Ms. Анонимная• 18 августа в 14:24
Чорноморськ. Готель
Дівчата, добрий день.
Порадьте хороший готель/квартиру у м. Чорноморськ для 2 дорослих (дочка та мати).
Дякую.
Ms. Анонимная
• 18 августа в 15:03
Ответ дляnataboiko
Добрий день. Сдаю свою квартиру в м. Чорноморськ. Напишить в особисті повідомлення
Добрий день. Написала.
Бідося• 18 августа в 16:35
Ви здуріли. Минулої ночі гатили шахедами по Чорноморську. Побили багатоповерхівки. Чого ви туди претесь? Моя знайома в реанімації. Хочете моря- їдьте в Болгарію. У вас запасні життя є? Діти? Більшість, що здають, в Чорноморську НЕ ЖИВУТЬ чи працюють через знайомих.
Бамбарбия! Кергуду.• 18 августа в 16:50
что за бред вы пишете, адрес многоэтажек напишите куда там в у вас попали. уже две недели тишина полная, тревоги , не относящиеся к ильичёвску никаким боком