ЯкаКраля• 03 августа в 14:59
Донька успадкувала характер чоловіка. Відсутність емоцій.
У мене хороша сімʼя, хороший чоловік.
Він абсолютно без емоцій. Його поступки говорять за нього, але він майже не сміється. Зовсім не буває засмучений.
Знаєте, такий собі розмірений спосіб життя.
Маючи дві інвалідності, купу травм, інсульт- він ніби це сприймає нормально.
Я Завжди зі своїми емоційними качелями)
І от донька така сама як чоловік.
Ще як маленька була, то посміхалася, дивувалася, боялася, плакала.
А зараз як стіна. Як і чоловік.
І знаєте, мені їх шкода.
Знаю що це не погано і не добре, це просто такі люди, але мені шкода їх. Здається вони не дивуються нормальне життя.
От зараз у відпустку плануємо і здається тільки одна я рада🙂.
Тема просто поговорити.
Я Завжди зі своїми емоційними качелями)
І от донька така сама як чоловік.
А зараз як стіна. Як і чоловік.
І знаєте, мені їх шкода.
Тема просто поговорити.
ТАЗератти• 03 августа в 15:01
Їм так добре,чого їх жаліти.В мене теж емоціональних качель нема, я стабільна.Мені і оточуючим близьки супер.
ЯкаКраля
• 03 августа в 15:02
Ответ дляФайна дівка
Такі люди, нецікаві.
У моєї доньки багато друзів. У чоловіка ні, бо він не хоче
ЯкаКраля
• 03 августа в 15:03
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Он перенес слишком много тягот,так защищается
Йому 47, він Завжи такий був. Ми разом 23 роки
Блакитна устриця• 03 августа в 15:05
А я заздрю, краще б у мене так було, а то мої емоції + моя тривога це жахіття а не життя
Лялька в колисці• 03 августа в 15:05
Я як ваш чоловік і батько мій такий і брат,а от мама як на мене істеричка і занадто емоційна,мені якраз таких і шкода.
котопёс• 03 августа в 15:05
У меня муж такой низко эмоциональный и подростки. Пока я и младшая только. Но такие скачки эмоций, это трудно, куча как плюсов так и минусов.
котопёс• 03 августа в 15:05
Ответ дляЛялька в колисці
Истеричка это другое.
ЯкаКраля
• 03 августа в 15:05
Ответ длякотопёс
Згодна в те добре і те.
Пульт от линолеума• 03 августа в 15:05
Нащо вам їх жаліти? У них все в порядку. А от себе можете пожаліти) плюс відсутність прояву емоцій не означає, що їх взагалі нема. Я така сама. Це називається шизоїдний тип особистості.
ЯкаКраля
• 03 августа в 15:05
Ответ дляЛялька в колисці
Істерика тут до чого?)
Лялька в колисці• 03 августа в 15:06
Ответ длякотопёс
Истеричка это другое.
Це з моєї точки зору емоційні люди такі,таке враження що всюди перебільшують.
Санта Барбара• 03 августа в 15:06
Ну а нужны они, те эмоциональные качели ?
Я терпеть не могу медлительных людей, сама электровеник, а ребенок у меня как в замедленной съёмке собирается, убирает и одевается. Как де меня долго это раздражало, но попустило. Очень учит терпению, дети часто нам даются с определенными качествами, чтобы прорабатывать идеализации. Я точно стала лучше и терпимее.
ЯкаКраля
• 03 августа в 15:06
Ответ дляЛялька в колисці
Ну трохи є, але без істерик )
Гадаю_По_шнуркам• 03 августа в 15:07
Ответ дляЯкаКраля
Но вас же устраивало
Мне в моей жизни до 24 лет сложностей хватило
Менее Более• 03 августа в 15:10
Задовбали мабуть їх своїми качелями. Спокійна поведінка зовсім не означає, що в них нема емоцій
Оце так цабе• 03 августа в 15:20
Автор, это называется уровновешанность и эмоциональная стабильность. Это самый лучший характер, крепкая психика, здоровый пофигизм.
ЯкаКраля
• 03 августа в 15:20
Ответ дляОце так цабе
Дякую
Крию матом страшно• 03 августа в 15:45
У мене в сім´ї майже всі такі. Чоловік пережив дуже багато, починаючи з бандитських міжусобиць в 90х, інвалідність, керування будівничими майданчиками десятиліттями, зі всим, що це включає, передову зі збиранням частин тіла побратимів і рукопашні сутички, поранення, безкінечні госпіталі, зараз знов служить. Він не є зовсім не емоціним, але дуже швидко адаптується до всього і входить в баланс. тільки через те, що з дитинства піддавався безкінечним випробовуванням. Безкіненчне напрацювання досвіду.
Я живу більш захищеним, спокійним життям, але теж давно з покер фейсом. На жаль, війна не була найгіршим в моєму житті, було гірше і є невиліковна хвороба з дороговартісним лікуванням, на яке треба самій заробляти. Я живу під Києвом, і всі ракети на слуху, прильоти теж. Я сплю і не прокидаюсь в тривоги, з самого початку було все одно. Було гірше і може бути гірше, але емоцій нема вже десятки років у мене.
Самоучка• 03 августа в 19:36
Ответ дляИринашка
Побыл бы на фронте,глядишь и эмоции б появились))
Мій дід був на фронті, з 41 по 45. Дуже врівноважений. Мій тато не був, гіршого істерика я не бачила