Вельми шановна• 09 августа в 11:59
Хочу полетіти на Кіпр в жовтні,
Але страх, що на літак не встигну в аеропорту Кишинева.
Як побороти цю фобію, вже кілька років відкладала цю затію і їжджу автобусами , куди можна. А Кіпр так у списку страхів.
Мати тріля• 09 августа в 12:03
Нема чого боятися. В Кишинів простіше їхати, ніж до Польщі. Навіть автобусом можна передбачити проходження кордону з розумним запасом. Кіпр восени чудовий
Ух яка ж Я• 09 августа в 12:03
А чому ви маєте спізнитися на літак? Зазвичай турагенти та перевізники підказують яким рейсом виїхати щоб не спізнитися, навіть при форс-мажорі чи затримці на кордоні.
Відкидайте ці дурні думки та летіть на Кіпр. Потім тут викладете фоточки та надихнете інших.
П. С. В мене теж Кіпр в списку бажать, але відкладала через фінансове питання
Вельми шановна
• 09 августа в 12:04
Ответ дляЖонДуан
Выезжайте за неделю до вылета
Ну, Вам по приколу писати, а у мене серйозне питання, начиталась тут всяких пригод про перехід кордону.
я Кукарача• 09 августа в 12:04
Можно приехать заранее, с ночевкой в Кишеневе , за два дня. Посмотрите город заодно, это же отдых
Вельми шановна
• 09 августа в 12:04
Ответ дляМати тріля
Дчкую да підтримку
Вельми шановна
• 09 августа в 12:05
Ответ дляУх яка ж Я
Дякую за добре слово
Принцепесочка• 09 августа в 12:05
Ответ дляВельми шановна
Что мешает выехать заранее и снять отель недалеко от аэропорта, чтобы переночевать?
Я хотела на Кипр этим летом, но как раз обострилась война в Израиле, отложила
Вельми шановна
• 09 августа в 12:05
Ответ дляя Кукарача
От ночівку я відкидаю і поїзд теж.
ЖонДуан• 09 августа в 12:05
Ответ дляВельми шановна
Я постоянно езжу, было такое что 22 часа были на границе, а было , что 2. Тут не угадаешь
ЗдесяЯ• 09 августа в 12:06
Ответ дляВельми шановна
на поезде проблемы с переходом границы?
ПАЦАНКА О• 09 августа в 12:06
Ответ дляВельми шановна
Так в Кишиневе можно переночевать.Чего вы против этого и против поезда?
Пес Патрон• 09 августа в 12:07
Я на границе Польши в автобусе была максимум 11 часов. Вот заложите 12 часов на опиздание и ехайте. Что вы себе придумали проблему из ничего
Пес Патрон• 09 августа в 12:07
Ответ дляЖонДуан
На молдавской?
Вельми шановна
• 09 августа в 12:08
Ответ дляПес Патрон
Сколько билеты? И отель?
Планую тільки, але це неточно, бо ще варіант Халкідіки розглядаю
Вельми шановна
• 09 августа в 12:09
Ответ дляЖонДуан
От моя фобія - не вгадаєш
Пес Патрон• 09 августа в 12:09
Ответ дляВельми шановна
От ночівку я відкидаю і поїзд теж.
Вы немного странная. Вы может и лететь хотите не на самолёте и что б вода в море была не мокрая
Вельми шановна
• 09 августа в 12:09
Ответ дляЗдесяЯ
на поезде проблемы с переходом границы?
Я не хочу поїзд, а хочу сів у автобус і доїхав заплановано
Ух яка ж Я• 09 августа в 12:10
Ответ дляЖонДуан
Ми цього літа в обидва кінці проходили обидва кордони за 30! хвилин. А наступного ранку їхали люди, то 4 години проходили кордони
ЗдесяЯ• 09 августа в 12:11
Ответ дляВельми шановна
автор, ночевать там вы не хотите, поезд вы не хотите, похоже, что и на Кипр вы не очень-то и хотите. Поезд самый удобный и надежный транспорт у нас, на данный момент, не нужно стоять в очередях на границе, хочешь сядь, хочешь ляг, но вам все не то...
Вельми шановна
• 09 августа в 12:13
Ответ дляЗдесяЯ
Я хочу сів на автобус в Києві і вийшов біля аеропорту Кишинів, чітко і зручно,
ЗдесяЯ• 09 августа в 12:15
Ответ дляВельми шановна
капец, а чем вам неудобно сесть в поезд в Киеве и выйти в Кишеневе?
Вельми шановна
• 09 августа в 12:19
Ответ дляЗдесяЯ
Поїзд прям під аеропорт приходить? Вийшов з валізкою і пішов по переходу до аеропорту?
Вельми шановна
• 09 августа в 12:21
Ответ дляЗдесяЯ
Поїзд в дорозі 18 годин, автобус і за 9 може доїхати
ЗдесяЯ• 09 августа в 12:22
Ответ дляВельми шановна
езжайте автобусом
Усатая полосатая• 09 августа в 12:25
Ответ дляВельми шановна
Холодно там уже будет
Мати тріля• 09 августа в 12:49
Ответ дляПес Патрон
В Молдову нема такого трешу автобусом, як в Польщу
Мати тріля• 09 августа в 12:50
Ответ дляВельми шановна
Автобус Галтранс - майже за розкладом. Накиньте години 4 до реєстрації про всяк випадок. Буде норм