Аноним_1859• 05 августа 2025
Ви також інколи себе почуваєте занадто наглою?
Одружені ми з чоловіком тільки 10 місяців, до цього зустрічались майже 2 роки. Мені 25, йому 30. Працює розробником, я працюю в схожій сфері, але на іншій посаді. Його кошти це наші, а мої то тільки мої. В мене є власна квартира + мати пропонує свій участок землі аби ми там будували будинок. В нього нічого свого немає, але він добре заробляє. Завжди мені дарує квіти, подарунки, дає кошти. Зробив пропозицію без проживання разом до шлюбу (я наполягла). В його рідних інша ситуація: там всі в шлюбі працюють, складаються в загальний бюджет і ніхто нікого особливо не балує. Як і в більшості людей. Покупка квартири або будівництво будинку також має бути за його рахунок, тому він зараз і ходить хвилюється як назбирати кошти. В свою квартиру я не приведу чоловіка. Частину відкладених коштів він кладе на мій рахунок аби я не хвилювалась що він буде економити на мені, а потім буде і я залишусь ні з чим.Я розумію, о можливо я занадто нагла, що хочу все отримати одразу. І мені його шкода, я ціную все що він робить. Він в мене чудовий. Можливо потрібно було б як більшість допомагати, все разом, але я дуже багато бачила як жінка робить набагато більше роботи в відносинах і все недостатньо, її просто використовують. В мене тато явно показав дуже поганий приклад. Можливо це травма, інколи себе почуваю жахливою людиною, але ще жахливіше буде змінити свою поведінку. І я бачу, як він хвилюється, що я захочу піти до ще більш заможнього, хоч і приводів не даю бо люблю. Але напевно в його очах я який ненажерливий монстр (я вже мовчу про думку оточуючих). Ну не довіряю я чоловікам і не хочу бути використаною. Це так сильно погано? Чи я просто себе накручую? А як у вас взагалі в сімейному житті?
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляБабулька
Я думаю на ділянці тещі чувак уже протрезвеет. 😁
Ви дивна) будинок, який ми побудуємо на ділянці, буде оормлений на нас з чоловіком. Окремо ділянку купувати буде дорожче. Його батьки нам нічого не можуть дати. А ви навіть тут бачите якийсь підступ
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляБабулька
А вы ожидали что вам кинутся завидовать что вы жена айтишника с мамкиной дилянкой?
Я написала, бо хотіла дізнатись як в інших сімʼях розподіляють обовʼязки, побут та великі покупки. До чого тут заздрість - це вже ваша проекція. Я поділилась тим, що інколи мені соромно. Мені стало цікаво що інші відчувають і тд. А все інше тут вже додумали самі, кожен свої проблеми почав показувати
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Думаю, ви його обдираєте як липку. Ви йому нічого, лише ’любов’, а він вам, по суті, все. Місцями, як на мене, нагадує проституцію, сорі за порівняння
Весь побут наш на мені, подарунки я також роблю, це в наш час проституція?
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляБабулька
Я просто понимаю к чему эта вся тема в принципе 😁
Добре, нехай буде так
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Це не заважає йому бути Оленем в стосунках.
Ну олень це ви, я зрозуміла
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Я не вважаю нормою паразитувати на комусь. На будь кому, це ненормально. Ви склали йому план його життя, ти одружуєшся без проживання, твої гроші наші гроші, ти будуєш за свої на ділянці моєї мами. Де він має їх на все брати? Якщо в нього навіть власного житла немає?Спільна в нас твоя частина, моя лише моя. Для мене це піз...ц. Але поки він того не розуміє.
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Ну олень це ви, я зрозуміла
Як вам завгодно. В усякому разі я не омела.
Ромашкинная• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Та вы ж уже сами написали как в других семьях))))
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Так він може будувати не на ділянці моєї мами, але тоді питання де? Ви не розумієте, що на ділянку потрібно буде додатково витратити 20$к як мінімум? Тобто економі грошей по вашому це нахабство? Моя мати і так її безкоштовно нам віддає на оформлення на двох. Це паразитування? Ви на скільки ділянок і будинків вже заробили, можна дізнатись? Як у вас в сімейному житті відбувається, розкажіть тоді
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Все що ми маємо з чоловіком, що заробили все розділиться навпіл. Ми два власника. Але я розлучатись не планую. Мене більше цікавить питання як людина планує будувати , якщо більшу частину буде віддавати вам? І навіщо йому це потрібно? Цей дороговартісний, довготривалий проект?
