ЧупакабраЗеБест• 09 августа в 11:22

Открытие магазина Джыск в Броварах!

Кто уже был?
что там как там? есть офигенские скидки? хвастайтесь кто что уже купил.
gizzaGinora• 09 августа в 11:24
Якщо вже пишете російською
То хоть пишіть грамотно
олена олена• 09 августа в 11:27
Це Юск чи щось інше?
автор ЧупакабраЗеБест • 09 августа в 11:32
Ответ дляолена олена
Це Юск чи щось інше?
да, он самый
kissaniya• 09 августа в 11:32
Ответ дляgizzaGinora
Якщо вже пишете російською
То хоть пишіть грамотно
Ось хто в нас по темах помилки виправляє. Та скоріше б вересень. У вчителів ломка
автор ЧупакабраЗеБест • 09 августа в 11:33
Ответ дляgizzaGinora
Якщо вже пишете російською
То хоть пишіть грамотно
вы с себя начните, наверняка пишете и говорите ’я згідна...на протязі року...’ и тд.
Ответ дляkissaniya
ахаха, точно
gizzaGinora• 09 августа в 11:35
Ответ дляkissaniya
Оо, ви заради мене згадали три слова українською?
Але, бачу, довге речення писати боїтеся, бо ні слів не знаєте, та й коми то явно не ваше.
klaraneill• 09 августа в 11:42
джыыыыск
Sofia2008• 09 августа в 11:43
Что это за зверь ? Впервые слышу.
Asteroidea• 09 августа в 11:47
Ответ дляkissaniya
Та тут навіть не помилка, а повністю перекручене слово. Я навіть не одразу зрозуміла про що мова. Невже хтось не знає, жодного разу не чув, що JYSK це Юск 🤷‍♀️ чи то у автора таке бажання привернути увагу до себе. Якщо так, то їй майже вдалося
До речі там зараз гарні ціни на наматрасники і взагалі багато товарів на знижках
kissaniya• 09 августа в 12:00
Ответ дляgizzaGinora
Ну немає сил терпіти. А інакше як ще можна себе знов відчути значущою? Еге ж? Ось вам багато ком ,,,,,,,,,,; сховайте в жменьку й розставляйте.
kissaniya• 09 августа в 12:01
Ответ дляAsteroidea
Поляки говорят Йыск
gizzaGinora• 09 августа в 13:50
Ответ дляkissaniya
Ви б спробували звернутися до чату джипити. Можливо він написав би вам дійсно гарну відповідь.
Бо вам, з вашим абсолютно мінімальним словниковим запасом вона абсолютно точно не вдалася

Хоча про що це я)
Чату ж потрібно дати завдання))
А у вас певно що не вийде правильно поставити задачу)
автор ЧупакабраЗеБест • 09 августа в 17:30
Ответ дляkissaniya
Поляки говорят Йыск
о, они чтото знают!