Карамбулкул• 07 августа 2025
Хто з Ужгорода?Потрібна Ваша порада.
Хто проживає в Ужгороді?На яких платформах шукаєте роботу,підкажить ,будь ласка.Що найпопулярніше у Вас?
Потрібно набрати працівників,але щось дуже слабо,ми розмістили оголошення на ворк.
Все до блиску• 07 августа 2025
Залежить, яких спеціалістів шукаєте. Спробуйте ще радіо, місцеві групи в фейсбук.
Карамбулкул
• 07 августа 2025
Ответ дляВсе до блиску
Продавці в магазин одягу
Карамбулкул
• 07 августа 2025
Ответ дляВсе до блиску
Які саме групи може підскажите?
Все до блиску• 07 августа 2025
Ответ дляКарамбулкул
Продавці в магазин одягу
візьміть рекламу-оголошення у місцевих блогерів, інстаграм і тік ток зараз добре заходить
Все до блиску• 07 августа 2025
Ответ дляКарамбулкул
Які саме групи може підскажите?
Порадьте, будь ласка (Ужгород, Закарпаття).
Порадьте будь ласка Ужгород. Ужгородський район.
Карамбулкул
• 07 августа 2025
Ответ дляВсе до блиску
Дякую!
Стриптизерка• 07 августа 2025
Ответ дляКарамбулкул
Може ще телеграм канали щодо роботи?
Яка зарплата? Я думаю про те, щоб виїхати з Києва в Ужгород, але боюсь, що не знайду там роботу. Тут всі пишуть, що немає роботи там, все зайнято впо
Карамбулкул
• 08 августа 2025
Ответ дляСтриптизерка
Я навпаки скажу:я пропоную роботу,але черги не має.Бажаючих мало.Нікому не потрібна робота?!