Сладко-соленая• 11 августа 2025
Як ви економите, поділіться лайфгаками
Поки що для мене найкраще працює купляти по акціям з запасом ті продукти, які точно зʼїмо. Але витрата часу набагато більша, через те, що бігаєш по різним торговим мережам. Одяг, взуття і текстиль для дому купляю на секонді. Ліки моніторі на таблетках.юа, купляю більш дешеві дженерики (але не з кожними ліками це працює, наприклад КОК-за медичними показниками-беру дорогі, бо організм їх переносить краще). Продукти беру прості, наприклад можу купити кіло курячих чвертей, зварити їх зі спеціями, курку використати на піцу, салат чи просто так зʼїсти, а бульйон використати для супу, чи їсти як холодець (джерело колагену, як ніяк). Котлети виходить дешевше, ніж запікати мʼясо. Мʼясо - тільки курка, свинина рідко. Риба -хек, мінтай зі знижками, тунець - консервований теж по знижкам. Овочі беру іноді на такій розкладці, де продають некондицію: наприклад маленькі крючкуваті огірки, чи перестиглі банани (вони мені набагато смачніші). А які ваші лайфгаки? Просити без хейту і агресію нема сенсу, я так розумію.
Я Вас не боюся• 11 августа 2025
Моя мама пенсіонерка з пенсією 4300 грн. З того, на чому вона економить -вона не купує м´ясо м´якоть, а завжди купує на борщ щось з кісточкою, у неї завжди або ребро, або індичі шиї ( вони добротні), ну вона й любить більш таке, что то радянське минуле відбивається. Тушить овочі. Супи. в цілому-здорова їжа.
Холодная каша• 11 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
Овочі морожу. Ось зараз баклажани по 35 грн, кабачки - копійки, перець 85 червоний і білозьорка ще дешевше. Ягоди теж морожу, сливи, вишні.
Баклажан як морозити? просто накрошити кубиками?
Впораюсь зі всим• 11 августа 2025
Ответ дляЯ в дамках
Если Вам удобнее драять чужую грязь чем найти акцию на туалетную бумагу - Ваше право. Многим проще найти акцию на туалетную бумагу.
Серйозно??? Це і близько не еквівалентні речі. Акція...
Обращеница• 11 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Автор, честно, я уже так устала от этой экономии.
Ем дважды в день. Видимо скоро перейду на одноразовое питание ((
Зробити велику порцію рагу овочевого. Можна туди трохи мʼяса. До нього будь-який гарнір. Яєшня. Можна й 3 дні їсти. Кабачки, баклажани та інші овочі вже дешеві
Обращеница• 11 августа 2025
Ответ дляФизрукая
Можно пример перекусов. Перекусы это дорого. Тот же бутерброд с колбасой или сыром, или фрукты, у нас уже простому смертному недоступен, это для богатых.
Хліб, сир де дюкс типу філадьфіі з атб, зверху помідор і посолить. Офігенний перекус. Можна масло, але дорожче виходить
Впораюсь зі всим• 11 августа 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Ви майже все й написали.
Ще б додала, що з ціллю економії не пити каву на вулиці, не купувати фаст-фуд типу піци та шаурми. Не робити манікюр, педікюр в салоні, тільки самостійно. Стригти чоловіка самостійно, а самій ходити до перукарні, але не частіше один раз на півроку, тому що ціни зараз космос.
Але чесно жити так дуже важко.
І так життя важке, але коли ще в усьому собі відказуєш, то взагалі не цікаво жити.
Але чесно жити так дуже важко.
Хз. ’Відмовила’ собі у всьому перерахованому і навіть здивувалась, наскільки воно мені непотрібно було)))
Впораюсь зі всим• 11 августа 2025
Ответ дляСладко-соленая
То ви за інших дівчат не ручайтесь, тут за безобідні теми налітають мєгєри, а ви хочете, щоб совкові рецепти похвалили
А чим погані совкові рецепти? У мене була ’Книга о вкусной и полєзной пище’. Чудові рецепти
Сладко-соленая
• 11 августа 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Курей кормят гормональными кормами и колят антибиотиками,и все это вываривается в бульон.У меня подругала работала в нашей рябе,сейчас мхп кажется,их курятину не ест принципиально,ооворит,это ужас
Свиням теж обов’язково дають антибіотики. Розведення тварин в промислових масштабах не обходиться без таких речей.
Сладко-соленая
• 11 августа 2025
Ответ дляЖонДуан
Вологу в унитаз бросаете?
Так, це спеціальна волога, яку можна кидати в унітаз. Та й масштаби в мене не ті, щоб таким папером забити сток.
Барвіночка• 11 августа 2025
Ответ дляЯ в дамках
Куда? На работу в 10.39?
Я завтра так буду на зустріч їхати...
Барвіночка• 11 августа 2025
Ответ дляСкромняшка
Убрать квартиру кому-то тоже нужно уметь. Это не поялозить , как у себя дома, это вялизать каждый угол. Большинство не умеет
И не такие уж это заработки
Ответ дляСладко-соленая
До чого бульйон з магазинної курки до туалетного паперу?
’’..можу купити кіло курячих чвертей, зварити їх зі спеціями, курку використати на піцу, салат чи просто так зʼїсти, а бульйон використати для супу, чи їсти як холодець (джерело колагену, як ніяк)..’’
