Ашолюдискажуть• 10 августа в 23:11
Греція пакетний тур
Придивляюсь до Греції для відпочинку. Чи входить до пакетного туру трансфер від аеропорту до готеля? Чи то окрема плата?
Йосип_молодий• 10 августа в 23:16
Звичайно входить.
Але запитайте в кого купуєте тур, якщо хвилюєтесь. Вони і контакти дають зустрічаючої сторони, на всяк випадок
Сегодня не целуюсь• 10 августа в 23:22
Взяла пакетний тур, від трансфера відмовилася, вони розводять.
Ашолюдискажуть
• 10 августа в 23:37
Ответ дляСегодня не целуюсь
Напевно в вашій темі і побачила згадки про трансфер і засумнівалась входить чи ні в пакетник
Ашолюдискажуть
• 10 августа в 23:40
Ответ дляЙосип_молодий
Звичайно входить.
Дякую, звісно запитаю. Знаходжусь на роздоріжжі між Грецією і Туреччиною. Але якщо за Туреччину знаю про трансфери, то в Греції ще не була
КоролеВешна• 11 августа в 00:07
Просто цікавить мотив, за яким про вміст пакетного туру жінка питає не в тих і не там, де їй тур пропонують, а на форумі в інтернеті, який навіть не про подорожі...
Теща дочки• 11 августа в 07:09
Ответ дляКоролеВешна
А вам отвечать не лень в такой теме?
Mariia_touragent• 11 августа в 10:46
Є ’пакети’ без трансфера/багажу/з можливими доплатами тощо, тому обов´язково уточнюйте що входить. Якщо трансфер не входить, в залежності від локації готелю, індивідуальний може вийти в ’гарну копієчку’.
Сегодня не целуюсь• 11 августа в 12:33
Ответ дляАшолюдискажуть
Запитуйте. Розвод чистої води.