Пишна молодиця• 10 августа 2025
Надоело читать нытье про цены!
И таких валом, в комментах вой стоит. А посоветуешь найти вторую работу или курсы по повышению квалификации пройти, так тёток лепят и огрызаются
А у нас макарошки• 10 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Куда вы там людей отправляли - на гарвардские курсы AI изучать?
Туше))
Зоркая Зорро• 10 августа 2025
Ответ дляПишна молодиця
Каждый день с десяток тем нытья о ценах и все в топе. Достало!
Так потому что у нас цены дороже , чем заграницей.
Вообще уху ели.
Тарифы для нежилых помещений по заоблачным ценам.
Куб воды 500 грн.
Вообще уху ели.
Куб воды 500 грн.
Всіх підсаджую• 10 августа 2025
А мене бісять теми про труселя-і знаєте що???? Я просто їх не відкриваю
Зоркая Зорро• 10 августа 2025
Ответ дляКрайня невістка
Удалено администрацией...
А при чем тут. О, у нас даже не буду писать сколько уходит на еду, тут многие столько и не зарабатывают.
Мы зарабатываем, но чего я так много должна тратить
Мир Мир Мир!• 10 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Автор, хто ви, що вас не турбують ціни в Україні
та навіть якщо і не турбують, як не розуміти причин цих скарг. Це типу ’так і треба’ для вас? ’впахуйте ще більше і не нийте, нікчемние раби’
Так и есть. Вон в соседней стране такая же фигня. Чтобы бы ни было, они всем довольны.
Вы попробуйте про цены на коммуналку тут ещё поныть. Накинутся, сожрут с потрохами, будут кричать ’а вы шо бесплатно хотели; работать ,работать и работать, на 3,5 работах,и не нойте ’
Поэтому барыги процветают с таким рабским мышлением.
Только ведь продолжают заходить в нытиковские темы) Интересно ,зачем)
Зоркая Зорро• 10 августа 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Самый прикол тех тем, что люди гребут мусор подороже и ноют на жизнь
Ягоды покупаем, ягоды, голубику, малину, ежевику.
Даже яблоки сезонные меньше 60 нет.
Зоркая Зорро• 10 августа 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Мне тоже не нравятся цены на Картье
Можно я поною?
Они в три раза поменялись?
Нет , они такие и были)
Сливочная пенка• 10 августа 2025
Ответ длячаревна
Не представляю семью, где есть мужик, чтоб она голодала
Я таких знаю особисто: 1. працює в Держспоживслужбі (санстанція бувша), зп. 8000 на руки;
2. Архітектор, займає посаду директора головного архітектора району, працює в райдержадміністрації, зп. 8500 на руки ! Їздить з іншого міста, зп. вистачає лише на дорогу … Тримається за посаду - гарно ж звучить ))) голодує, по ходу …
3. Водій шкільного автобусу - зп. мінімальна. Ходе без зубів.
Всім цим чоловікам немає і 50-ти, у двох є вища освіта ( Сімʼї реально голодують (
Сливочная пенка• 10 августа 2025
Ответ дляBombastic
Фінанси, бухгалтерія, AI, реклама
Вибирайте
Для українців безкоштовно CURSERA, Гарвардський університет пропонує велику кількість безкоштовних онлайн-курсів для українців.
Безліч
Вибирайте
Безліч
Я прям бачу, як всі заводчани, вчителі, медсестри, продавці, водії тролейбусів - кинули роботу і пішли на курси АІ … та реклами …
Тантрический кекс• 10 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Які курси порадите зараз пройти, щоб по закінченню добре заробляти?
Ну , наприклад , колористика .
Гребуть з людей шалені гроші .
І тем про це ніхто не створює чомусь .
Гребуть з людей шалені гроші .
І тем про це ніхто не створює чомусь .
Тантрический кекс• 10 августа 2025
Ответ дляПишна молодиця
Тут 70-80 процентов тем на русском языке
Працюють стахановки.
Рублі заробляють .
Тантрический кекс• 10 августа 2025
Ответ дляNathalie27
Можу написати українською, що яблука по 100 грн - це п**ець.
За скільки ви продаєте вирощені власними руками ?
Тантрический кекс• 10 августа 2025
Ответ дляСливочная пенка
Архітектор і голодує ? Не думаю .
Там свої схеми є
Сливочная пенка• 10 августа 2025
Ответ дляТантрический кекс
Архітектор і голодує ? Не думаю .
