Кава з адреналіном• 08 августа 2025
Порекомендуйте перевіреного репетитора з французьської онлайн
Кава з адреналіном
• 08 августа 2025
Дитина живе у франкомовній країні 3 роки, 12 років.
Знайшла на olx двох репетиторів, повне розачарування.
Якщо Ви знаєте досвідченого репетитора, буду вдячна)
Ответ дляКава з адреналіном
В мене те саме, я перелопатила купу репетиторів з французскьоі мови, поки знайшла те що мені треба. На жаль. та жінка емігрувала у Францію і вже не викладає.
Голубка миру• 08 августа 2025
Ответ дляSeehund
Моя в языковой школе онлайн с репетитором учит, 14 евро в час.
А школа только французский предлагает или другие языки тоже? Найти хорошего репетитора по языкам это такой квест, а у вас и цена шикарная. Можете рекомендовать какая школа?
ЧупакабраЗеБест• 08 августа 2025
Ответ дляКава з адреналіном
а французский институт вы не рассмтариваете?
вот он в киеве
Доброго дня,можу вам зпропонувати оналйн навчання в Plume School , ось контактний номер +380 (63) 078 85 14 - пишіть/дзвоніть в любий час завжди відповідають зразу, вони тільки відкрились,але є чудова гарна жіночка з досвідом 15 років з французької мови, дуже приємна,займеємось з 0 і вже починає дитина розуміти французьку і всього 300грн година