Сладко-соленая• 11 августа 2025

Як ви економите, поділіться лайфгаками

Поки що для мене найкраще працює купляти по акціям з запасом ті продукти, які точно зʼїмо. Але витрата часу набагато більша, через те, що бігаєш по різним торговим мережам. Одяг, взуття і текстиль для дому купляю на секонді. Ліки моніторі на таблетках.юа, купляю більш дешеві дженерики (але не з кожними ліками це працює, наприклад КОК-за медичними показниками-беру дорогі, бо організм їх переносить краще). Продукти беру прості, наприклад можу купити кіло курячих чвертей, зварити їх зі спеціями, курку використати на піцу, салат чи просто так зʼїсти, а бульйон використати для супу, чи їсти як холодець (джерело колагену, як ніяк). Котлети виходить дешевше, ніж запікати мʼясо. Мʼясо - тільки курка, свинина рідко. Риба -хек, мінтай зі знижками, тунець - консервований теж по знижкам. Овочі беру іноді на такій розкладці, де продають некондицію: наприклад маленькі крючкуваті огірки, чи перестиглі банани (вони мені набагато смачніші). А які ваші лайфгаки? Просити без хейту і агресію нема сенсу, я так розумію.
Впораюсь зі всим• 11 августа 2025
Ответ дляФизрукая
1-2 раза в день, а потом язву всю жизнь лечить? А где деньги на лекарства брать? Не проще ли дешевых овощей натушить, суп или борщ сварить на воде, кашу. И питаться нормально три раза в день. Просто удешевить прием пищи.
Та вгомоніться вже з тією язвою. У неї бактеріальна природа, з харчування ніяк не пов´язана
Аноним_Русалка• 11 августа 2025
Такие же изощрения, как и у вас, автор((
Акции, беготня по всем магазинам.
Нравятся шеи индюшиные, недорого, мяса много, бульон вкусный. Печеночные котлеты, мы любим печень.
Сейчас в котлеты кабачок кручу- сочно и экономия))
Масло яготинское в атб по акции 79 грн, взяла 6 пачек в морозилку. 30 грн на пачке- шикарно.
Вчера забронировала нурофен детский, аптека перед носом закрылась на тех.перерыв. Прошлась, а без брони на 60 грн дороже- ну это перебор. В голове сразу посчиталось- 3 качана кукурузы ребенку.
Барвіночка• 11 августа 2025
Ответ дляЗначит надо
Расскажите, какая это бумага, а то я никак не найду нормальную, приходится по старинке обуховской
Я виловлюю по акціям великі паки, просто рахую вартість 1 рулону. Остання в мене Сніжна панда. Всій родині ок. До неї селпак була. Єдине - завжди без запаху, бо мої не люблять.
Не рахую, а вважаю• 11 августа 2025
Ответ дляРаботать надо
Колись в схожій темі написала страви,які готую.за книжкою моєї бабусі.книга 1952 року, страви укр.кухні. В складі кожної по три- п´ять продуктів.рецепт на кілька речень. Реально дуже просто і швидко все. Хотілося допомоги і поділитися. Ага...заплювали тут, жодного ’ дякую’ не було.’ И где там польза.?’ , ’ ми такого не їмо...’ і т.д. А тепер під курячими шийками купа лайків, он воно як буває...
Я не видела такую тему. А какие самые ходовые у вас из этих рецептов?
Всім шампаньського• 11 августа 2025
Мы сейчас бедно живем,но есть бульон из куриных окорочков выше моего понимания,там жирное черти что,лучше уж раз в месяц,но из индюшки или хотя бы свиных ребер.И однной курицей организм не восполннит гемоглобин,периодически нужно есть мясо свиньи или коровы,хотя бы в небольших количествах
Розумна Губка• 11 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
У меня есть база.
Знаю что и сколько организму нужно получить конкретно в день чтобы покрыть базовую потребность в витаминах.
Поэтому стандарт - 2 яйца, 1 перец, 2 помидоры, 1 огурец, тарелка гречки, кусок сливочного масла - это база от которой никогда не отказываюсь. Все остальные добавки по желанию но без особой необходимости. +/- это выходит примерно 50 грн такой набор. На месяц выходит около 1500 - вот заранее отложено.
Если появляется лишнее то могу себе позволить добавочно купить - мед, сыр, овсянку, макароны.
Что касается химии беру самый дешевый детский шампунь и мыло, дешевую зубную пасту, щетку. Мне хватает. Косметикой не пользуюсь.
Насчёт коммуналке стараюсь экономить. Не пользуюсь микроволновкой и мультиваркой. Только газовой печкой. По вечерам вместо света - свечка. И стараюсь больше гулять чтобы меньше расходовать электричество.
Ваша база – это завтрак или ела на весь день?
автор Сладко-соленая • 11 августа 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Тю, ви ж шкірки перед приготуванням прибираєте і нічого жирного там нема! Які свині ребра? Як таке взагалі можна порівнювати?
Мальдивирую• 11 августа 2025
Ответ дляСладко-соленая
О, про це не писала: не палимо, не бухаємо, я ходжу пішки або міський транспорт. Теж економія.
Мы экономим на услугах всяких
В парикмахерской была лет 10 назад, ножницы купила и стригу концы, дочкам также, крашусь сама, мужа машинкой
Не курим
У детей не было репетиторов, когда просят сама им помогаю, дочка вот закончила 11 кл, поступила на бюджет, младшая пока в 4 кл
Еду покупаю только по акциям
Всім шампаньського• 11 августа 2025
Ответ дляСладко-соленая
Курей кормят гормональными кормами и колят антибиотиками,и все это вываривается в бульон.У меня подругала работала в нашей рябе,сейчас мхп кажется,их курятину не ест принципиально,ооворит,это ужас
Бандитка Сью• 11 августа 2025
Купую фарш у Форі після 20.00, на нього тоді знижка 50%. Овочі і фрукти купую на базарі у вихідний після 16.00, тоді на них теж часто знижки.
Молочку купую переважно в спеціалізованому магазині - там дешевше або по акціях у Форі, АТБ. Розваги дитині - часто по купонах з Покупону або в ранкові години або в дні відвідувача.
Дитина займається футболом в сусідньому місті - часто возимо його електричкою, а не автобусом. Взагалі надаємо перевагу електричці, тому що це дешевше.
Подали запит через адвоката про оформлення чоловіку посвідки УБД (уже півтора року тягнуть, не дають).
Наповнювач для тварин купую на олх - два мішки по 15 л за 400 грн, доставка безкоштовна.
Одяг купуємо в Sinsay онлайн - там доставка з Польщі, моделі часто цікавіші ніж ті, що в наших магазинах. Трохи купуємо в Території мінімальних цін. Взуття для дорослих- купуємо прольоти на олх.
Текстиль для дому знайшла на Тему: деякий - точно такий самий, як на Промі. Канцтовари - на оптовому. Іграшки та ігри - по всякому, раніше багато купувала на олх. Мийні засоби та витратні матеріали -в АТБ, Дінь-дінь (у неділю знижка 10%) або Аврорі.
Косметика теж по акціям або той самий Дінь-дінь.
ЖонДуан• 11 августа 2025
Ответ дляСладко-соленая
До речі чоловікові купляю спеціально Обухівську. Інші він не визнає. Собі вологий папір по акціях Єві)
Вологу в унитаз бросаете?
Бандитка Сью• 11 августа 2025
Ответ дляЯ в дамках
Перечитала тему, реально : бедность начинается с головы
Какая сумма ежемесячного дохода на семью для вас равна бедности?