Там свої схеми є
Серьозно, їздить 4 рік на маршрутці, може схеми і є, але з ним не діляться … підписує все, що скажуть - бо його на таку посаду призначили…
Не знаю, чого чекає, чесно не розумію.
Маю ще одну знайому архітектора, також на подібній посаді, то взагалі звільнилася і виїхала, бо зп. копійки в держустановах.
Не знаю, чого чекає, чесно не розумію.
Байрактарна• 10 августа 2025
Хренові теми про ціни. Треба таку :’Дякуємо товаришу Зеленкському і його висококваліфікованій команді за наше щасливе дитинство. За ціни на освіту, медицину і харчі!!!!’
Тантрический кекс• 10 августа 2025
Ответ дляБайрактарна
Ні . Не так
«Дякуємо Зе виборцям «.
Очі бачили що купляли, їжте щоб повилазило.
«Дякуємо Зе виборцям «.
Ответ дляСливочная пенка
Ну знаєте вам обирати своє життя
Моя мама в 45 отримала освіту бухгалтера 😉
В 51 підтвердила її в Італії) не можливого не буває)
Скіфська пектораль• 10 августа 2025
Ответ дляПишна молодиця
Если бы трольные были, там сотни человек не были бы как всё дорого. Они и клерают это, а потом по новой ценники фоткать и обсуждать. Такое уже года два
И что? Есть темы с обсуждением дорогого отдыха, есть темы Как все дорого, каждый выбирает какая тема ближе, туда и заходит. Что Вас удивляет? Что у всех людей разный достаток?
Скіфська пектораль• 10 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Интересный факт.
Если сделать на Советчице поиск по словам ’’цены’’ и ’’ціни’’, то окажется, что практически все нытье о ценах идет на русском языке.
Вы прям аналитик от бога.
Ещё, если зайти на главную страницу советчицы, то окажется, что названий тем на русском, больше чем на украинском
Вывод сделаете сами?
Скіфська пектораль• 10 августа 2025
Ответ дляСвятатабожа
Это еще ничего
Воют, что денег нет, а машину советуют покупать первую от 15-20 к, иначе мусор
Даааа, и посуду моет только милли, стирает только бош, помоешься только в душевой равак, а пылесос (не робот) сосёт только от 50000грн
Inconvenient• 10 августа 2025
Ответ дляBombastic
Фінанси, бухгалтерія, AI, реклама
Вибирайте
Безліч
Вибирайте
Безліч
Coursera (ви не спроможні без помилок навіть написати цю назву) була безкоштовною або майже безкоштовною для всіх, зараз треба платити, кому В Україні потрібні GIS або sustainbility які я вивчала? Або західні принципи бухгалтерії без конкретного досвіду в Україні? Ви пишете про те, в чому не розумієтесь або не хочете розумітися. І в мене три освіти (2 отримані за кордоном), 4 професії, 2 мови, які я використовувала на останній роботі. Я отримувала досить низьку зарплату тому, що високі зарплати - для своїх, за яких я була вимушена працювати. І здирали 3 шкури, та ще й скільки нервів була вимушена витрачати. І я завжди підробляла, якщо була можливість, але ж це - копійки. І все моє оточення було в такий ситуації.
Сливочная пенка• 10 августа 2025
Ответ дляBombastic
Ну знаєте вам обирати своє життя
Кому вам ?
Я не про себе пишу, ви так не вмієте ?
Я пишу про людей, які мають роботу та професію, яка приносить користь, але державою та й населення це не цінується !
В нашій країні живуть поза межею бідності більш ніж 50% населення ! І в цьому не люди винуваті, а влада …
Ви можете скільки завгодно закривати на це очі у своєму Києві, але і в столиці є зп. по 10 тис. - не всі ворують, і не всі топ менеджери.
Я не про себе пишу, ви так не вмієте ?
Ответ дляInconvenient
Ох ви настрочили)
Курсера безкоштовна ))
Ваш невдалий досвід - то тільки ваш досвід.
А да, я не спроможна) не витрачайте свій час на неспроможних ))
Курсера безкоштовна ))
Ответ дляСливочная пенка
Кому вам ?
Я не про себе пишу, ви так не вмієте ?
Стоп. Я не в Києві
Inconvenient• 10 августа 2025
Ответ дляBombastic
Ох ви настрочили)
Курсера безкоштовна ))
Я це пишу не для вас. Що можна думати про людину, яка навіть назву правильно написати не може і яка цей сайт останнім часом навіть не відкривала? Яка українською робить силу силенну помилок?