Не боюся осуду• 08 августа 2025

Обновки. Хвасты

Показываем, хвастаемся кто что купил новенького
Домашня Зюзя• 08 августа 2025
Ответ дляМамина корзиночка
На літо мені в сукнях жаркувато. На осінь 16-20+ Спідниця на осінь, вона не тепла хб
Я люблю такі сукні на літо. Мені загорати дерматолог не рекомендує і навпаки я себе більш комфортно на сонці почуваю з рукавом 3/4

Мамина корзиночка• 08 августа 2025
Ответ дляДомашня Зюзя
Зрозуміло, а мені просто жарко в таких я вся мокра якщо сонечко)
Домашня Зюзя• 08 августа 2025
Авторе, читаю вашу тему і розумію, що нічого нового не купляла собі з червня. Хіба що заказала кроси, але чекати ще довго поки вони з Америки дійдуть
А ні, місяць тому придбала купальник та пляжну туніку. І 2 ліфона та 2 труселів до одного з них комплектом
КрестьянинДиор• 08 августа 2025
Сумку на осень кочинели,ловеры каприс,на пляж пару туник дешевых
КрестьянинДиор• 08 августа 2025
Лоферы)
Т9
Пушкининиана• 08 августа 2025
В Еве сейчас это очень дёшево, цена за 6 шт и 5 шт
Викасикрет• 09 августа 2025
Купила босоножки и сумочку серебристые.
Дело было давно• 09 августа 2025
Вчера кроксы курьер принес. Кстати, спасибо, что прямо на сайте у них было написано, что конкретно эта модель босоножек маломерит и надо заказывать на размер больше. Заказала W9 вместо обычных W8 - и сели как надо.