Барвіночка• 11 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
Колись в схожій темі написала страви,які готую.за книжкою моєї бабусі.книга 1952 року, страви укр.кухні. В складі кожної по три- п´ять продуктів.рецепт на кілька речень. Реально дуже просто і швидко все. Хотілося допомоги і поділитися. Ага...заплювали тут, жодного ’ дякую’ не було.’ И где там польза.?’ , ’ ми такого не їмо...’ і т.д. А тепер під курячими шийками купа лайків, он воно як буває...
Я не бачила..що за книжка? У мене не тільки економія, ще з часом і здоров´ям проблеми. Прості блюда дуже ціную.
Впораюсь зі всим• 11 августа 2025
Ответ дляКрим мій
Оселедець філе в баночкі яка ціна зараз? А можна купити те ж філе не фасоване, вже трішки дешевше, а якщо взяти нерозібраний оселедець буде ще дешевше, а якщо взяти морожений коли акція, декілька кг, самому засолити, розібрати і покласти в морозилку філе. І так маємо філе за пів ціни від магазинних.
Це просто різні оселедці. Ну не виходить в мене за маринувати його, щоб був як з баночки. Так що я б не ріаняла
Барвіночка• 11 августа 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Потом водянистые жуткие овощи,бррр , особенно кабачок
Смішно. коротше -ви не в курсі, то й не треба.
Барвіночка• 11 августа 2025
Ответ дляХолодная каша
Крупними кубиками, дрібне вимерзає. Пробувала смаженим - фігня.
Барвіночка• 11 августа 2025
Ответ дляОбращеница
От для рагу і морожу в тому числі
Блондинка в Шоколаде• 11 августа 2025
А шо, на украинском правильно «лайфгак», а не лайфхак? Прикольно, не знала
Обращеница• 11 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
От для рагу і морожу в тому числі
Я заморожене не признаю. Не те
Кава з адреналіном• 11 августа 2025
Купую по акціях, наприклад сметана 3-4 шт чи творог..
Крем сир декілтка банок, молоко і т.д.
Наст тижлень ін акції - то виходить в мене завжди є все те, що ми їмо)))
Овочі купую на ринку раз в 3-4 дні
Ягоди замовляю, персики, яблука свої
Крем сир декілтка банок, молоко і т.д.
Овочі купую на ринку раз в 3-4 дні
Ягоди замовляю, персики, яблука свої
Крим мій• 11 августа 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так, смаки різні у всіх людей... А мені навіть смачніше той що сама засолю, є можливість регулювати ступінь солоності... А в баночкі він мені як вимочений, з оцтом не подобається. Тут що кому краще смакує...
ВсеЧетко• 11 августа 2025
Вибачте, трохи не по темі. Якщо вже лайфГак, то чому риба залишилась Хеком, а не Геком? Хто це взагалі так перекручує, та той англійський звук /h/ такий легенький, майже невагомий, він-то і до укр. звуку /х/ сильно не дотягує, а вже замінити його на /г/ - то це як петарда і Іскандер.
Физрукая• 11 августа 2025
Ответ дляЦвіпканя
Горсть гречки или риса и огурец+помидор+лук тоже дорого?Не поверю.
який же це перекус. це звичайна їжа. перекус в моєму розумінні, це щось швидке, що не треба готувати.
Физрукая• 11 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У меня есть база.
Знаю что и сколько организму нужно получить конкретно в день чтобы покрыть базовую потребность в витаминах.
Поэтому стандарт - 2 яйца, 1 перец, 2 помидоры, 1 огурец, тарелка гречки, кусок сливочного масла - это база от которой никогда не отказываюсь. Все остальные добавки по желанию но без особой необходимости. +/- это выходит примерно 50 грн такой набор. На месяц выходит около 1500 - вот заранее отложено.
Если появляется лишнее то могу себе позволить добавочно купить - мед, сыр, овсянку, макароны.
Что касается химии беру самый дешевый детский шампунь и мыло, дешевую зубную пасту, щетку. Мне хватает. Косметикой не пользуюсь.
Насчёт коммуналке стараюсь экономить. Не пользуюсь микроволновкой и мультиваркой. Только газовой печкой. По вечерам вместо света - свечка. И стараюсь больше гулять чтобы меньше расходовать электричество.
Гречка, 2 яйца и салат из овощей, ок, это один нормальный прием пищи. А еще два раза что едите?
Мальовнича даль• 11 августа 2025
Ответ дляСладко-соленая
До речі чоловікові купляю спеціально Обухівську. Інші він не визнає. Собі вологий папір по акціях Єві)
Понятно ))
Чудовий каламбур• 11 августа 2025
Ответ дляПуГоФФка
Перестала бухать. Дорого
а если курить бросите, то вообще разбогатеете
Бандитка Сью• 11 августа 2025
Згадала - ми воду не замовляємо, а купуємо самі в пункті розливу. Або інколи навіть у бюветі набираємо там, де знаємо, що смачна вода.
Один із найбагатших людей, яких я знаю, робить те саме). Але в нього і одяг дуже скромний, ніколи не здогадаєшся, що то за дідусь такий))
Зараз на дієті• 11 августа 2025
У мене економія-це чоловіка не пускати в магазин. Він то нічого не купить, йому наче нічого не продають, то набере всякого різного, типу морозива чи розчинної кави на велику суму. І вся економія зводиться на нівець. А ще він любить сходити за фруктами/овочами, не дивитись на ціни, набрати всього і потім дома нас з донькою заставляти те все їсти. Ми з донькою фруктів та овочів їмо дуже не багато. Зараз доходу у чоловіка майже не має.