Тут надолго• Изменено 05 августа в 15:14
Дівчата медики до вас питання
Я медик,лікар-лаборант.Працюю багато років медичним представником.Наразі мені ніхто про резерв і оновлювання даних на роботі не каже.Але я розумію що вже йдуть 60 днів і треба оновитись.Цікавить що будуть робити,ті хто не працює в медицині але має освіту, цікавить ваша думка? Підкажіть якщо оновити дані я так розумію скажуть іти на ВЛК і далі що призов чи як це буде відбуватися?
Ковбой Хагис• 05 августа в 15:17
Дивіться. Ви вже є воєннозобовязаною
Зараз жінок не призивають до служби без їх згоди.
Є правила для військовозобов´язаних.
Ваш вибір виконувати чи не виконувати ці правила
Є правила для військовозобов´язаних.
Скоро_вчера• 05 августа в 15:18
Я оновила дані в Резерв + ще в травні минулого року, ніхто ні на які ВЛК не звав. А от у моєї завідувачки не було військового квитка і вона ходила в ТЦК ставати на облік, проходила ВЛК. Ми фармацевти, провізори аптеки. Хто зараз влаштовується на роботу, здається, мають мати військово-облікові документи, але точно що і як не скажу.
Ковбой Хагис• 05 августа в 15:19
В нашій країні обов´язковість виконання законів залежить від відповідальності за вчинення правопорушення.
В вашому випадку може оштрафують в може і ні ( як зине пристебнутим ремінцем)
Поки не штрафують
Весела моль• 05 августа в 15:32
У вас є військовий квиток?
Якщо ні,то йдіть або не йдіть ставати на облік.
Від цього і буде залежати подальші ваші дії.
Якщо буде потім потрібно десь пред´явити військовий то після закінчення терміну в 60 днів вони спочатку вам впаяють штраф.
І до 2000 року дипломів в базі освіти нема
Тому якщо хтось не ставав на облік до сих пір і не планує вже повертатися в медицину тоді і держава про них ніколи не згадає.
No problems• 05 августа в 15:42
Ответ дляВесела моль
У вас є військовий квиток?
А если я такой предъявлю, им подойдёт?
Весела моль• 05 августа в 15:44
Ответ дляNo problems
А если я такой предъявлю, им подойдёт?
Так штраф будет 😁
Вы ж явно не обновили данные.
Так что лучше засуньте куда подальше и забудьте.
Вы ж явно не обновили данные.
No problems• 05 августа в 15:47
Ответ дляВесела моль
Так штраф будет 😁
Вы ж явно не обновили данные.
Так вы же пишете, что обновить нужно чтоб билет дали. Обо мне уже государство позаботилось) Правда я вообще не помну когда его дали. Я никогда в жизни не была в военкомате
Скоро_вчера• 05 августа в 19:14
Ответ дляNo problems
А если я такой предъявлю, им подойдёт?
В мене теж військовий квиток такого ж зразка, видавали в 1993му, головне - на обліку стояти, я ото з тих пір то у військоматі, тепер в ТЦК, числюсь. Капітан запасу😏, 55 років, ну таке...
Скоро_вчера• 05 августа в 19:15
Ответ дляNo problems
Якщо ніколи не ставали на облік, то Вас ніде в базах нема
No problems• 05 августа в 19:30
Ответ дляСкоро_вчера
Если билет дали, то должна стоять. Это же документ. Пусть ищут)
Скоро_вчера• 05 августа в 21:15
Ответ дляNo problems
Частині моїх співкурсників видали білет в інституті, я отримала уже по місцю проживання і прописки, коли сама прийшла у військомат ставать на облік, дружина військового, то знала що треба. Якщо Ви ніколи ні в яких військоматах фізично не були, то мабуть нема даних на Вас. І це ж легко перевірити в Резерв +. Він пару хвилин думає, а потім видає облікові дані, якщо вони є. Нема - то нема
Тут надолго
• 05 августа в 21:20
Ответ дляВесела моль
У вас є військовий квиток?
У мене квиток є,я закінчила університет в 2015році
Скоро_вчера• 06 августа в 05:57
Ответ дляТут надолго
Ким видано квиток? Там же вказано і напевно ж Ви там приписані були. При зміні місця проживання треба було йти в військомат по новому місцю реєстрації.