Аноним ФЕЯ• 02 августа в 08:48
В кого вигорання.
Як ви справились? Як вийшли з цього стану? Які засоби дієві?
Магиня• 02 августа в 08:57
Тут багато пишуть про відпочинок.
Але втома і вигорання різні стани.
Якщо взяти роботу.
При втомі після відпустки ти летиш на роботу відпочившмц
При вигоранні після відпустки пишеш заяву про звільнення
Але втома і вигорання різні стани.
Якщо взяти роботу.
Розвідка Маші• 02 августа в 08:58
Періодами буває все життя.Ну але треба гроші і варіантів крім працювати ніяких.Відпочину вихідні і знову працювати,по інакшому не буде,що їсти.А в мене зобовʼязання-діти і мама і я в них одна,ще 2 кота чекають,що принесу
.Приходжу з роботи втомлена і всі мене чекають.Стоять коти і такими очима дивляться.Дуже люблять сире мʼясо куряче.Вчора спец мусила заїжджати в атб,ну бо кінчилося,а вони будуть стояти.
Розвідка Маші• 02 августа в 08:59
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Кушать хочется, это лекарство от любого выгорания.
Краще і не скажеш.Дякувати Богу,що є здоровʼя і робота.Я періодами думаю,що буде,як я розрахуюся.Розумію,що буде катастрофа і як рукою знімає
ніколи такого не було• 02 августа в 08:59
Ответ дляМагиня
Тут багато пишуть про відпочинок.
Але втома і вигорання різні стани.
Якщо взяти роботу.
Але втома і вигорання різні стани.
Якщо взяти роботу.
Після відпочинку можна знайти нові бачення, шляхи розвитку
Ответ дляРозвідка Маші
У вас просто втома бо все на вас((
Лепешечка• 02 августа в 09:01
Ответ дляніколи такого не було
Відпочинок море - для мене дієво)
В Одессе?
ніколи такого не було• 02 августа в 09:02
Ответ дляЛепешечка
В Одессе?
Ніколи не була і дуже шкодую(
Оябунчик• 02 августа в 09:04
Дієві засоби від вигорання - зміна обстановки та повноцінний відпочинок. Якщо це - вигорання.
Розвідка Маші• 02 августа в 09:05
Ответ дляPeppermint Winter
Какие именно симптомы? может депрессия?
Ні,просто вивертає,як згадаєш про роботу.
Тишком_нишком• 02 августа в 09:06
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Можно продолжать работать, но поменять восприятие к каким то вещам, поменять работу, научится говорить нет и не нести на себе весь отдел. И что то подобое
Peppermint Winter• 02 августа в 09:07
Ответ дляРозвідка Маші
Від депресії доречі теж може вивертати. Відпочити десь, змінити картинку
Аноним ФЕЯ
• 02 августа в 09:07
Ответ дляPeppermint Winter
Какие именно симптомы? может депрессия?
Депресія само собою. Я вже не можу, просто не можу ні працювати, ні жити ,ні дихати. Просто хочеться щоб ніхто не чіпав і вмерти. Реально вже не має ресурсу просто вставати і щось робити.
Совбез• 02 августа в 09:07
Ответ дляРозвідка Маші
А мама ваша не може взяти дітей та прогулятися з ними до АТБ, щоб купити котам сирого мʼяса? Ну хіба можна все на собі тягнути? Я раніше теж така дурна була, а потім зрозуміла що все, коняка здохла і я більше так не можу. Але пізно, родина вже звикла що мати паше цілодобове і піклується про всіх окрім себе
Відкушу все що стирчить• 02 августа в 09:09
Ответ дляАноним ФЕЯ
Так дело не в работе получается.
Peppermint Winter• 02 августа в 09:09
Ответ дляАноним ФЕЯ
Приймаєте ад?
Совбез• 02 августа в 09:11
Авторе, в мене теж вигорання, відпочинок не рятує. Просто працюю, тому що гарні умови та висока зарплата. Тішу себе думкою, що як старший піде жити окремо, а молодша підросте, то перейду на іншу роботу, там буде цікавіше, але і зарплата буде менше. Мені б ще років 5 протриматися якось
Аноним ФЕЯ
• 02 августа в 09:11
Ответ дляPeppermint Winter
Приймаєте ад?
Ні, хоча купила їх ще в лютому, але там понеслась купа проблем особистих і на роботі, а враховуючи що вони при заході можуть давати тяжку адаптація я все не можу почати. Якщо буде тиждень відпустки то почну обов´язково
Совбез• 02 августа в 09:11
Ответ дляАноним ФЕЯ
І ліки не допомагають?
Розвідка Маші• 02 августа в 09:11
Ответ дляСовбез
Ні,вона після інсульту,півроку паралізована була,добре,що з ходулями в туалет ходить і ість сама,як принесу.80 років,я пізня дитина.
Совбез• 02 августа в 09:12
Ответ дляРозвідка Маші
Ох лишенько, це дійсно важко
Peppermint Winter• 02 августа в 09:13
Ответ дляАноним ФЕЯ
Треба почати пити((
Розвідка Маші• 02 августа в 09:14
Ответ дляСовбез
Як я не куплю,то хто купить?Живемо в передмісті в селі,я на роботу в місто їжджу.До атб ногами не дійдеш.Мені по дорозі,найкращий маркет,все є мені потрібне і ціни нормальні,ну якщо зараз вони взагалі нормальні,стараюся не думати,бо точно прийдеться до психотерапевта йти.Зараз в декого ще гірше,то хоч в своїй хаті і без бомбосховищ вночі,ото біда.
Совбез• 02 августа в 09:15
Ответ дляАноним ФЕЯ
А що вам призначили? В мене 2 знайомі приймають флуоксетін, одна навіть трохи схудла, каже що їй набагато краще, що колись раніше їй щось інше призначали і було настільки погано, що хотілося у вікно вийти
Аноним ФЕЯ
• 02 августа в 09:15
Ответ дляPeppermint Winter
Треба почати пити((
Якщо дадуть відпустку то обов´язково почну, бо я вже не можу просто, але в сукупності зараз додати антидепресанти я точно здохну.
Розвідка Маші• 02 августа в 09:17
Ответ дляСовбез
Ох лишенько, це дійсно важко
Спасає те,що спокійна,як удав,день телевізор дивиться і з сестрою говорить по телефону,поспить,поїсть.Буває я рано йду вона спить і ввечері приходжу вона спить.Помитися,то в душ помаленьку під наглядом моїм,що б не впала,кабіна в мене низький піддон і порогів нема в хаті.Жити можна,що зробиш