В свое время был популярен этот сериал. Смотрели? Был достаточно пошлый
12 друзей Коршуна• 02 августа 2025
Пам´ятаю цей серіал, на ай сі ті ві. Не скажу, щоб був занадто відвертий. Веселий. Я і зараз його переглядаю.
lekon-lekon• 02 августа 2025
Крутий серіал, україномовний, живою українською мовою, з юмором, не те що свати і подібна хрінь. Із подібного ще був Альфред, дуже смішний і прикольно озвучений
InnaInna1306• 02 августа 2025
Ответ дляlekon-lekon
Може, Альф?
lekon-lekon• 03 августа 2025
Ответ дляInnaInna1306
Може, Альф?
Звісно Альф, то автозаміна старається