Гарачий Чокалад• 02 августа 2025
А у вас не появилось ни какой нехорошей чуйки на 8 августа и дальше?
Что-то глобально массово не хорошее
мегамоСГ• 02 августа 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Я знаю будуть страшні катаклізми .І не можу вибрати країну куди треба їхати .Війна,катаклізми і проблеми зі звʼязком ,світлом ,інтернетом .Я це відчуваю
Небезпека від Франкфурта до Харкова
Злюсь до кипіння• 02 августа 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
так. читаю ваше питання, а мені знову ’светлая музыка..’ 😈 ))
а якщо в жовтні ніяких катаклізмів на кацапії не станеться, что це означатиме?
Плани змінились?)
Кудряшка Сью• 02 августа 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Плани змінились?)
Ну да, они же постоянно меняются...
Уже столько этих предсказаний было и ничего не сбылось
заварний look• 02 августа 2025
Ответ дляМуууумие
Чого боятися? Чого ще не було? Ядерки? Її не буде
Зато от Медведева узнали про советскую систему автоматического ядерного удара «мертвая рука» в случае уничтожения руководства страны.
Кудряшка Сью• 02 августа 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
где видящие?!
Так тут же - их целых три штуки
Друг друга поддерживают
Моська-слон• 02 августа 2025
Ответ длямегамоСГ
Небезпека від Франкфурта до Харкова
тобто через Київ також пройдеться 🤔
Завжди з рушником• 02 августа 2025
Ответ дляПростоваля
Шансы встретить динозавра сегодня равны 0 ну или очень близко к 0
Ну ты и зануда
Простоваля• 02 августа 2025
Ответ дляЗавжди з рушником
Ну ты и зануда
И что ? Не нравлюсь, проходите мимо
Завжди з рушником• 02 августа 2025
Ответ дляПростоваля
И что ? Не нравлюсь, проходите мимо
Сама рееешууууу
Кудряшка Сью• 02 августа 2025
Ответ дляМоська-слон
тобто через Київ також пройдеться 🤔
А вы всегда верите всему, что тут пишут?
Мама Чели• 02 августа 2025
Так, донт пуш зе хорсес! У мене відпустка з 15 тільки, дайте, блін, виїхати з Києва, вже нервова уся.
Чорт і Шо• 02 августа 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ні. Слухаю Портнікова інколи, то він стверджує, що війна може тривати довго, а може й в мить закінчитись (в плані активних бойових дій). Дуже складно передбачити.
Плотников капитан очевидность
Лиса Патрикевна• 02 августа 2025
Війна буде до 2030 мінімум
А вже партнери закладають, що і довше
Кудряшка Сью• 02 августа 2025
Ответ дляМама Чели
А мне приехать)))
Кудряшка Сью• 02 августа 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Війна буде до 2030 мінімум
А вже партнери закладають, що і довше
Які партнери? І де конкретно закладають?
Лиса Патрикевна• 02 августа 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Ви новини тільки українські читаєте ?
Ще є світові. Фінансування закладають на оборону
Кудряшка Сью• 02 августа 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ви новини тільки українські читаєте ?
Я їх взагалі не читаю
Хвильоватиша• 02 августа 2025
Ответ дляПростоваля
Ладно, как думаете до Днепра дойдут как скоро ?
Дай Бог, чтоб не к зиме(((
Хвильоватиша• 02 августа 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
До жовтня протриматись, потім не до нас кацапам буде. Стихійні лиха.
Какие?
Хвильоватиша• 02 августа 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
точно не знаю, щось з водою
мелодію чую ’светлая музыка льётся, как вода
звуки раздаются, льются голоса..’ і скрежет конструкцій, вибухи, матюччя кацапською
Так это не в мире. Это опять у нас может быть
Хвильоватиша• 02 августа 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
о, дякую що запитали, не можу без запиту подробиці.
вода як пусковий механізм ефекту доміно. в мене картинки як з телека 90х черги, пусті полиці, злидні. як на мене постраждалий регіон запустить соціальний вибух, виметуть рублі з банків, бачу як осінь і з дерев падають паперові рублі, жухнуть на очах.. потім гойдалка розхитується іржава дитяча скрип. потім скрип як в мелодії переходить в грім, грім в удари колокола і на фоні вереск. і дзвінкі звуки як в парку дідусі доміно грають.
Колокол - ядерная тревога
Хвильоватиша• 02 августа 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
Хтось тут у кого вдома зараз дві кульки рожевих після свята. Одна під стелею, інша напівздута. Щось дуже хочете запитати, в мене аж температура піднялась - питайте, вам дозволили.
О как....
Серьёзно всё пошло
Мудрецыха мира• 02 августа 2025
Ответ дляЧарівне зіллячко
поки мало позитиву. навіть противники війни в кремлівських вежах триматимуть якнайдовше все як було. бачу клітку з скаженими худими
дикими псами, яким байдуже кого рвати. її спинами тримають кацапи чиновники в костюмах. очевидно будуть боятися навали злочинності. із гарного знову наші люди об´єднаються як на початку повномасштабної, усім все стане зрозуміло. тобто війна триватиме, але вже все по іншому буде
Тогда не понятна ваша фраза, что нужно нам продержаться до октября, если все равно война будет продолжаться.
А_я_ЛОЖУ!• 02 августа 2025
Ответ дляМуууумие
Очередного обстрела, судя по тенденции, он для меня последний будет