Асталависта бэйби• 08 августа в 14:59

Що обрати? Яка з професій на вашу думку перспективна та високооплачувана?

Або пишіть будь ласка у коментарях свою відповідь яка на вашу думку є перспективною
Результат:
вже голосів: 106
46 (43.4%) Агрономія
33 (31.13%) Відповіді
10 (9.43%) Маркетинг
7 (6.6%) Торгівля
6 (5.66%) Лісове господарство
4 (3.77%) Менеджмент
А_я_ЛОЖУ!• 08 августа в 15:14
Щодо Агрономії. Якщо ви з сільської місцевості -чудовий варіант.
Тим більше, що багато бюджетних місць у профільних ВИШах і бал невисокий для вступу.
Наприклад, у Дніпрі в Аграрному університеті.
Але якщо дитина живе умісті, то де вона буде агрономом?
Мейк-ап форева• 08 августа в 15:14
Ответ дляВбигудях
Кем конкретно муж работает?
Керівник служби безпеки
Кидстаффовна• 08 августа в 15:14
©
Мейк-ап форева• 08 августа в 15:14
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
В області)
Крижана бурулька• 08 августа в 15:15
Ответ дляМейк-ап форева
Лісове,у чоловіка зп 200тисяч
Де І ким він працює?
Мейк-ап форева• 08 августа в 15:15
Ответ дляКрижана бурулька
Де І ким він працює?
ДП Ліси України, служба безпеки
ДваДваВісім• 08 августа в 15:16
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Но зп не особо высокооплачиваемы. Работаю 15 лет в логистике. Если ты-хороший специалист, то везде будет хорошая зп. А если посредственный,то и зп соответствующая. Тем более много процессов сейчас автоматизируется,много данных обрабатывают программы
+ важливо, де саме , в якій комп. будете працювати.
Бо компанії, які тримають офіси локально в Україні, звісно не платять багато грошей, а такі самі позиції в європейських країнах - відповідно вищі.
Знаю також на власному досвіді.
Тану на сонці• 08 августа в 15:16
Ответ дляМейк-ап форева
В області)
А робота агронама в полі. Самі розумієте.
Крижана бурулька• 08 августа в 15:16
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Атут ви помиляєтесь, продають насіння і добрива у великих компаніях саме агрономи
Потужна махіна• 08 августа в 15:17
Ответ дляЗновЗдоров
Всегда будут в цене. Есть, болеть и умирать люди не перестанут. Агрономия это очень широкая отрасль и очень перспективная
Агрономия абсолютно безперспективна.
Крижана бурулька• 08 августа в 15:17
Ответ дляМейк-ап форева
ДП Ліси України, служба безпеки
І яким чином лісництва до служби безпеки?
Я вся ваша• 08 августа в 15:17
Ответ дляТану на сонці
Кажуть що it ринок праці вже перенасичений
Да, но хороших специалистов из них единицы. Впрочем как и везде)
Крижана бурулька• 08 августа в 15:18
Ответ дляПотужна махіна
Агрономия абсолютно безперспективна.
Вы заблуждаетесь, хороший агроном очень востребован
Брюлик в стразах• 08 августа в 15:18
Вибрали маркетинг. Просто пальцем в небо. Але навчання не в Україні
Мейк-ап форева• 08 августа в 15:21
Ответ дляКрижана бурулька
Ну підіть влаштуйтесь, розкажете потім
Потужна махіна• 08 августа в 15:21
Ответ дляМейк-ап форева
ДП Ліси України, служба безпеки
Так его профиль это не лесное хозяйство. Мой отец был начальником службы безопасности крупного металлургического предприятия. Непосредственно к металлургии его образование не имело никакого отношения)
Ширли-Мырли• 08 августа в 15:21
Маникюрша
Потужна махіна• 08 августа в 15:22
Ответ дляКрижана бурулька
Эта профессия одна из первых на вылет в связи с развитием искусственного интеллекта
Мейк-ап форева• 08 августа в 15:22
Ответ дляПотужна махіна
До цього у відділі ведення лісового господарства,захисту, раціонального використання та відтворення лісів.
Тану на сонці• 08 августа в 15:23
Ответ дляКрижана бурулька
Туди ж добрива, туди ж техніку, та всіляке обладнання для захисту рослин та поливу.
Але все одно це виїзд на робота
Потужна махіна• 08 августа в 15:23
Ответ дляМейк-ап форева
И что? Если он имеет 200 тыс на должности, которая по профилю безопасности?
Тану на сонці• 08 августа в 15:24
Ответ дляЯ вся ваша
Так хороших спеціалістів в любій сфері одиниці, і коштують вони дорого
Карамбулкул• 08 августа в 15:25
Ну если вы будете руководителем в агрохолдинге, то очень перспективно и хорошо оплачиваемо) если вы там будете офис убирать, то хз
Мейк-ап форева• 08 августа в 15:25
Ответ дляПотужна махіна
И то,що це кар´єрна драбина. Навіть звичайні лісничі добре заробляють. Влаштовуєшся на одну посаду,потім зв´язки,знання і ідеш у інший відділ
Svitlo_• 08 августа в 15:26
Найперспективніша вчитель. До обіду в школі нічого на робиш. Після обіду репетитор і гребеш гроші лопатою.
Мейк-ап форева• 08 августа в 15:26
Ответ дляSvitlo_
Наші люди чомусь так і думають(
Svitlo_• 08 августа в 15:27
Ответ дляЗновЗдоров
Агрономия. Сейчас есть возможность на бюджет поступить, государство субсидирует
А потім де роботу агронома шукати?
Соня-сонятко• 08 августа в 15:28
Ответ дляКондуктор автобуса
Вебкам
Вебкам и клиниг единомоментно
Соня-сонятко• 08 августа в 15:28
Ответ дляКоренная киевлянка
Точно не менеджмент. Такое...ни о чем. Торговля - туда и без профильного образования берут. Агрономия - слишком срецифицеское. Самый широкий профиль- маркетинг. Ну, это строго моё личное мнение. Может быть, ошибочное
Уже сокращают манагмент. Скоро на вес золота будут мангмеры
Соня-сонятко• 08 августа в 15:30
Ответ дляКрапипопка
Логістика - вантажні перевезення, склади
Мерзкая скука. Берут всех кто хоть чуток шпрехает на англеском.
Годичный контракт с ночнвми сменами = привет депрессия и больнички