Бесбардак• 08 августа в 13:02

Болгарія цього року

Дівчата привіт, хто відпочивав в готелі в Болгарії цього року і Вам сподобалось, поділіться, будь ласка, готелем, дякую ☺️
Свідок Перемоги• 08 августа в 13:04
Солнечный берег, Бургас Бич - первая линия, прямо на пляже
Добрая свекровь• 08 августа в 13:08
Що Ви чекаєте від відпочинку,який запит?
Для мене важливо було,наприклад,маленький готель,подалі від цивілізації,порожній пляж.(наскільки це можливо )
Корсет_на_шурупах• 08 августа в 13:11
Ответ дляДобрая свекровь
Тоді вам в Кранево, село між Албеною і Золотими пісками.
Добрая свекровь• 08 августа в 13:23
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Саме там і була)) але автор не вказав,чого чекає
Файно Замало• 08 августа в 13:26
Свети Влас очень понравилось. Кайфонула прям. В прошлом году была в Испании. На следующий год хочу опять в Болгарию. Вот так)
Точу ляси• 08 августа в 14:15
Ответ дляФайно Замало
І мені Святі Влас сподобався.Не очікувала пальм і таких охайних готелей.Чимось Туреччіну нагадає.Звісно ,що морем програє .
Чим ближче узбережжя т.б містечко відпочинку до Туреччини тим краще буде по природі
Гитта Ягг• 08 августа в 16:30
Сейчас уже поздновато вообще-то выбирать. Мы в средине июля хотели забронировать в своем доме квартиру на август, так нет свободных вообще. Только с сентября.
автор Бесбардак • 08 августа в 22:13
Ответ дляДобрая свекровь
Перша лінія, ціна-якість по оплаті, не чекаю омарів, але потрібен якісний білок, овочі, фрукти