Пишна молодиця• 10 августа 2025
Надоело читать нытье про цены!
И таких валом, в комментах вой стоит. А посоветуешь найти вторую работу или курсы по повышению квалификации пройти, так тёток лепят и огрызаются
Завжди мало• 10 августа 2025
Ответ дляInconvenient
Я це пишу не для вас. Що можна думати про людину, яка навіть назву правильно написати не може і яка цей сайт останнім часом навіть не відкривала? Яка українською робить силу силенну помилок?
Живіть з цим далі
Зараз проходжу ще один курс, поки сертифікату не маю
Що можна думати про людину, яка “смотрю в книгу, вижу фигу «…
Inconvenient• 10 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало
Живіть з цим далі
Бачить фігу як раз та людина, яка не знає, як пишеться ця назва. ЦІ курси проходила і я, і мої знайомі, але що з того?
Завжди мало• 10 августа 2025
Ответ дляInconvenient
Ото ви вже перевзулися 🤣🤣🤣
Inconvenient• 10 августа 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ото ви вже перевзулися 🤣🤣🤣
Я проходила трохи раніше, і раніше далеко не всі вони були повністю безкоштовними, відкрийте цей сайт і подивіться самі. Я не ввожу в оману людей.
Inconvenient• 10 августа 2025
Ответ дляBombastic
Так, перестаньте) мені вже за вас стидно.
За свою безграмотність і брехню вам не ’стидно?’ Українською має бути соромно! Це мені соромно за таких співвітчизників як ви.
Околовита• 10 августа 2025
Ответ длячаревна
Не представляю семью, где есть мужик, чтоб она голодала
Ну так
Кожен мужик має ж 2 нирки
Святатабожа• 10 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Які курси порадите зараз пройти, щоб по закінченню добре заробляти?
Я вам так скажу ЛЮБЫЕ
Это какой-то треш, никто ничего не умеет и не хочет уметь.
Нанимаешь фрилансеров не торгуясь - они тупые как пробки, не умеют ничего
Умейте хоть что-то делать хорошо и к вам очередь на километр выстроится
Что угодно: рекламу настраивать, соцсети развивать, магазин амазон вести. Что угодно -но качественно, потому что хороших специалистов нет ни в чем. Либо они свои агенства открывают и уже ценник не 20 тыс за настройку рекламы, а 50 тыс
Редисочка• 10 августа 2025
Ответ дляКоник-стрибунець
Робіть, як я. Не заходьте в ці теми, тільки настрій зіпсується. Люди живуть в своєму світі, їм не хочеться виходити за рамки, які вони самі собі придумали. Але є ті, на кого можна спихнути вину.
І да, такі теми часто трольні
Я ушла со школы. Теперь норм получаю , репетитор. Только оказалось, что не я одна такая. Теперь математика и физика на мне, химия на бабушке. На уроками весело снимают тикток ,,которые снимают отсиживающие за отстрочку ребята
годовасик• 10 августа 2025
Ответ дляКрайня невістка
Аудиторія порадниці - не пенсіонери, а здорові жіночки у розквіті сил. Не треба прикриватись немічними, щоб виправдати свою інфантильність
Ну я хз. Але у більшості здорових жіночок є в родинах і діти і пенсіонери. Вік такий.
годовасик• 10 августа 2025
Ответ дляКрайня невістка
Що за ейджизм? 50 - років не пенсіонерка, а жінка у розквіті сил.
Роботодавцям це скажіть)))
Снідаю авокадо• 10 августа 2025
Посчитала бюджет нашей семьи на сентябрь - 90 тыс(. Вычеркнула все, что можно - осталось 60.
Автор, посоветуйте мне курсы так, чтобы сходу я могла зарабатывать от 30 тыс. Я не работаю и не смогу устроиться - онлайн в моей профессии не предусмотрен.
ReintTycha• 10 августа 2025
Ок. Давайте мені другу роботу. Я - не проти .але вона має бути не більше години. Бо я теж маю спати хоч троху. Хоч годин чотири
ReintTycha• 10 августа 2025
Ответ дляBombastic
А хто це вам щось винен чи шо? Дивна позиція - дайте
Так я не до вас. А до автора. Цікаво почути поради мільйонерів доларових
Коли Ви з цієї ж категорії- послухаю і вас
Чесно брешу• 10 августа 2025
Ответ дляСвятатабожа
Я вам так скажу ЛЮБЫЕ
У всех разный уровень интеллекта, держу вкурсе. У меня курьеры с доставкой еды порой не могут мой дом найти, хотя он стоит в центре на дороге.
ФруктЕщеТот• 10 августа 2025
Ответ дляNathalie27
купити у автора)))) щоб вона добре заробила)))
ФруктЕщеТот• 10 августа 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Некоторым нравится рабство. С ними что хочешь делай ,они будут хвалить и подстраиваться.
то як в анекдоті про голів колгоспів, що поспорили, чиї кріпаки, ой. колгоспники, довше будуть на роботу ходити. Приведу тільки кінцівку:
- Таааак, хто завтра прийде в колгосп на роботу - повішу!
В залі тиша, а потім:
- А мило і шнурок з собою приносити?
В залі тиша, а потім:
- А мило і шнурок з собою приносити?
ФруктЕщеТот• 10 августа 2025
Ответ дляТантрический кекс
Ні . Не так
«Дякуємо Зе виборцям «.
Очі бачили що купляли, їжте щоб повилазило.
«Дякуємо Зе виборцям «.
ФруктЕщеТот• 10 августа 2025
Ответ дляBombastic
ви б за себе повстидались..... але звідки у таких встид...
Калинові вуста• 10 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Интересный факт.
Если сделать на Советчице поиск по словам ’’цены’’ и ’’ціни’’, то окажется, что практически все нытье о ценах идет на русском языке.
ціни все у закордонах, там другие проблемы: когда подачка, путешествовать не дают, джобцентр заставляет работать
ТебеОноНадось• 10 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Успешный успех
бифидобактерияЖоржик• 10 августа 2025
Ответ дляКалинові вуста
да щас
там на украинском практически никто не говорит из беженцев
Natal_ka91• 10 августа 2025
Ответ дляПишна молодиця
Каждый день с десяток тем нытья о ценах и все в топе. Достало!
То не заходьте на форум. Це публічне місце, де кожен може нити про що хоче хоч цілими днями
ТебеОноНадось• 10 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Интересный факт.
Ага, все кто на западной живут - богачки
Коханозадовільна• 10 августа 2025
Ответ дляКалинові вуста
А ближче до переговорів будуть масово теми про ашоробити, якщо війна закінчиться