Лукава_Кiшка• 05 августа 2025
На літак? Готель бронюєте? Самі? Ви справді так можете?
А я от щойно сіла…
Руки тремтять. В голові — повний шторм.
Мені дали відпустку, а це значить — терміново треба все організовувати: квитки, житло, маршрут…
Знаю тільки одне — хочу або Халькідіки, або Майорку.
А все інше — в паніці й поспіху.
Бо час іде, а купувати вже треба зараз.
На яких сайтах дивитись готель
І чи не буде дорожче ніж з турагентом
Руки тремтять. В голові — повний шторм.
А все інше — в паніці й поспіху.
Бо час іде, а купувати вже треба зараз.
На яких сайтах дивитись готель
І чи не буде дорожче ніж з турагентом
Тріль підпільний• 05 августа 2025
Лучше с турагентом, есть много ньюансов. Часто сама нахожу на отпуск.сом и бронирую через турагента, которую уже знаю лет 10
Яичница с беконом• 05 августа 2025
Самій то треба зарання. Зараз зверніться в турагенство і спокійно збирайте валізи
Мати драконів• 05 августа 2025
Если до этого не путешествовали, то лучше агент. А так, смотрите перелет, под перелет подбираете гостиницу и смотрите насколько удобно добираться из аэропорта до гостинице плюс страховка. На самом деле не так сложно.
Маргарита и Мастер• 05 августа 2025
Так, я кайфую, коли сама все бронюю, планую маршрут, що дивитися, де побувати
Яичница с беконом• 05 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Коли терміново то ніякого кайфу))
Белоснежко• 05 августа 2025
Я сама шукаю і бронюю, але це не швидко. Обираю, порівнюю,можу витратити на це тиждень або більше. Тому вам краще турагент. Якщо подорож з України, то перше, це визначитися з країною виліту і купувати, квитки на потяг з України ( це найскладніше зараз ).А вже після цього будувати весь маршрут і всі стиковки, закладаючи достатньо часу. Іноді краще трохи переплатити за квитки, але зменшити кількість стиковок і зекономити на транзітних готелях. А іноді навпаки зручніше зупинитися і готелі і не задовбатися у дорозі
Лукава_Кiшка
• 05 августа 2025
Маргарита и Мастер• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ви впевнені? Пише 30
Авторе, дуже комфортно зараз на Майорці
Лукава_Кiшка
• 05 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Авторе, дуже комфортно зараз на Майорці
Підскажіть як краще туди летіти? Їхати в Польщу чи Молдову? І може готель порадите🙏 дякую
Ms. Dolly• 05 августа 2025
Якщо нервуєте, беріть тур.
Ми любимо планувати самі - але не за 1 день, звісно.
Бесконечность-не предел• 05 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Я зараз на Майорці. Нема ніяких 50)
Пусть тебе приснится пальма де Майорка … ла ла ла
Маргарита и Мастер• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я з Кракова летіла. Квитки значно дешевші, ніж Скай ап з Кишинева
Лукава_Кiшка
• 05 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Через Ryanair?
Лукава_Кiшка
• 05 августа 2025
Ответ дляS.s.s.
Ну вдень 32-34. В тіні. Вийдіть на сонце о 12:00. І нам вишлете фото термометра. Дякую.
Ви зараз на Майорці? Коли тоді краще летіти? У вересні?
Яичница с беконом• 05 августа 2025
Ответ дляS.s.s.
І на ваших направленнях зараз жара +50.
На Майорці вітри. Тому жари 30-32 гр не відчувається
Яичница с беконом• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Грецію точно не розглядвйте щараз. Краще кінець серпня поч вересня.
Лукава_Кiшка
• 05 августа 2025
Ответ дляS.s.s.
Ні , я теж хочу летіти . Але ніхто не радить , сама буксую. Мабуть на вересень перенесу.
Через погоду?
Морожена_курка• 05 августа 2025
Ответ дляТріль підпільний
посоветуйте пжл агентство
Лукава_Кiшка
• 05 августа 2025
Так куди полетіти? Треба терміново вирішити, поки ви всі тут