Бараболька• 09 августа 2025
Прошу подивитися зі сторони на жахливу ситуацію
Чоловік періодично заходить в запої. Сильні, тиждень може не ходити на роботу. В цей час його не цікавить абсолютно нічого- ні я, ні діти, нічого. Пʼє, спить і по колу. Потім пів року веде нормальний спосіб життя. Я втомилася боротися, розумію, що це свідомий вибір 40-річного мужика. Житло спільне, все вклали в дорогезний ремонт . Ні викинути з квартири( хоча як це фізично зробити), ні продавати, дві квартири не купимо за ці кошти.
Печальки.нет• 09 августа 2025
Ответ дляБараболька
Ні, не пробував. Може пів року не пити, може раз в два місяці вина грам 200, і більше нічого. А потім запой. Причому я кілька днів перед тим вже це бачу. Він стає якимсь замкнутим, мало говорить
Очень часто (возможно в вашем случае) алкоголем или наркотиками человек заглушает психическое расстройство
Или какие-то психологические проблемы
Тут бы сходить к психиатру и возможно к психологу потом
Это могло бы помочь
Но только если муж ваш понимает, что есть проблема
У меня так муж с осени ещё стал отстраненный, потом тревожность началась
Потом вроде лучше я так думала
А в итоге он полез в компьютерные игры (давно такого не было)
Я скандалить
А он мне «спать не могу, апатия, нет сил, вообще ничего не хочется, ничего не радует»
И я его за руку и к психиатру
У него расстройство адаптации случилось
С депрессивным эпизодом
Никогда такого не было!
Сейчас уже на лекарствах приходит в себя
Так он даже не понял, что у него реально проблемы были
Если бы мог пить то ясное дело начал бы пить
Но у него непереносимость алкоголя
Или какие-то психологические проблемы
Это могло бы помочь
Потом вроде лучше я так думала
Я скандалить
И я его за руку и к психиатру
У него расстройство адаптации случилось
С депрессивным эпизодом
Никогда такого не было!
Но у него непереносимость алкоголя
Копуша• 09 августа 2025
Ответ дляМира всем
Ні, не п´є. Якщо у вас хтось п´є чи пив, то зрозуміло, чому така реакція.
Пив. Тому я вивчала наукові статті і механізми залежності, а не отетовотвсьо
Каркуша Клара• 09 августа 2025
Ответ дляРедиска Я
А потім що? Нове класне життя? Сама, діти, з житлом незрозуміло. А, ті, хто не п´ють і не палять, гарно заробляють вистроїлись у чергу до автора. Я теж розлучена, але в мене норм зп і одна дитина. Вона ще не знає, що таке ’втомилася’. Безумовно, якщо для неї це прям табу, тоді так, бо доведе себе. Але реально дуже багато п´ють навколо, дуже. Якщо реально там відключка 2 рази на рік, в іншому все норм, то нехай подумає. Тут жіночки по 0.5 випивають за вечір і не бачать проблеми)))
Ну так в Німеччину ж
Мира всем• 09 августа 2025
Ответ дляКопуша
дивно, що вивчаючи наукові статті, ви нічого не зрозуміли про те, які причини призводять до залежності, окрім біологічних факторів.
Але не збираюсь тут провидити лікбез, в цьому немає сенсу.
В такій позициї мене цікавить інше: якби мова йшла не про чоловіка, а про вашого сина, ви б так само б відмахнулись від ’бубочки’?
Копуша• 09 августа 2025
Ответ дляМира всем
Так. Бо розумію, що віл мене не залежить, буде він пити чи ні. Але від мене залежить, чи зруйнує його алкоголізм ще й моє життя
Мира всем• 09 августа 2025
Ответ дляКопуша
зрозуміла вашу позицію.
хорошо, посмотрим со стороны
описанное поинимаем к вниманию
теперь вопрос: когда вы с этим мужчиной встретились- он входил в запои?
а теперь нужно сделать самой очень болезненные и тяжелые выводы о себе и своем поведении и о том как вы влияете на своего мужчину
менять мужчин можно много, но если они становятся хуже чем были до вас - возможно стоит искать причины в себе?
описанное поинимаем к вниманию
Та_все_ок_будет• 09 августа 2025
Ответ дляСнегопадка
В будівлі чи воював? Чоловік автора навіть тцк не цікавий
Воював,пішов дрбровольцем 2022р.
Снегопадка• 09 августа 2025
Ответ дляТа_все_ок_будет
Воював,пішов дрбровольцем 2022р.
Може він бачив проблему і тому кодувався. Світла пам´ять захиснику.
Чоловік автора і вона не бачать проблеми. З роботи ге звільняють, базові потреби закриті
Первоклашка Я• 12 августа 2025
У соседей так , она зарабатывает , он пьет ..По телефону , котик солнышко..и т.д хто вам доктор ...Жизнь одна , Ваше здоровье и психика только Ваша .
Далее хуже ...будет , он не оценит 💯