Кумедна• 04 августа в 22:24
Є сенс переплачувати за туш для вій та олівець для брів?
За тональну основу на своєму досвіді зрозуміла що є сенс купувати люксову, помада для мене теж краще люксова. А от засоби длч очей та брів(туші, олівці, тіні, підводки), за них є сенс платити?
Миссис Буркул• 04 августа в 22:27
Туш нет, если у вас не прям проблемные ресницы. Тени да, цвет и качество покрытия у люкса выигрывает.
Верочка 100%• 04 августа в 22:29
Тіні і туш, єдине, за що для мене є сенс переплачувати. На всьому іншому могла б економити при потребі. Хоча помади від Шарлоти просто нескінченні, я не знаю скільки років треба, щоб її закінчити. То ж виходить не так вже й дорого.
Пузата Хата• 04 августа в 22:31
А что значит переплачивать? Ктото купил за 500, а вы у него за 5000 купите?
Кумедна
• 04 августа в 22:57
Ответ дляПузата Хата
Можливо я не зовсім зрозуміло висловилась. Я мала на увазі от є туш за 100 грн, є за 500 грн і є за 1500-2000 грн+++. І чи є сенс купувати туш за 1500 грн і вище, а не за 100 наприклад чи за 500
Кумедна
• 04 августа в 22:57
Ответ дляА я женатая
У мене зараз туш з Єви за 49 грн, це краще що в мене було
Виробник?
Файна пані• 04 августа в 23:40
Ответ дляА я женатая
А яка саме. Порадите?
Файна пані• 04 августа в 23:41
За туш не бачу сенсу переплачувати. Мені Loreal Bembi була нічим не гірша, ніж YSL.
Морковна• 04 августа в 23:52
Ответ дляКумедна
Лучше тушь и др. косметику по цене 1500-3500 , покупать в разы дешевле )
Верочка 100%• 05 августа в 04:46
Ответ дляhrystia
Яка у Вас туш?
Ланком Idole. Але туші це індивідуально, вії у всіх різні і в люксі далеко не всі туші гарні.
Верочка 100%• 05 августа в 04:55
Ответ дляКумедна
Якщо у вас свої гарні вії, то можливо для вас сенсу і немає. Хоча за 100 грн навряд чи буде нормальна туш. Мені з масмаркету найбільше сподобалась лореаль панорама. Але абсолютно всі туші з масмаркету, а перепробувала я їх майже всі, особливо ті, що тут постійно радять, мені подразнюють очі і ходити більше 15 хвилин я з ними не можу. Я навіть з алі замовила туш, яку тут постійно рекомендують. І це жесть, мало того, що сама туш фігня, так ще й очі аж випікає. Як люди не бояться таке на себе наносити, ще й ходити цілий день, я не знаю.
Кумедна
• 05 августа в 16:46
Ответ дляМорковна
Люкс, але по хороших знижках?))
Морковна• 05 августа в 17:41
Ответ дляКумедна
Люкс, але по хороших знижках?))
Не совсем , люкс в хороших наборах по супер ценам
А я женатая• 07 августа в 19:36
Ответ дляФайна пані
Дякую
Повірте, вона чудова. Не залишає слідів під очима, змивається шматочками. І вії робить довгими
Диви яка я пава!• 18 августа в 12:23
Зачем? Если такой вопрос возник,значит это не ваш сегмент. Купите когда и мысли такой не будет.
Пы.сы. чисто технически и за 100-200грн вы можете получить карандаш не хуже,а то и лучше,поэтому не стоит недоедать из-за названия