Єдина Країна• 10 августа в 10:25
Купити медкнижку
Мені потрібно пройти медкомісію на роботу. В звичайній державній лікарні це коштує 1700 грн, проїзд, загалом десь 2000 вийде. Подивилась, в інтернеті, можна купити заповнену, вартість 600грн. Я раніше ніколи не купувала. У кого був такий досвід, що порадите?
Дружная семейка• 10 августа в 10:27
Я первый раз сама проходила все, потом ежегодно делала только флюшку и гинеколог печать ставила
Маурита• 10 августа в 11:01
Підіть у приватну клініку.
Лікарі у сусідніх кабінетах, буквально за півтори години візьмуть всі аналізи, проведуть обстеження. Через тиждень, коли всі аналізи висіються, вже отримаєте книжку.
У травні таке обстеження коштувало мені десь 1200 грн. Це Київ. Жива черга, прийти зранку натщесерце. Працюють з 7:30, тобто навіть на роботу спізнитися можна на годину лише.
Мені ще треба була довідка від психіатра з голограмою, то вона окремо коштувала 650 грн. Буквально декілька запитань лікар задав і все. У державній було б гривень 300 і черга години 4.
Чарочка діда• 10 августа в 11:08
У меня и коллег всегда проходят эти медкнижки с интернета.
Забираю на Новой почте. Всё хорошо.
Ms. Сама прямота• 10 августа в 11:17
Комісію пройти - п´ять хвилин. Може у вас сифіліс, а ви не знаєте?
Єдина Країна
• 10 августа в 12:12
Ответ дляMs. Сама прямота
Звідки сифіліс? Я не маю випадкових статевих стосунків.