Чупа-чупс• 10 августа в 04:05
Велотренажер, займаєтесь, чи погрались і стоїть?
Варто купляти?
Чупа-чупс
• 10 августа в 04:07
Ответ дляВареничніца
Вынесла во двор. Дети со всего дома играются
Чого, лінь займатися, чи не ефективний?
Вареничніца• 10 августа в 04:12
Ответ дляЧупа-чупс
Чого, лінь займатися, чи не ефективний?
У меня от него болит спина ужасно.
Love_Love_Love_• 10 августа в 04:22
Займаюсь, багато часу економить, але це не значить що вам варто чи не варто купувати.
Залежить які у вас цілі і на скільки ви дисциплінована.
3@йk@• 10 августа в 07:17
Несколько лет назад моя подруга продавала свой велотренажер, я захотела купить ... Она мне частно сказала, Юль возьми на месяц - бесплатно, если потом захочешь купить - супер.
Вообщем он у меня в квартире еще полгода потом стоял :), пока подруга его продавала, но из моей квартиры) Служил дополнительной вешалкой)
Відірву та викину• 10 августа в 10:15
Все від людини залежить і вашої мотивації. Щоб побачити результат треба попроцювати. В мене це було 6днів тижня по 1 годині на швидкості 23- 25 км / год. Якщо не працюіати через силу результата не буде і буде вішалка.
Я матуся, мені можно• 10 августа в 10:41
Ответ дляВідірву та викину
які у вас були результати, поділіться?
я вчора взяла для доньки 18 років безкоштовно покористуватись, вона просила, сама люблю їздити на велосипеді звичайному, але буде осінь, зима, то може і я буду займатись. хочу додаткової мотивації)
Відірву та викину• 10 августа в 14:56
Ответ дляЯ матуся, мені можно
які у вас були результати, поділіться?
Підтягнулися м´язи. Особливо сідниці. Стегна менше. Ну і схудла тррхи.витриввлість збільшилася, не задихаюсь під час швидкого темпу ходи, під час плавання відчуваю, що є ресурс. Загалом ефект мене задовільнія. Тренування відрізняються від звичайного велосипеда, бо крутиш постійно