Живчик-счастливчик• 07 августа 2025

Папуга постійно вивертає годівничку. Він грається чи щось не так?

А шо сталося?• 07 августа 2025
Удалено администрацией...
Ловлю капці• 07 августа 2025
Мой тоже переворачивает. Пришлось кормушку привязать.
Коварная Зая• 07 августа 2025
Мой не ел овес, таким образом вытряхивал его, что бы до проса добраться
Тут надолго• 07 августа 2025
Ой они иногда просто что-то не любят, или так играют хз. У нас один из попугаев разгром делал зеркальцу и качельке
Напланетянка• 07 августа 2025
Прорастите корм, увидите насколько хорош.
західний_діалект• 07 августа 2025
У меня было два попугая,лампу поест и перевернёт кормушку, самец как лох сидит голодный,привязала кормушку
Міряно-переміряно• 07 августа 2025
Що це за годівничка, що птах її перевернути може?
Моя до клітки кріпиться, він її ніяк не переверне
АБВГДэшница• 07 августа 2025
В дикій природі попугаі зазвичай люблять ритися і добувати таким чином їжу. Тому їм краще насипати в широку годівничку і різноманітну їжу, щоб вони обрали. Також їдять гарно їжу в колосках
Lacrimo• 07 августа 2025
І папуги були, і шиншила робила так само. Це тому, що корм дешевий або просто неякісний, складники не подобаються. А перебирає. Ще може бути, що кормушка замаленька, нема як дзьобом покопатись. Деколи характер або шлюбні ігри.
Бодіпозітівна• 07 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
Удалено администрацией...
Да, и им оказались вы))).