільки метрів чого зробив і т.д. Я могла все запросто перевірити та порахувати.
Пасхальний тролік• 01 августа 2025
Ответ длябарабанщица
У мене аналогічно. Зробила ремонт у ванній місяць назад.
Щебетуха
• 01 августа 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Ви довольні вашими майстрами?яке місто?