Ліньки гуглить• 05 августа в 00:25
Дівчата чи було у вас таке щоб дитина геть не сідала на горщик
Дитині 2,4 в невролога були недавно, зробили ЭХО наче все ок.Говорить ще небагато але я займаюсь і бачу потроху прогрес, а от з горщиком ніяк,він не хоче сідати, пісяє по всій квартирі.Як я не вмовляю не помагає, вмикаю вже пані Калину, то йому не цікаво не дивиться.Пробую садить просто кожну годину,не сідає, кричить.Йому подобається попісяти на підлогу і пригати ногами в цих пісюсах,або руками помазати їх.От як бути, підкажіть? Читала що треба до дитячого психіатра чи це вже перебір? Треба ваша допомога
постою_послушаю• 05 августа в 00:27
Я бы надела памперс и отстала от ребёнка на несколько месяцев вообще
Опля Картопля• 05 августа в 00:27
Рано до психіатра. В нього зараз така гра. Не давіть на нього. А памперс не хоче вдягати?
пу_пугренчик• 05 августа в 00:29
Слухайте, зробіть ЕХО собі, вам реально потрібніше. Чи з неврозом йдіть вже до когось, бо ж неможливо. Неможливо, щоб доросла людина, яка вже, напевно, отримала паспорт і вже навіть народила іншу людину, не може зайти і десь почитати вікові норми розвитку дитини.
Ліньки гуглить
• 05 августа в 00:29
Ответ дляОпля Картопля
Хоче,але я не хочу ,така жара а він в памперсі буде мучитись
Ліньки гуглить
• 05 августа в 00:31
Ответ дляпу_пугренчик
То по вікових нормах,має вже реченнями говорити , а в нас лиш слова зʼявляються.Я читала норми.Але ж зараз у всіх дітей по різному.Але в знайомих ж менші діти і вони ходять на горщик
очки_ннадо• 05 августа в 00:31
Наша на горшок не садилась ни в какую. Зато как курица на шест взбиралась на унитаз и там справляла нужду. Бывало сложится пополам, провалится в тот унитаз, торчат только пятки и башка и зовет на помощь, но на горшок так и не села. Из-за этого в сад её не брали((( у них все должны были на горшок ходить, а она орала как сумасшедшая, а на горшок не ходила.
Может и Ваш отвергает горшок, но не прочь на унитаз ходить? Сейчас так удобно, что есть вставные крышки для детей. Да уже и унитазы есть для малышей. Раньше такого не было((
Бабо-лебідка• 05 августа в 00:32
Ответ дляЛіньки гуглить
Тю, ну звісно краще тягати дитину по лікарям, здавати аналізи і обсикати квартиру. Мамо, може ви собі якусь там діагностику пройдете?
dahashutka19• 05 августа в 00:32
Ви задовбали його горщиком) Поверніть підгузок ) І через місяць два потрошку пояснюйте, що до чого. Можна іграшки садити, можна наклейки купити. Можна на унітаз спробувати .
І запам´ятайте, ще ніхто у підгузку в школу не пішов.
Опля Картопля• 05 августа в 00:32
Ответ дляЛіньки гуглить
Спробуйте з ним гру. Є такі наклейки в горщик, які змінюють картинку від води. По грайтеся з ним декілька раз водою. Якщо сподобатися, і буде просити воду скажіть що води зараз немає. І подайте ідею як намочити картинку
пу_пугренчик• 05 августа в 00:32
Ответ дляЛіньки гуглить
Ви зі всіма обговорюєте, коли ваша дитина що зробила? Так вам наговорять такого, що в них вже і вірші у три роки пишуть. До трьох років абсолютно нормально привчатися до горщика.
Слобожаночка• 05 августа в 00:34
Ответ дляЛіньки гуглить
Не надо памперс одевайте трусы и шорты, чтоб не писал на пол. В мокрых ему не понравится ходить и плюс горшок замените на другой. Чисто визуально он должен быть совсем другим, не таким на какой вы уже садили. Мы так первый на голову одевали ,купили другой чтоб не было такой ассоциации.
Бабо-лебідка• 05 августа в 00:35
Ответ дляЛіньки гуглить
У вас хлопчик. Нафіг вам взагалі садити його на горщик? навчайте користуватися унітазом, буде як дорослий. Або купіть разом з дитиною той горщик, що йому сподобається. В 2,4 вже може обирати
Ліньки гуглить
• 05 августа в 00:37
Ответ дляБабо-лебідка
В нас їх вже 3 і всі різні за формою.Мені іноді здається що він не розуміє для чого той горщик,хоча я пояснюю і сажаю як пісяє, стараюсь вловити.Але йому навпаки то не подобається, починає плакати коли сажаю
Море_море_я_скучаю• 05 августа в 00:37
А коли ви почали привчати до горщика? Якщо нещодавно, то можливо потрібен час дитині. Бо не відразу майже всі, то полюбляють робити
Ліньки гуглить
• 05 августа в 00:40
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ми привчали десь з півтора року ,не вийшло він не сідав, зробив з нього типу корзину для іграшок.Далі я не привчала пару місяців, потім знову, але нічого не мінялось як не хоче сідати так і не сідає.Я думала він якось усвідомить ,але ні
Добродійка• 05 августа в 00:41
Ответ дляЛіньки гуглить
У ребенка уже невроз от вашего горщика.