КликОЛЬКА• 05 августа 2025
Ответ дляБабулька
Ой не факт
Love_Love_Love_• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Ахпх ну так шо поплив, таке життя) в мене є житло і робота) а ви можете і далі пахати як мужик , це також ваша справа) але до чого образи - я хз
Ви не те щоб меркантильна, ви якась занудно/тошнотно зациклена в одну єдину сторону. Ще і з серйозними тараканами.
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Мама ваша дарує вам землю під забудову в рівних долях? Чи він має спочатку збудувати будинок? Доречі мама ваша може продати ділянку і допомогти вам з покупкою квартири або будинку, який ви аналогічно можете оформити на двох власників. Половину вкладає ваш чоловік, половину ви, так купується спільне майно. Це буде не довше і не дорожче ніж будувати
Корсет_на_шурупах• 05 августа 2025
Автор, ничего не менять, у вас все ок с отношениями...вы все правильно делаете!
Колдунья-вещунья• 05 августа 2025
Ответ дляБабулька
Ну для начала, оскорбления посыпались только от вас, я просто констатирую факты.
Мне вас жаль, что у вас нет понятия здоровых отношений. Работайте с психологом.
Ну коли батьки дали все, включно з житлом, то як ще автор розмірковуватиме. Вона думає, що така розумна і унікальна, а по факту без мами з татом і чоловіка не здатна себе утримувати)
Колдунья-вещунья• 05 августа 2025
Авторко, не знаю, чим ви хизуєтеся. Мені 26, три року тому купила в Києві квартиру без будь-яких допомог і вкладень. Дивлюся на вас із жалем) Так залежати від оточуючих, навіть коли маєш все для реально хорошої реалізації))
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Це як ви побачили по одному піднятому питанню? 🙃
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ви купляли будинок? Ми рахували і консультувались: так, будувати вийде довше, але дешевше значно. Сенс витрачати більше? І моя мати безкокоштовно дарує нам землю в рівних долях. І так, сенс її продавати аби нам допомогти купити квартиру, якщо ми потім все одно хочемо будинок? Типу для чого? Аби просто так возитись постійно з ремонтом і переїздами? Так повертаюсь до вашого питання: де тут паразитування з моєї сторони? І ще раз: ви багато купили вже ділянок, що для вас це така дрібниця? І ще раз наголошую: це моя мати допомагає, не його.
Love_Love_Love_• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
По всьому що ви описали, ви не одне питання тут зачіпили.
Love_Love_Love_• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
А які обовʼязки у вас розподілені і який побут?
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Я купила будинок і він значно дешевше, ніж побудувати аналогічний новий. До цього я купувала квартири.Скільки ви особисто придбали свого майна і землі? Все те що ви рахували помножте на 4. Інфляція зжере все,ціни ростуть щодня і ви це не рахуєте Ви не враховуєте ризики, час і фінанси які нестабільні. Де ви збираєтесь весь цей час жити?
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Так я першочергово запитувала чи бувають у когось такі самі почуття, як у мене. Ви все це перекрутили у фінансову сторону та вигоду. Для чого? Я мій чоловік шо ви мені це пишете? Мій чоловік не бере в мене кошти, не бере. Я йому пропонувала і 50/50, і за весілля заплатит , і участок в тд, він не хотів. Тому я і написала про СВОЇ ВІДЧУТТЯ, а не про фінанси і тд.
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Це ж чудово. Він зараз готовий на все.
тому всі сумніви нафіг. Запрягайте, поки має здоров´я.
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Так а ви знаєте що я купила чи купую? Ви молодець. Вибачте що мені купили на 18 років, я напевно маю бути зла на свої батьків чи як? І до чого тут жаль? В мене гарна робота, є проекти і тд, тут я написала виключно про сторону відносин, ви нашо ярлики навішуєте?
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я повністю прибираю весь будинок, сама завжди готую кожен день, прибираю за котами, каву в ліжко і тд.
Шикаю і викаю• 05 августа 2025
Ну это не наглость, вы просто умная и думаете о себе. Все правильно делаете, а то мужики привыкли, что они могут кинуть женщину и она останется без ничего
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляШикаю і викаю
Нарешті хоч хтось мене зрозумів і нормальне щось написав, а не тільки з образами, як наче я в них щось забираю
Love_Love_Love_• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Слава Богу мені не треба заради грошей чоловіка прибирати весь будинок і носити каву в ліжко. Це все в нас робиться по бажанню.
Аноним_1859
• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Це ж чудово. Він зараз готовий на все.
Дякую. І вибачте, якщо десь перегнула палку в агресії.