Лукава_Кiшка• 05 августа 2025

На літак? Готель бронюєте? Самі? Ви справді так можете?

А я от щойно сіла…
Руки тремтять. В голові — повний шторм.
Мені дали відпустку, а це значить — терміново треба все організовувати: квитки, житло, маршрут…

Знаю тільки одне — хочу або Халькідіки, або Майорку.
А все інше — в паніці й поспіху.
Бо час іде, а купувати вже треба зараз.

На яких сайтах дивитись готель
І чи не буде дорожче ніж з турагентом
Маргарита и Мастер• 05 августа 2025
Ответ дляS.s.s.
Ну вдень 32-34. В тіні. Вийдіть на сонце о 12:00. І нам вишлете фото термометра. Дякую.
Вишлю) Ми постійно їздимо, вдень теж на вулиці - нема ніяких 50. Абсолютно комфортна температура. Вчора весь день у Пальмі, максимум 33. Вночі взагалі з ковдрами з відкритим балконом)
БолеИменее• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ви впевнені? Пише 30
На Майорці круто, ми повернулись тиждень тому, +30 і взагалі не смажить як, наприклад, на Кіпрі , +вітерець, короче дуже комфортно. Я планувала сама , але значно задовго до літа , коли ціни були інші, зараз залишились лише дорожчі варіанти , вигідні розбирають в першу чергу + це потребує часу, тому краще вам звернутись до турагента.
Гарного спокійного відпочинку ⚘️
автор Лукава_Кiшка • 05 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
Гарного спокійного відпочинку ⚘️
Скпжіть будь ласка який у вас був готель
Де аи проживали
І який пляж найбільше сподобався?
S.s.s.• 05 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
Гарного спокійного відпочинку ⚘️
Скажіть , будь ласка , вологості немає?
Ні за холодну воду• 05 августа 2025
Ответ дляS.s.s.
І на ваших направленнях зараз жара +50.
Не так жарко в Греції, подивіться прогноз.
Така бойова Я• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так куди полетіти? Треба терміново вирішити, поки ви всі тут
Звісно на Мальоку. Летіть і не думайте
З Варшави є декілька рейсів в день , ми повернулися два тижні тому, як же там круто
автор Лукава_Кiшка • 05 августа 2025
Ответ дляТака бойова Я
Звісно на Мальоку. Летіть і не думайте
Порадьте якісь місця
Готелі🙏🙏🙏🙏
Така бойова Я• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Порадьте якісь місця
Готелі🙏🙏🙏🙏
Ми були в мережі готелів iberostar. Це не дешевий сегмент. Пляж - плая де мура
автор Лукава_Кiшка • 05 августа 2025
Ответ дляТака бойова Я
А скільки днів ви були?
БолеИменее• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Де аи проживали
І який пляж найбільше сподобався?
Serena Sol, Cala Dor. Але там суто проживання, тому не знаю чи вам підійде. Це менше 5хв до типової бухти Cala Gran (друге фото), там завжди є люди і вона маленька, але ми брали суто рушники з собою, і більше часу сиділи у воді ніж на пляжі. По обіді автобусом їздили 3зупинки на бухту Cala Marcal ( на першому фото) , і вона вже значно більша , і інший колір води, їли в ресторанчику на пляжі , з видом на море - особливий вид кайф! В ресторанчику працює наша дівчинка. Взагалі це невеликі апартаменти, в яких більшість людей зупинилась коротко, і їхали машинами далі , тому їх басейн більшість часу був взагалі вільний , лише в обід може пару людей плавали, і все. Зранку я завжди плавала соло, тоді як в клубних готелях яких в Кала Дор дуже багато, навпаки, багато людей , але там і їжа, і мабуть розваги різні, це інший вид відпочинку. І це дорожча частина Майорки, я все бронювала ще в грудні. Хвалять і Пальманову недалеко Пальми, і Алькудія , я б шукала просто по адекватний ціні щось зараз, тому що високий сезон. І якщо є, їхала б зараз, літо є літо.
БолеИменее• 05 августа 2025
Ответ дляS.s.s.
Скажіть , будь ласка , вологості немає?
Нееее, обоже , дівчата , там комфортно все! Незнаю чи це цього року таке літо, чи там такий клімат, але реально не парить, не смажить, вода тепленька тобто не менше +26, і космічний колір води, схожий в Айя Напі на Кіпрі, але ще кращий. Мені здається перший раз що так комфортно було влітку на морі.