И еще: вы вообще-то понимаете специфику рынка труда в Украине? Для многих в среднем возрасте уже достигнут потолок зарплат. У меня два образования - вакансии по каждому из них потолок - это 15-20 тыс грн.

И потом для многих женщин нет смысла искать дополнительную подработку, потому что у них дома есть еще две работы дома - это хозяйство и дети. Физические и душевные силы у нас не бесконечны, знаете ли, подработка - это будет четвертая работа.
Ясамаякрасивая)• 11 августа 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
У меня еще и дом есть под Киевом 150 квадратов на 10 сотках, 5 квартир по Украине, 3 авто всего, 1 из которых внедорожник.
Что именно вас удивляет?
Что вы имея это все даже на море не съездили
Ясамаякрасивая)• 11 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
Овочі морожу. Ось зараз баклажани по 35 грн, кабачки - копійки, перець 85 червоний і білозьорка ще дешевше. Ягоди теж морожу, сливи, вишні.
Потом водянистые жуткие овощи,бррр , особенно кабачок
Бандитка Сью• 11 августа 2025
Ще згадала - економимо на книгах(. Купуємо на олх або ходимо в бібліотеку. І на спорті та позашкільній освіті частково. Ми ходимо в державні заклади, де безкоштовні заняття. Я записалась на танці для дорослих з вересня, дитину записала на купу безкоштовних занять (правда, на платні заняття теж ходимо, хоч вони з´їдають значну частину сімейного бюджету). Театри обираємо з нижчими цінами на квитки
Леди_на_драндулете• 11 августа 2025
Ответ дляРозумна Губка
На весь день.
Брюнетка в Мармеладе• 11 августа 2025
Ответ дляБандитка Сью