Оставьте его в покое и горшок этот спрячьте. И только после того, как он забудет его или лучше вместе купить другой горшок или накладку на унитаз, только после этого начинайте ненавязчиво предлагать горшок/унитаз. И предлагать - это не значит заставлять.
Ліньки гуглить
• 05 августа в 00:45
Ответ дляочки_ннадо
Ні, нажаль йому не цікаво на унітаз,теж пробувала.Йому подобається пісяти на підлозі, весело йому
Бабо-лебідка• 05 августа в 00:46
Ответ дляЛіньки гуглить
Ляльку беби борн з горщиком купіть и на прикладі ляльки показуйте . Серйозно, це допомогає . Горщик не можна використовувати ні для чого іншого. Його взагалі краще убрати, ніж складати в нього іграшки чи щось подібне. Ну і головне: попросіть чоловіка, як тільки ви почнете пісяти, хапати вас у процесі і тягнути на горщик. Потім поділитеся враженнями як це.
Море_море_я_скучаю• 05 августа в 00:46
Ответ дляЛіньки гуглить
Трішки вашого терпіння. Усвідомить. Це такий процес, що от взагалі у кожного по різному.
Ліньки гуглить
• 05 августа в 00:50
Ответ дляБабо-лебідка
Дякую, спробую купити ляльку, може і правда
ФруктЕщеТот• 05 августа в 00:53
Худшее, что можете делать для своего ребенка, это сравнивать с другими детьми, даже одного с ним возраста и пола. Все дети разные! У вас еще нет никакой патологии, чтоб бить в набат. Понятно, для каждой мамы удобнее/дешевле и пр., чтоб ребенок как можно раньше сел на горшок. Но ребенок сам решит. Вы много взрослых или подростков встречали, которые бы не ходили на унитаз? Не загоняйте ребенка в невроз, потому как тогда будут реальные проблемы. Есть тренировочные трусики, необязательно париться в памперсе. Запаситесь терпением, будьте изобретательны и находчивы - и все получится. Потому как горшок - не самая большая проблема с детьми)))
Викупана• 05 августа в 01:00
Ответ дляЛіньки гуглить
Господи, надеюсь вы троллите. Если нет, то что ж вы с ребенком делаете.
Купите тренировочные трусики, почитайте как ими пользоваться. И, главное, прекратите навязывать ребенку невроз.
Ліньки гуглить
• 05 августа в 01:03
Ответ дляВикупана
Я не тролю,в мене перша дитина.Мама моя каже що мене вчила саме так, ловила момент коли я мала сходити в туалет і сажала.І так привчила.Раніше не було такого вибору горшків , наклейок і всього іншого.Але ж діти вчились якось
Викупана• 05 августа в 01:04
Ответ дляЛіньки гуглить
У меня тоже первый, но вы очевидно творите какую-то дичь. Вы хотите все делать как ваша мама, это принципиальный момент для вас?
Короче, тренировочные трусы, это то что вам нужны. И от..стать от ребенка.
Ліньки гуглить
• 05 августа в 01:08
Ответ дляВикупана
Ні , для мене не принципово.Просто лайфхаки з тік току я вже пробувала, з тим щоб водичку лити ,і сажати кожні 30 хвилин,і трусики в нас є типу тренувальні ,і просто шортики вдягаю.Йому не важливо мокрий він чи сухий, він не відчуває дискомфорту як мокрий.Цей лайфхак теж пробувала.Тому вже перейшла на методи мами
Викупана• 05 августа в 01:15
Ответ дляЛіньки гуглить
Значит ему просто рано еще. Отстаньте от ребенка.
пу_пугренчик• 05 августа в 01:32
Ответ дляСлобожаночка
ви ненормальні якісь, реально. вам самим горщик на голову треба одягнути
Слобожаночка• 05 августа в 01:32
Ответ дляпу_пугренчик
Пока не поздно - лечитесь.
пу_пугренчик• 05 августа в 01:33
Ответ дляСлобожаночка
Пока не поздно - лечитесь.
надеюсь, вас уже лечат! бедный ваш ребенок!
Слобожаночка• 05 августа в 01:34
Ответ дляпу_пугренчик
В чем он бедный? Что купили другой горшок и не дали больше первый на голове носить?