З горіха зерня• 05 августа 2025

На море нікуди не їду( немає куди їхати. Агент каже що все дорого

Можливо хтось знає куди можна полетіти
Щоб діти за рік накупались на морі 28градусів вода
Не Кріт, там пожежі і жарінь
Khmelnichanka• 05 августа 2025
Ответ дляНе пириживай
Как говорит моя дочь-турагент:клиенты с минимальным бюджетом выносят мозг так,что после них жить не хочется.
При этом клиенты,которые едут за 400+тыс: коротко и ясно,без выноса мозга.
Мені здається, що це залежить від конкретної людини, а не від її платоспроможності. Є ’ мозговыедатели’ з різним бюджетом. Я ось, наприклад, раніше шукала прямо найдешевше з дешевого, а зараз можу собі дозволити відпочинок середнього ( не ВІП, не ВІП))) рівня. Та в спілкуванні, формулюванні запиту, прийнятті рішень я залишилась такою ж, як і раніше. Щоправда, не знаю, чи проблемний я клієнт для турагентства, чи ні ))))
Крайня невістка• 05 августа 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
На тиждень
Какие вам варианты предложили?
Оце так цабе• 05 августа 2025
Мля ...
+28 вода
А как вы в такой купаетесь?
Тут +24 уже противно заходить
Дівчина Гілмор• 05 августа 2025
Ответ дляНе пириживай
ну.. наверное, она на том уровне. когда может себе позволить не работать с хамлом, быдлом с минимальным бюджетом и максимальными запросами, которые не соответствуют их бюджету.
Спасибо, что поделились, как вести бизнес.
Хотя, я не спрашивала Вашего мнения.
А як вона відмовляє? Типу, люди довго вибирають тур, і вона каже: ’пішли геть звідси ніщеброди!’ Яка це фірма?😄
Кракадэ• 05 августа 2025
Ответ дляНе пириживай
Про 5 не скажу)
Я вот сюда поеду..
https://www.booking.com/hotel/cy/freetownlaura.ru....;
Дякую Вам
Не пириживай• 06 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Это совсем не Ваше дело, как она отказывает.
Дышите ровно
Дівчина Гілмор• 06 августа 2025
Ответ дляНе пириживай
Дышите ровно
Ні, моє. Я потенційний клієнт і хамства не потерплю. Яка це тур фірма?
Не пириживай• 06 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Мне вообще пофиг, что вы будете терпеть, а что нет)
всего хорошего
Дівчина Гілмор• 06 августа 2025
Ответ дляНе пириживай
всего хорошего
Всього хорошо😄 а фірму все ж таки не назвала. Цікаво було б почитати про неї відгуки
Оченьценная• 11 августа 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
В мене бюджет 250000 грн на 4 особи
Але турагенти пропонують на 400000( самі топові якісь готелі.. ф кажуть що на мій бюджет фуфло залишилось
А на когда вам отых нужен, на какие даты?
Еще и чтоб гарантировано вода +28, а воздух не жара )))
Ласунка• 09 сентября 2025
Ответ дляЗахекалася читать
Вы что - не в состоянии сами тур себе найти? На любом агрегаторе посмотрели, по фильтрам выбрали, позвонили агенту оплатили- улетели. Дел на пару часов
Порекомендуйте будь ласка, ці сайти агрегатори
Хочу прицінитися чи потяну фінансово, чи як то кажуть ’ побачила ціну і зрозуміла, що не втомилася ’