Добавьте ещё место проживания. В совсем небольшом городке работа по 12 часов оплачивается примерно 11-13 тысяч...
НадпотужнаПотужність• 11 августа 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Тема якась троляча. Про обухівську туалетку ще забули. І про курячі шиї замість чвертей.
о, ботоферма зеленой янетряпки подьехала, прикорытные ’амойвазове’
Зубожиння• 11 августа 2025
Ответ дляЖонДуан
Вологу в унитаз бросаете?
Вона є та, що можна в унітаз, це написано на упаковці.
Домовенок Кузя• 11 августа 2025
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Нет.
Мы отдыхали зимой 2 недели в Карпатах.
Выехать всей семьей за границу мы сейчас не можем. Поехать в свою квартиру в Одессе я не имею желания.
Поехать ещё раз куда-то на западную - это дорого.
Ребенок с классом съездил в Грецию.
Мы с мужем решили, что обойдёмся без поездок
тяжкаялюдина• 11 августа 2025
life hack - до чого тут ’лайфГак’?
Вкраїнчики, не треба пихати де треба і не треба ’г’ .
Хобі, ви теж пишете через ’г’ ?
Може не треба економити на саморозвитку?
Розумна Губка• 11 августа 2025
Ответ дляЛеди_на_драндулете
На весь день.
Не верю
Крим мій• 11 августа 2025
Економія на продуктах це опт, хоч і дрібний. Навіть якщо ваша сім´я 2+1, є продукти які ви любите. Наприклад морська капуста, ми дуже ї ї часто їмо, ціна більше 100 грн готова в магазині. Якщо купити суху, то з 200 г вийде пів відра капусти. Якщо купити декілька кг то буде знижка від продавця, за опт і дешевше або безкоштовно доставка. Суха зберігається декілька років.
сказочное_Бали• 11 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Автор, честно, я уже так устала от этой экономии.
Ем дважды в день. Видимо скоро перейду на одноразовое питание ((
так это нормально,как немцы едят
Крим мій• 11 августа 2025
Оселедець філе в баночкі яка ціна зараз? А можна купити те ж філе не фасоване, вже трішки дешевше, а якщо взяти нерозібраний оселедець буде ще дешевше, а якщо взяти морожений коли акція, декілька кг, самому засолити, розібрати і покласти в морозилку філе. І так маємо філе за пів ціни від магазинних.
Суцільна зрада• 11 августа 2025
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Перекусы травой и водой из ручья?
Слезами и соплями))
сказочное_Бали• 11 августа 2025
Ответ дляСегодня я не я
Ви звертали увагу на порожні полиці в АТБ під час акцій?
Хто ті люди?
перекупи
Я Вас не боюся• 11 августа 2025
Ответ дляСладко-соленая
Вони не брати часом з моїм? мій теж Обухівську любить.
Я Вас не боюся• 11 августа 2025
Ответ дляСладко-соленая
А ви думаєте, немає людей, які мають економити? Не всі тут - дружини ТЦКшників, або леді при кориті. Є і прості люди, в яких начебто і високі ЗП, але велика кількість грошей іде не інші потреби. Хтось збирає на житло, хтось платить за лікування, про таке не чули?
Ви праві. Он моя родина, наприклад, має 3 синів, чоловік працює на Залізній Дорозі інженером по сист безпеки і ЗП у нього аж 22 т грн. А хлопцям 15, 16, 17 років. і я працюю на ЗП не набагато більшу.
Я Вас не боюся• 11 августа 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ви вважаєте це життя? Виживання
то що, повзти вже в бік кладовища?