Аноним_1859• 05 августа 2025

Ви також інколи себе почуваєте занадто наглою?

Одружені ми з чоловіком тільки 10 місяців, до цього зустрічались майже 2 роки. Мені 25, йому 30. Працює розробником, я працюю в схожій сфері, але на іншій посаді. Його кошти це наші, а мої то тільки мої. В мене є власна квартира + мати пропонує свій участок землі аби ми там будували будинок. В нього нічого свого немає, але він добре заробляє. Завжди мені дарує квіти, подарунки, дає кошти. Зробив пропозицію без проживання разом до шлюбу (я наполягла). В його рідних інша ситуація: там всі в шлюбі працюють, складаються в загальний бюджет і ніхто нікого особливо не балує. Як і в більшості людей. Покупка квартири або будівництво будинку також має бути за його рахунок, тому він зараз і ходить хвилюється як назбирати кошти. В свою квартиру я не приведу чоловіка. Частину відкладених коштів він кладе на мій рахунок аби я не хвилювалась що він буде економити на мені, а потім буде і я залишусь ні з чим.Я розумію, о можливо я занадто нагла, що хочу все отримати одразу. І мені його шкода, я ціную все що він робить. Він в мене чудовий. Можливо потрібно було б як більшість допомагати, все разом, але я дуже багато бачила як жінка робить набагато більше роботи в відносинах і все недостатньо, її просто використовують. В мене тато явно показав дуже поганий приклад. Можливо це травма, інколи себе почуваю жахливою людиною, але ще жахливіше буде змінити свою поведінку. І я бачу, як він хвилюється, що я захочу піти до ще більш заможнього, хоч і приводів не даю бо люблю. Але напевно в його очах я який ненажерливий монстр (я вже мовчу про думку оточуючих). Ну не довіряю я чоловікам і не хочу бути використаною. Це так сильно погано? Чи я просто себе накручую? А як у вас взагалі в сімейному житті?
Гомосноб• 05 августа 2025
Глибока шана тим, хто нині сам пише такі великі пости
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Та нічого. Поки кохає, йому все буде до лампочки, віддасть все. Колись залишиться в самих трусах. Але то ваша справа.
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляГомосноб
Це ви так жартуєте?
Гомосноб• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Це ви так жартуєте?
Ні
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляГомосноб
Ні
Навіть читати нічого. Мізерний
Гомосноб• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Навіть читати нічого. Мізерний
Ок, певно це я давно нічого не читала, маю виправлятись ☺️
автор Аноним_1859 • 05 августа 2025
Ответ дляГомосноб
Вибачте, просто страждаю графоманією
Бабулька• 05 августа 2025
Бачила як жінка забагато робить у відносинах, и решила не делать нихуа, только деньги его на счет себе собирать 😁.
Для меня брак это равноценность партнеров.
Чувак посидит, посмотрит на это все, и свалит со временем. Купит себе уже свою квартиру.
автор Аноним_1859 • 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ну це краще, аніж як звичайно в нашій країні тільки жінка залишається в самих трусах і з дітьми на руках
автор Аноним_1859 • 05 августа 2025
Ответ дляБабулька
Ахпх ну так шо поплив, таке життя) в мене є житло і робота) а ви можете і далі пахати як мужик , це також ваша справа) але до чого образи - я хз
Папобус• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Вибачте, просто страждаю графоманією
И не лень было это переписывать?
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляБабулька
Спочатку на ділянці тещі збудує будинок, оформить на дружину, подарує їй. Паралельно, все буде віддавати жінці, будувати буде за кошти що заробить вночі, на підробітках.
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Ні це не краще. Гарна людина для вас, лише ресурс. Доїть поки є змога. Почуття не вічні
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Ну для начала, оскорбления посыпались только от вас, я просто констатирую факты.
Мне вас жаль, что у вас нет понятия здоровых отношений. Работайте с психологом.
Папобус• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Есть такие идиоты?
автор Аноним_1859 • 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Мій чоловік працює головою на досить гарній посаді. Ті образи, які у вас в голові - це про інший зріз населення
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Я думаю на ділянці тещі чувак уже протрезвеет. 😁
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляПапобус
Есть такие идиоты?
Чоловік автора.
автор Аноним_1859 • 05 августа 2025
Ответ дляПапобус
И не лень было это переписывать?
Ну вам же не ліньки було прочитати 🙃
Папобус• 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Чоловік автора.
Да это фантазии, ну для форума можно да, немного ей поверить.
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Ну вам же не ліньки було прочитати 🙃
А вы ожидали что вам кинутся завидовать что вы жена айтишника с мамкиной дилянкой?
сою не люблю• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Вибачте, просто страждаю графоманією
Получайте удовольствие пока тратит на вас
автор Аноним_1859 • 05 августа 2025
Ответ дляНу шо не так?
Так я йому також роблю подарунки. Весь наш дім на мені, готування, прибирання, кава в ліжко.
Зам. зав. Анонима• 05 августа 2025
Думаю, ви його обдираєте як липку. Ви йому нічого, лише ’любов’, а він вам, по суті, все. Місцями, як на мене, нагадує проституцію, сорі за порівняння
Папобус• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Ну вам же не ліньки було прочитати 🙃
Пару последних предложений
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Чий дім?
автор Аноним_1859 • 05 августа 2025
Ответ дляБабулька
Схоже, психолог потрібен саме вам, тому що ви якось занадто яскраво відреагували на ситуацію чужої людини
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Выходит, обмен ресурсами?😁
Ну шо не так?• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Це не заважає йому бути Оленем в стосунках.
Бабулька• 05 августа 2025
Ответ дляАноним_1859
Я просто понимаю к чему эта вся тема в принципе 😁