Сладко-соленая• 11 августа в 09:59
Як ви економите, поділіться лайфгаками
Поки що для мене найкраще працює купляти по акціям з запасом ті продукти, які точно зʼїмо. Але витрата часу набагато більша, через те, що бігаєш по різним торговим мережам. Одяг, взуття і текстиль для дому купляю на секонді. Ліки моніторі на таблетках.юа, купляю більш дешеві дженерики (але не з кожними ліками це працює, наприклад КОК-за медичними показниками-беру дорогі, бо організм їх переносить краще). Продукти беру прості, наприклад можу купити кіло курячих чвертей, зварити їх зі спеціями, курку використати на піцу, салат чи просто так зʼїсти, а бульйон використати для супу, чи їсти як холодець (джерело колагену, як ніяк). Котлети виходить дешевше, ніж запікати мʼясо. Мʼясо - тільки курка, свинина рідко. Риба -хек, мінтай зі знижками, тунець - консервований теж по знижкам. Овочі беру іноді на такій розкладці, де продають некондицію: наприклад маленькі крючкуваті огірки, чи перестиглі банани (вони мені набагато смачніші). А які ваші лайфгаки? Просити без хейту і агресію нема сенсу, я так розумію.
Голубец• 11 августа в 22:08
Ответ дляВпораюсь зі всим
Але відмовитись від всілякого непотребу - це таки про економію. І в абсолютній більшості випадків, якщо гарно промоніторити трати, знайдеться що ’порізати’.
Ну це якщо раніше не моніторили витрати, а якщо у мене усе десять разів перевірялося і ну ніде вже зекономити, ніде врізати витрати, то тільки більше заробляти
Голубец• 11 августа в 22:13
Ответ дляКонотопська відьма
А економити і заробляти? Середньостатистична людина не так багато заробляє, навіть якщо заробляє і добре. Розумна економія плюсом до гарного заробітку. Чому ні?
Та ніхто ж не говорить про бездумні трати при нормальному заробітку, мова про те що іноді просто нічого економити
Ну ниче се• 11 августа в 22:22
Ответ дляГолубец
Колись мені тут написали «треба не економити, а більше заробляти», і сенс написаного до мене дійшов лише за кілька років, коли я дійсно стала більше заробляти, бо економити можна коли є з чого економити, а коли у тебе вибір між купити дитині кросівки (бо старі вже порвалися чи малі) чи купити два кілограми мʼяса щоб на тиждень вистачило, це не про економію
Якщо я буду більше заробляти, я зміню житло/ машину/ відпочинок, а не буду більше жерти . Тобто я всеодно буду економити. ПС - не теоретик, житло купляла.І до речі вчора якраз з дочкою обговорювали її знайому ,яка при зп 20 тис щодня обідає в кав´ярні на 300. Думки розійшлися )))
Куда ж без меня• 11 августа в 23:26
Я і так економлю, на салонах, косметиці, лікарях, одязі, взутті, все купується в крайньому випадку, але на їжі, не хочу економити, це єдина зараз радість в житті.
Брюльтик• 12 августа в 02:48
хожу одна в магазин . ибо я четко по списку без ерунды ..ну и чаще всего это закуп на неделю