Добра всем!• 11 мая в 00:08

Что такое украинская идентичность?

Какие составляющие заставляют вас чувствовать себя украинцами, кроме того, что вы родились в Украине и живете здесь?что отличает украинскую и польскую идентичность например
Маурита• 12 мая в 00:43
Ответ дляЖиттє Бентежне
Майже цілу добу тема в топі .
Анонімів адміни вперто не знімають .
’Молодці’.
по цій темі, дуже добре видно, на кого працють адімни і взагалі для чого цей форум

Не зви чайна• 12 мая в 01:00
Ответ дляИнфотуфелька
Можна поміняти громадянство
Очень сложно. Практически невозможно
Язвочка• 12 мая в 02:19
Ответ дляМеняАЖтрусит
Раша непобирається так, що вже Далеким сходом територіями розплачується.
Зато Украина такая молодец. Всё сама.. Всё сама)))
Дуняша• 12 мая в 04:07
Ответ дляМаурита
Дуже добре видно на кого працюють адміни.. Треба Її зберегти як доказ, та кудись звертатися для перевірки законності
ЯяяКакаджамбо• 12 мая в 09:35
Ответ дляДуняша
Я якраз розумію, вчила, цікавилася.
Не ту что Вятрович на коленке нацарапал, а международную. Написанную историками с именем
ЯяяКакаджамбо• 12 мая в 09:37
Ответ дляДуняша
Де тут про кацапів чи мокшів?
Русины являются отдельным этносом и даже имеют обозначение своего языка, представлены на уровне ООН. Копировать данные с укр. Википедии, это моветон
кнопкодав• 12 мая в 10:56
Ответ дляДобра всем!
Сало и борщ и моя очень, в Польше покупаю итальянский типа аналог, но совсем то, то что для карбонары
а укр магазинов нет? я там беру сало, даже вот немецкое было очень вкусное, там красная упаковка
сказочное_Бали• 12 мая в 17:06
Ответ дляЗалатавая
Так мені українська геть не потрібна, тим більше досконала) а те, як Україну на світовій арені презентують як геноцид своїх громадян, вам не шкода? А люди невпевнені в собі є всюди, вони ніяк не заважають іміджу країн. Вас зацепило це «каша в голові», бо ви лишилися в країні де хаос, непередбачуване майбутнє та відсутність безпеки, відсутність впевненості в завтрашньому дні.
Імідж України закордоном – країна, що сміливо захищається від одного з найстрашніших агресорів сьогодення.
Мова вам не потрібна, але ви чомусь використовуєте її письмово. Пишіть іноземною – я перекладу.
Ваші дописи просякнуті нелюбовʼю до країни походження, але за цим ховається власна нездатність будувати своє життя. Очікування, що хтось, щось принесе як пташеняті до дзьоба. Україна молода країна, яка до війни мала ті проблеми, які історично завжди мають країни, що нещодавно здобули незалежність. Війна, в якій Україна невинна, страшенно посилила ці проблеми. І це привід ненавидіти рашку, а не власну країну.
Ядвига Юсьлегко• 13 мая в 11:50
Ответ дляМама фіфті цента
Ну кстати что ещё пришло на ум, только наши женщины видят в друг-друге соперниц. Ещё до войны в том же Франкфурте подходишь к гейту Виззэйр на Киев и тебя сразу сканируют с головы до ног другие женщины
Ни в одной другой стране такого нет
хіба віззи колись літали з України в Франкфурт-Хан? Інших Франкфуртів у них не було.

Мама фіфті цента• 13 мая в 13:08
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
В Майн