Така бойова Я• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
А скільки днів ви були?
автор Лукава_Кiшка • 05 августа 2025
Ответ дляБолеИменее
І ви це все бронювали яерез букінг? І виліт через Варшаву?
автор Лукава_Кiшка • 05 августа 2025
Ответ дляТака бойова Я
Ого
Мені тут на 7 днів рахують 140000 грн на 2-х
Така бойова Я• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ого
Я в Україні. Сенсу їхати менше, ніж на два тижні немає
Така бойова Я• 05 августа 2025
Цей гляньте. В нього норм ціна і він хороший. Це вже Греція
автор Лукава_Кiшка • 05 августа 2025
Ответ дляТака бойова Я
А там дійсно найкращий пляж?
ЛюблюДевчонок• 05 августа 2025
Сейчас все так дорого самостоятельно.
Надо было хоть за месяца 2 это делать.
Лучше горящие ловите.
ЛюблюДевчонок• 05 августа 2025
Я например сама бронировала этим летом. С отелем лоханулась капитально) но радует, что хоть недорого обошлось. Поэтому если опыта немного, то не знаю, не знаю..
Така бойова Я• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
А там дійсно найкращий пляж?
Класний
Pani_Helena• 05 августа 2025
Запрошую. Працюю у мультиагенції у Польщі
Швендяю містами• 05 августа 2025
Мені Пальма не сподобалась .
В місцевості , де я була, гора - долина.
Поки по спеці до готелю в гору допреш, вже нічого не хочеться. Вода , штиль повний, як медуза в ній телімпаєшся.
Мало , які готелі при пляжі, переважно вид на інші готелі .
Не таке собі задоволення.
Хотіли орендувати машину , там теж свої нюанси...
Я за Грецію.
автор Лукава_Кiшка • 05 августа 2025
Ответ дляШвендяю містами
Мені Пальма не сподобалась .
Не таке собі задоволення.
Я за Грецію.
Халкідіки?
Щебетушка• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Через погоду?
Если любите жаркое лето и теплую воду, то летите в Грецию.
Щебетушка• 05 августа 2025
Ответ дляS.s.s.
Так , я погано спеку переношу. Можливо, дівчата тут щось порадять
И воду небось ’освежающую’ любите? Не все такие.
Щебетушка• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
В Грецию летите. Это самый бюджетный из вариантов, не считая Турции.
Щебетушка• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Ого
Ну так это Майорка, конечно. Смотрите Грецию.
БолеИменее• 05 августа 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Так, через Варшаву рейнейри літають і з Шопена ( в самій Варшаві як у нас Жуляни), і з Модліна під Варшавою (як у нас Бориспіль). Короче на початку грудня, на Миколи 6.12 закинули новий розклад польотів на наступний рік, і буквально лічені дні квитки коштували по 5500-6000 з носа в дві сторони. Ще до квитків я знайшла кілька підходящих варіантів по ціні і близькості до моря, і наших хотілок (максимум приватності і спокою), і як тільки квитки здешевіли швидко все побронювала. Житло через букінг, по факту по назві могла в гуглі знайти і написати напряму власникам і дормвитись, але ціна була значно нижче ринкової і я боялась що якщо піде щось не так лишимось без житла в час пік, а букінг все ж може запропонувати щось натомість. До речі, ні на чорну п´ятницю, ні на Різдво потім, коли всюди були знижки , вже таких цін на квитки не було, Майорка доволі дорогий напрямок з Варшави. Катовіце ніби дешевше по ціні але не знаю чи на Майорку теж.
Автор, ви зі мною не порівнюйте бо я забивала все задовго наперед, у вашому випадку можете глянути ціни на букінгу, але окремо дайте запит звісно до тур оператора. Можливо навіть кілька напрямів, бо Майорка зараз час пік і дуже дорого, тому що там зараз багато німців , і в них канікули в дітей. Або в оператора будуть гарячі пропозиції може, я б відштовхувалсь від ціни, і теж розглядала б інші країни, Греція може бути суттєво дешевше а природа там теж багата. Літо є літо, я б їхала зараз, але якщо теж залежить фінансово, то можна перенести на вересень, у вересні дешевше. Хоча думаю що зараз реально зловити щось гаряче через туроператор.